www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Slikts servīss un attieksme.maza bērna trauma.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts servīss un attieksme.maza bērna trauma.

Braucu ar mazo (3g) bērnu.pienaca mūsu pieturvieta.durvis atveras un bērns aši aizmucis pirmajā bet turēja man aiz roku un pēkšņi (tik ātri durvis neaizvēras jo nevieš nepaspēja iziet)durvis aizveras un rociņā bērna palieka iespežota starp tam...pateikt ka mes abi bijām šoka un stresa bet tomēr arī rokai bija neliels zilumiņš un bērns baidās tagad no tam durvīm .tas bija 6 autobuss.mes 7.40 sēzdamies no m.kempes iela un izgājām kurmajas prospekta.pasažiri saka kliegt ar mani lai atver durvis.mes iznācām bet šoferis pat neapjautājas vai mums viss kartiba.aši aizbrauca.ar tādu attieksme strādāt.tas ir noziedžiba.gribetos lai to nokārtotu!

19.07.2019

K Klientamnavtaisnība 19.07.2019

Pirmkārt, kas tā par tendenci mūsdienu mātēm - neprot rakstīt bez kļūdām? Otrkārt, par savu bērnu atbildat Jūs pati. Jūs redzat, ka viņš skrien, bet tur Jūs aiz rokas - kā tas vispār fiziski ir iespējams izskriet pa durvīm, bet turēt Jūs aiz rokas, viņš tur no transporta karājās vai? Tad turat bērnu rokās un vaktējat. Ja bērns skrietu un mašīna nepaspētu apstāties - arī būtu vainīgs kāds cits? Cik interesanta mūsdienu attieksme - dzemdēt, bet uzskatīt, ka visai pasaulei jājūtas atbildīgai un jāvaktē Jūsu bērns. Labi, ka savu es audzinu savādāk.

R RXX 19.07.2019

Pēc notikuma paraksta ir loti grūti saprast, kā varēja izveidoties tāda situācija. Protams, negribu pārlieku pārmest, jo visādi gadās, bet tomēr šoferis to var nepamanīt, jo vina uzdevums ir vadīt autobusu, savukārt Jūsu - rūpēties par bērna drošību...

M McGaret 19.07.2019

" Braucu ar mazo (3g) bērnu. " - tālāk var pat nelasīt jo nav pat skaidrs ar, ko Jūs braucāt!