www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Ar bērnu neļāva iekāpt maršrutniekā sakot ka nav vietas.

Liepājas Autobusu Parks - Ar bērnu neļāva iekāpt maršrutniekā sakot ka nav vietas.

Stāvējām ar dēlu pieturā pie Kurzemes mums bija jābūt transportam 16: 09. Piebrauca maršrutnieks kurā pirms mums iekāpa 2. Cilvēki. Mums ar dēlu iekāpt neļāva sakot ka vairs nav vietas. Kaut gan aizmugurē bija vēl divas sēdvietas. Sadusmojos gājām uz priekšu un šoferis ielaiž tomēr 2. Vēl ārā palikušos cilvēkus.

14.04.2020

L Liepāja-liepāja 15.04.2020

Nav ko braukt ar sabiedrisko transportu šajā laikā

Tev ko smadzenes pa asfaltu izsmērētas?! Ārkārtas stāvokli valstī neviens vēl nav atcēlis! Pirmkārt jau braukšana ar bērnu sabiedriskajā transportā pats par sevi ir pārkāpums, bet papildus vēl arī distances neievērošana ir visai nopietns administratīvais pārkāpums!