www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Pasažiera neuzņemšana autoostā

Liepājas Autobusu Parks - Pasažiera neuzņemšana autoostā

02. 06. Nesagaidīju iebraucam Liepājas autoostā autobusu maršrutā Liepāja-Bunka-Priekule, reisa laiks 5: 45. Autoostā vienmēr ierodos ar tramvaju 5: 35, tā kā neko nokavēt nevaru, kā to uzskata autobusu parka dispečere, laika rezerve ir vismaz 10 minūtes. Tā kā kases darbu sāk tikai 6: 30, sagaidīju cita maršruta autobusu un griezos ar jautājumu pie vadītājas, vai ir kas zināms par šo maršrutu, tad arī noskaidrojās, ka autobuss esot aizbraucis. Rezultātā sanāk, ka vienkārši, sev par prieku, esmu rīta agrumā pabraukājusies ar tramvaju šurpu turpu, uz darbu tā arī neaizbraucot.

02.06.2020

I Irina Kostina 31.01.2020
Pateiciba

Labdien!gribas pateikt liels paldies soferim marsruta Riga-Vecumnieki KARLIM LISE .patikami ar vinu braukt vienmer laipns.sveicin pasazirus no rita lidz vakaram.lieis paldies tadiem soferim.

S Sudzibas.lv Admin 11.06.2020

V Valts 20.02.2020
Slikts serviss

Pieturai "Vecbāta" autobuss garām pabrauca 8 minūtes pirms laika. Dispičere pacēla klausuli ar "jā", neminot uzņēmuma nosaukumu un beigās lika man noprast, ka pats esmu vainīgs, ja pusstundu iepriekš neatrodos pieturā. Paldies!

S Sudzibas.lv Admin 17.06.2020