Liepājas Autobusu Parks

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Liepājas Autobusu Parks - Sūdzības un atsauksmes

Liepājas Autobusu Parks - Mikroautobusa neierašanās noteiktajā laika kas norādīts saraksta

Mikroautobusa neierašanās noteiktajā laika kas norādīts saraksta Jau vairākas reizes Liepājas mikroautobuss Nr 23 neierodas norādītajā laika pēc saraksta - neierodas vispār. Dēļ tā tiek kavēts darbs jau vairākas reizes jo rēķinos ar to ka būs pēc saraksta. Kāpēc tā vispār notiek!? Vienu reizi var gadīties bet tas notiek vismaz vairākas reizes nedēļa!

Liepājas Autobusu Parks - Briesmīga attieksme

Briesmīga attieksme 10.10.21. Plkst 20: 10 vēlos braukt no Dubultiem uz Rīgu. Šoferim saku, ka maksāšu ar karti. Viņš man atbild - nedarbojas. Kā tas var būt, ka jau kuro reizi karšu terminālis nestrādā? Un ja tas būtu pēdējais transports uz Rīgu? Bet tas jau nevienu neinteresē. Paldies, tikai ar vilcienu.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Regulāri maršrutā Jaunķemeri - Rīga nepienāk autobuss 15.20, lai gan informācijas par to, ka autobusa konkrētā laikā nebūs nekur nav. Ir saraksts, kur šis izbraukšanas laiks ir atzīmēts - gan pie autobusa pieturas, gan internetā. Tas notiek regulāri, gandrīz katru dienu. Autobuss neierodas un pienāk nākošais, bet līdz tam ir jāgaida 25 minūtes. Vienmēr ir pilna pietura cilvēku, kas šo autobusu gaida!

Liepājas Autobusu Parks - Neapstāšanās pietura vietā

Neapstāšanās pietura vietā Šodien plkst 20: 10 Grobiņā pieturā "Ksn konservi" stādināju autobusu kā katru reizi ejot no darba lai tiktu majas autobusa Liepāja-Aizpute caur dunalku pēdējais autobuss kas iet uz aizputi metu ar roku un vicinājos lai stājas nost protams neapstājas pat pakāpu uz ceļu ārā jo domāju ka neredzēja mani bet tāpat ātrumu nesamazināja un pabrauca garām gaidīju 1h laukā lai man atbrauktu pakaļ kāds no radiniekiem 2.60eiro vietā tagad zaudēju 10 eiro lai jums jauks vakars ar cieņu Laura.

L Laura Kremera 19.09.2021
Komentāri 12

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Водитель почти не проверяя билеты пускал в автобус всех кто якобы купил билет, не следил за очередью и в итоге половина пассажирови вовсе не попало на автобус на что водитель сказал, что нет мест и захлопнул по хамски дверь перед пассажирами, которые стояли часами. Ведь на кассе сказали, что билеты покупают у водителя! Хамское отношение, разочарование! Как вообще данной компании дают лицензию на реализацию пассажирских перевозок! Нет элементарной этики, дизинформация диспетчеров! Никогда больше не воспользуюсь вашими услугами!

Liepājas Autobusu Parks - Autobusa apstāšanās pieturvietās

Autobusa apstāšanās pieturvietās Š. G. 09.09.21. 07: 39am Liepājas sabiedriskais autobuss, maršruta nr. 3 P. Brieža iela-m. Ķempes iela. Sūdzība par to, kā autobusa šoferis apstājas pieturvietās, kur no trotuāra malas līdz autobusam ir pusmetra attālums, īpaši jau šijā gadījumā, kad braucu ar savu meitu (ar ratiem) , nospiežot "zilo pogu" (ar bērnu ratiņu simbolu virsū) , pat dzirdot kad signāls atskan pie šofera, sagaidu, kad arī pienācīgi apstāsies pieturvietā, un tiks autobuss nolaists uz leju. Kur šorīt apstājas pusmetra...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Drausmīgs serviss, Lielupes pieturā gaidu mikriņu kurš jau kavējās 35min, man vienkārši pabrauc garām. Un vēl pie tam tukšs.un šī nav pirmā reize, bet gan pēdējā! Nekad nav laicīgi, pasažierus pa vidus pieturām neņem. Kā tiem tikt uz un no darba?! Vai tad autobuss nav paredzēts tam lai pārvietotos? Nerunājot jau par to ka nekad neizsniedz biļeti! 18.08 Rīga- Jaunķemeri 18.45 (Lielupe)

