www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Šoferis neapstājas pieturā kura stāvēja māmiņa ar zīdaini ratos

Liepājas Autobusu Parks - Šoferis neapstājas pieturā kura stāvēja māmiņa ar zīdaini ratos

Šodien 11. Aprili pl. 12: 35 pieturā "pārbrauktuve" 3 autobusa šoferis ar ka-4013 reg numurzīmi. Neapstājas pieturā kurā stāvēja māte ar zīdaini ratos. P. S uz norādījumu atvērt durvis. Uzrādīja vidējo pirkstu un aizbrauca. Tik cūcisku attieksmi sen nebiju redzējis. ! 🤬😠

11.04.2020

G Grigorijs Orlovs 20.03.2020
Slikts service

Delj tā kā nevarēju apmaksāt ar norēķinu kartiņu es esmu nokavējis autobusu jo izrādās ka pie vadītāja nevarēja apksmat biļeti bet skaidru naudu es ne nēsāju

S Sudzibas.lv Admin 13.05.2020

hartijs 11.04.2020

Bet tā jau nebija šofera sieva!

T Turkey901 11.04.2020

Iespējams, ka bija, taču bijusī un sūdzas jaunais jāklis, kurš ietaisīja to zīdaini ratos!

R Rolands Rupeiks 11.04.2020

Es ar sievu stāvēju un mazo un vēl 1mate stāvēja pilnīgi gribējās izdauzit logu un sadot pa žaunām.!

A Andris Kokorevics 12.04.2020

Soferi neatlaist ka viduslaika autoparka teritorija nopert parejo soferu redzes loka lai parejie piefikse sodu

T Turkey901 12.04.2020

Tevi pašu mammai jānoper par to, ka latviešu valodas stundas basto!

BondsBonds 12.04.2020

Neapstājas? Bet kā tad tas norādījums no tavas puses, šoferim braucot. Kā tad tas izskatījās? Un vēl šoferis paspēja it kā kaut ko norādīt. Izklausas īstas pasakas dzejo.

M macbeton 25.04.2020

Par ko balsoji?