Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Liepājas autobusu parka autobuss Liepāja - Rīga, kuram bija 16:28 jāatiet no Tukuma autoostas, brauca jau prom no pieturvietas 16:25, tieši tajā brīdī biju jau gandrīz atnākusi līdz pieturvieta kā manu acu priekšā autobuss aizbrauca, māju ar roku un mēģināju kaut kādā veidā autobusu apturēt bet bez rezultātiem diemžēl.

17.05.2020

Papildināts Madara Perle 17.05.2020

2020 gada 17. Maijā

T Turkey901 17.05.2020

Tātad, autobuss aizbrauca 3 minūtes ātrāk, ko nu?!
Nav pirmā, ne arī pēdējā reize!
Nav iespējams visiem sinhronizēt pulksteņus, iespējams, Jums pulkstenis kavēja, varbūt šoferim steidzās - jānāk uz pieturu vismaz 5-10 minūtes agrāk, jo pāris minūtes šur vai tur nav rādītājs!

Autobuss Liepāja - Rīga, kuram bija 16:28 jāatiet no Tukuma autoostas NEEKSISTĒ dabā! Ir reiss Kuldīga-Kabile-Vāne-Rīga kas aiziet no Tukuma autoostas 16:27. Viņš vareja aiziet no 16.21 līdz 16.33: +- 6 min.

T tele2 nidejs 17.05.2020

Pupus vajadzēja rādīt..pupus! nevis tik māt ar roku,un vēl kaut kāda..tik sev zināma veidā mēģināt apturēt.