Liepājas Autobusu Parks - Kustību saraksts

Sveiki! Man ir sūdzība par Liepājas - Cimdenieki maršrutu! Man piemēram ir brīvdiena un bēdu no rītiem 7.30 uz liepāju savu mazo uz dārziņu, bet kā nenākas man ir ja klaiņo pa pilsētu no 8 līdz 11.33 lai tikai tiktu mājas! Kā jūs esat to iedomājusies kāpēc man savā brīvdiena ir jācieš vai bērnam! Vai tik tiešām man savs bērns nav jālaiž uz bērnu dārzu tikai tāpēc ka netieku mājas uzreiz! Agrāk kad kursēja 2 autobus tad vismaz es tiku mājas 8.45 ar autobusu bet tagad nekā! Pie domājiet tak arī pa cilvēkiem jo pateicoties šim cieš cilvēki un domāju ka es neesmu vienīgā tāda kurai uzreiz jātiek atpakaļ uz mājām! Man kaut kā lietainā diena negribas braukt līdz pagriezienam uz cimdeniekiem un iet ar kājām iekšā tos km!

10.01.2020

BondsBonds 10.01.2020

Mūsu valstī sabiedriskais transports ir pensionāriem. Par plūsmu un ērtību, lai citi tiktu kur vajag var sizmirst.

K Kristīne Krista 10.01.2020

Bet tie paši pensionāri un skolēni mūsu galā cieš dēļ visa šī

⛔️ 10.01.2020

Savā brīvdienā jāpavada laiks ar bērnu. Vai tā ir problēma, jo jāskrien pie mīļākā?

N Noboby 10.01.2020

Vecākiem nedrīkst arī būt brīvdiena bez bērniem?

K Kristīne Krista 10.01.2020

Nu tā kā man ir skolniece palaižu a to mazāko uz dārziņu jo nav jēgas vienu turēt mājas un otru vest jo apgūst dārziņā to ko vajadzēs skolai jo priekšpēdējais gads!

B BK 10.01.2020

Nopērc mašīnu.

K Kristīne Krista 10.01.2020

Šis teikums jo jūsu puses bija tiešām nevietā!

RAMONA👀 10.01.2020

Nekad savā brivdienā neesmu vedusi bērnu uz dārziņu. Tagad ir skola un obligāti katru rītu jāceļas..uh, kā novērtēju to laiku ko varēju atvēlēt miegam, kad palikām abi mājās un nebija jāiet vēl skolā!

K Kristīne Krista 10.01.2020

Un mašīnas a mēdz saplīst un tāpat ir jāizved bērni!

L Linda_J 10.01.2020

Šis šaubīgais portāls neko nerisina. Nav jēgas šeit rakstīt.