Liepājas Autobusu Parks - Slikts servis

Tiešām cilvēkiem 30°c ir jācieš karstums, kas autobusā ir 2x lielāks? Labi jauniešiem vēl tā - varu iztikt, viss apģērbs slapjš - pretīgi. Veciem cilvēkiem ko darīt?
Maksāju arī par komfortu - briesmīgi, ka nevarat atļauties kaut vai logus ierīkot autobusos.

06.06.2019

Papildināts Annija Ivanovska 06.06.2019

Jau divas reizes autobusa pieturā ``Dzērve`` autobusa šoferis pabraucis garām, lai arī skaidrā dienas laikā varēja ievērot, ka cilvēki stāv pieturā.
Vienreiz šoferis bija par ātru 10-15min un brauc noteikti virs 100km/h, ar mašīnu knapi noķērām.
Otro reizi - vienkārši pabrauca garām, noplātot rokas - nebija ne saplīsis, ne cilvēku autobusā. Vilšanās. Ja nu man būtu svarīga tikšanās? Tā klientu pēc klienta ātri zaudēsiet. Skumji.

Saivii 06.06.2019

Autobusi bez logiem?

Tu Turkey901 06.06.2019

Logi bija izsisti un tagad aizsisti ciet ar dēļiem, laukos arī tāds transports kursē!

ramona 07.06.2019

Ja šoferis brauc garām pieturām, jādomā, ka arī viņa logs ir aizsists

Tu Turkey901 06.06.2019

Ja piemaksāsiet vēl kādu papildus Eiro par braucienu, pārvadātājs varēs atļauties jaunus autobusus, ar atveramiem logiem un kondicionieri!
Diemžēl uzvarēt iepirkumu konkursos par zemāko iespējamo pārvadāšanas cenu var tikai pārvadātājs ar zemāko iespējamos kvalitāti un komforta līmeni un vissliktāk apmaksātiem šoferiem, kuri neturās pie savas darba vietas!

Ventilators 07.06.2019

"Maksāju arī par komfortu" - he he.. dīzeļvilcienu biļetēs rakstīts "Par ātrumu" un cena blakus. Atteikties no "Ātruma" nezkāpēc nevar.. he he.
Ja biļētē rakstīts "komforts", nu tad jāpieprasa, jā. JA nav rakstīts, tad protams, ka nav. Tad ir jāsvīst, vai arī plikam jābrauc. Diemžēl.