Liepājas Autobusu Parks - Briesmīgs serviss

Labdien.
Šodien 27.09. Piektdienā reisā Ventspils--Liepāja reisa vadītāja Nr. 33897 14:25 atiet no Ventspils.
Kā jau piektdienā pienāktos vajadzētu atiet lielajām autobusam, jo studenti un skolēni dodas mājās no skolas.
Šajā reisā atnāca vidēji liels autobus, kurš bija pārpildīts un ļoti daudziem pasažieriem nācās stāvēt kājas. Cilvēki kuri stāvēja kājas bija no aizmugures līdz pat šoferim.

27.09.2019

Papildināts Kristiāna 27.09.2019

Pluss vēl šofera attieksme pret pasažieriem arī nebija tā labākā

Kr

La Lailailai 27.09.2019

Šoferis nepalaida apsēsties savā krēslā?

Tu Turkey901 27.09.2019

"studenti un skolēni dodas mājās no skolas. Šajā reisā atnāca vidēji liels autobus, kurš bija pārpildīts un ļoti daudziem pasažieriem nācās stāvēt kājas."

Jaunieši var pastāvēt kājās, cilvēki gados - apsēsties!

Ma macbeton 27.09.2019

Nu pajautā vecākiem, par ko viņi balsoja iepriekšējās vēlēšanas.
Šķēle nolikvidēja dzelzceļu un tagad regulē autobusus kā ienāk prātā.

Šķēle nolikvidēja dzelzceļu
-------------------------------
Viņam par to samaksāja...

Sa savādi gan.... 01.10.2019

Un kāda šeit būtu šofera vaina, ja jau reiz tiek minēts autobusa vadītāja tabeles Nr.? Ejiet skolā un "caurstumieties" vismaz cauri pirmajām 9 klasēm, būs vismaz pamatizglītība, pēc tam komentējiet!