LV RU

Liepājas Autobusu Parks - Šofera patvaļa

20.03.2020. Pl.11: 55 vēlējos pēc 24 stundu darba maiņas doties no Rīgas Sao Ar Lapmikro autobusu uz Jūrmalu (maršruts Rīga - Jaunķemeri) . Piebrauca mikroautobuss ar v/n 2436. Es pirms tam smēķēju tam atvēlētajā vietā. Kad piebrauca m / a es devos pie tā. Pa ceļam izmetu izsMēķi. Tuvojoties mikroautobusam, vēl izpūtu pēdējos dūmus. Kad pienācu pie m/a, šoferis durvis neatvēra. Atvēra priekšdurvju logu un agresīvi, uzrunājot ar tu, paziņoja, ka es tikko uz perona smēķēju un izsmēķi noteikti nometu zem viņa m/a.
Atbildēju viņam tādā ašā tonī, ka viņš man nav nekas, lai mani uzrunātu ar tu. Un lai izkāpj un parāda kur zem viņa m/a ir mans izsmēķis.
Viņš man neko neatbildot aizvēra logu un durvis tā arī neatverot aizbrauca. Man nācās gaidīt nākamo mikroautobusu uz jūrmalu.
Man ir invaliditāte (pēc insulta) , neskatoties uz to, es strādāju lai izdzīvotu un uzturētu ģimeni. Bet kaut kāds biļešu nodevējs patvaļīgi izlemj, braukt man pēc darba uz mājām vai nē!
Ja viņš tāds pareizs, tad vajadzēja pasaukt policiju vai ao apsargu. Bet ne patvaļīgi izlemt, braukt man uz mājām vai nē. Pasažieru pārvadājumu noteikumus es nekādā veidā nepārkāpu.
Manas koordinātes: aivars t.26851083
kopijas: facebook, twitter u. C.

23.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (8)

I Ilmars Kalnins 23.03.2020

Malacis šoferis, smirdoši pasažieri un pie tam vel sabiedriskajā transportā nav vajadzīgi

I Ilmars Kalnins 23.03.2020

Un vēl smēķēt pēc iznsulta, sūdzetājs Tu, ak piedodoed Kungs, Jūs vispar esat adekvāts, vai insults pilnīgi traumēja Jūsu Kungs smadzenes?

A AivarsAivars 27.03.2020

Pats gadījumā nesmirdi?

A AivarsAivars 27.03.2020

Jūs aizmirstat, ka runa neiet par mani, smēķēju es vai nē. Tā ir mana darīšana. Runa ir par noteikumiem, kuri šoferim ir jāievēro. Nevienos noteikumos nav rakstīts ka smēķējošajiem nedrīkst pārvietoties ar sabiedrisko transportu. Mūsu valstī smēķē vairāk kā puse pilngadīgo, vai viņiem kāds ir liedzis pārvietošanos sabiedriskajā transportā?

B bertina03 23.03.2020

Labdien
  Jūs esat indivīds vai uzņēmums, jūs vēlaties palīdzību, lai atrisinātu problēmu, kas saistīta ar projektu īstenošanu, kuriem nepieciešama nauda. Es piedāvāju pakalpojumu, ko piedāvāt starp visām jūsu naudas problēmām. kontaktinformācija: whatsapp numurs +33756874868 e-pasts: [slēpt]@hotmail.com

E Elisa Elisija 24.03.2020

Ja mazāk būtu kurījis, nebūtu tagad bijis ne insulta, ne invaliditātes.

A AivarsAivars 25.03.2020

Tas uz lietas būtību neattiecas.

BondsBonds 24.03.2020

Par atkritumu izmešanu tam neparedzētā vietā ir adminstratīvais sods. Šādu argumentu par tu lieto kad vairs nav ko teikt, acīmredzot vainīgs.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes