Liepājas Autobusu Parks - Slikts servis

Tiešām cilvēkiem 30°c ir jācieš karstums, kas autobusā ir 2x lielāks? Labi jauniešiem vēl tā - varu iztikt, viss apģērbs slapjš - pretīgi. Veciem cilvēkiem ko darīt?
Maksāju arī par komfortu - briesmīgi, ka nevarat atļauties kaut vai logus ierīkot autobusos.

06.06.2019

Papildināts Annija Ivanovska 06.06.2019

Jau divas reizes autobusa pieturā ``Dzērve`` autobusa šoferis pabraucis garām, lai arī skaidrā dienas laikā varēja ievērot, ka cilvēki stāv pieturā.
Vienreiz šoferis bija par ātru 10-15min un brauc noteikti virs 100km/h, ar mašīnu knapi noķērām.
Otro reizi - vienkārši pabrauca garām, noplātot rokas - nebija ne saplīsis, ne cilvēku autobusā. Vilšanās. Ja nu man būtu svarīga tikšanās? Tā klientu pēc klienta ātri zaudēsiet. Skumji.

Saivii 06.06.2019

Autobusi bez logiem?

RAMONA👀 07.06.2019

Ja šoferis brauc garām pieturām, jādomā, ka arī viņa logs ir aizsists

Ventilators 07.06.2019

"Maksāju arī par komfortu" - he he.. dīzeļvilcienu biļetēs rakstīts "Par ātrumu" un cena blakus. Atteikties no "Ātruma" nezkāpēc nevar.. he he.
Ja biļētē rakstīts "komforts", nu tad jāpieprasa, jā. JA nav rakstīts, tad protams, ka nav. Tad ir jāsvīst, vai arī plikam jābrauc. Diemžēl.