Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Jau otro reizi sakaros ar necieņas pilniem žestiem no šofera puses.
Vakar braucot no liepājas uz nīcu 13: 30 šoferim noliku naudu un pretī man tika pamesta biļete.
Šodien braucam ar to pašu šoferi 12: 27. Tā kā bērnu paņēmu no bērnudārza un skrējām, lai nenokavētu. Iekāpjot autobusā bērnam no skriešanas sanāca klepus. (kā jau kad paskrien paliek sauss kakls)
šoferis sāka bļaut virsū 5 gadus jaunam bērnam, lai neklepo, nelaiž virsū savus baciļus un 38 temperatūru.
Man rodas jautājums vai šiferiem ir kaut mazākās tiesības uz kādu lamāties it sevišķi mazu bērnu.?
Ieteiktu izskatīt darbinieku attieksmes, jo tāda nav pieļaujama apkalpošanā.

03.10.2019

R RXX 03.10.2019

1) Vai šoferis ir kādas zemākas kastas pārstāvis, kam nav atlauts iebilst augsti godājamiem pasažieriem?
2) Ja bērns stāvēja tieši pie lodzina, tad saprotu, ka tas var būt loti nepatīkami!
3) Ja nē, vienkārši ignorējiet šo cilvēku...

N Neapmierināta 03.10.2019

1) Es maksāju par pakalpojumu nevis sava bērna pazemošanu.
2) Tas ir starppilsētu autobuss un nav lodziņu. Bet bērns bija jau pakāpies augšā . Un ar muguru stāvēja šoferim.
3) Nevar tādas lietas ignorēt. Katram var gadīties slikta diena . Bet , ja atkārtojas necieņa pret cilvēku un vēl bērnu tad tas nav pieļaujams. Un arī par to nav jāklusē. Bērni brauc ar autobusu regulāri un viņiem nav jābūt tām sliktajām sajūtām kādas izraisa attoecīgais šoferis.
Bet paldies par jūsu viedokli.

L Lailailai 03.10.2019

Man arī nepatiktu, ja man klepotu virsū. Un vienalga vai 5 gadīgs bērns, vienkājains invalīds vai melnādains homoseksuālists. Nekliegtu (nav zināms vai kliedza), bet palūgtu aiziet tālak no manis.

Saivii 03.10.2019

Nav taadam cilvekam jaabuut sferaa,kur darbs ar cilveekiem. Shoferiishi galiigi izlaidushies...

N Neapmierināta 03.10.2019

Pilnīgi piekrītu. ?
Visiem tikai tiesības , bet aizmirst par pienākumiem.

Paldies par jūsu atsauksmi. Rupjais šoferis no darba tika atbrīvots. Uz šofera vietu izsludināts konkurss līdz 01.01.2020. Līdz tam laikam autobuss maršrutā Liepāja-Nīca nekursēs.

L Līga Dombrovska 19.11.2019

Sūdzības jāraksta korekti,ir pamatotas,ir arī safabricētas, jābūt cilvēciskam faktoram.Ir izlaidušies šoferi un arī pasažieri,kuriem nav gramatiskās rakstīšanas prasmes un tikai vienpusēja uztvere notiekošā.