Liepājas Autobusu Parks - Плохой сервис

Плохой сервис Уважаемые водители, осуществляющие пассажирские перевозки! Liepājas autobusu parks. Будьте внимательнее при посадке-высадке пассажиров, не допускайте превышения установленного скоростного режима, резких торможений, начинайте движение только после того, как полностью убедитесь в безопасности своего маневра. Сегодня 14.08. Проезжая центральный мост, автобус n3, притормозил с такой силой, что пол автобуса просто упало на пол вниз... И я с 2 - летним ребёнком в том числе... Хотя мы сидели на...

Liepājas Autobusu Parks - Nelaipna izturēšanās pret pasažieriem, valstī noteikto higiēnisko normu neievērošana

Nelaipna izturēšanās pret pasažieriem, valstī noteikto higiēnisko normu neievērošana Jau vairākkārt nākas saskarties ar Liepājas autobusu parka šoferu nelaipno izturēšanos pret pasažieriem. Komentāri, veltīti pasažieriem ir necieņas pilni. Vakar,13.08.2021. Autobusa Rīga-Liepāja, ar pieturvietu saldū plkst.19.55 šoferis uzņēma pasažieri redzamā alkohola stāvoklī. Komentāri no šofera puses bija pazemojoši. Higiēnas prasības pārkāptas.

Liepājas Autobusu Parks - Krāpšana

Krāpšana 2021. Gada 5. Augustā. Pietura “saulesdruvas” paredzētais autobusa attiešanas laiks no pieturas 17: 14. Autobuss Sauler 6912 brauc ar uzrakstu “Liepāja - Rīga” nevis “Liepāja - Grobiņa”, tādējādi maldinot pasažierus. Pieturās nepiestāj, lai pateiktu, ka nepareizs uzraksts, vienkārši brauc tālāk. Pasažieri spiesti nepilnu stundu gaidīt nākošo autobusu, jo netika norādīts pareizs maršruts un šoferis par to nelikās ne zinis. Līdz ar to pasažieri autobusu nestādināja un neiekāpa, jo nenojauta par nepareizi norādītu maršrutu.

Liepājas Autobusu Parks - Neadekvāta mikroautobusa šoferis,kurš neapstājas pieturās un necienīgu izturas pret pasažieriem

Neadekvāta mikroautobusa šoferis,kurš neapstājas pieturās un necienīgu izturas pret pasažieriem Mikroautobusu nr. 22, kurš uzsāka maršrutu 2021. Gada 4. Augustā plkst.20: 10 no Liepājas Peter tirgus pieturas, vadīja vadītājs, kurš bija pilnīgi neadekvāts. Pasažieriem, kuriem bija mēnešbiļete, pieprasīja nopirkt biļeti, ja sejas maska, kaut uz sekundi, tika pavilkta lejā uz zoda, draudēja izsaukt policiju, pieturās, kurās stāvēja bērni neapstājās, jo tie "šmurguļi" gribot par brīvu braukt. Viņš visus pēc "ģīmjiem" pazīstot. Autobusā kopā bija apmēram 7 pasažieri. Uz to pasažieru...

Liepājas Autobusu Parks - Maršruta izmaiņas

Maršruta izmaiņas Labdien! No 1. Augusta notika izmaiņas starppilsētu autobusa maršrutā (Rīga-Saldus-Ezere-Vaiņode-Priekule-Liepāja) . Autobuss tagad brauc ar pasažieriem tikai līdz Priekulei, bet tālāk brauc uz Liepājas autobusu parku bez tiem! Vai tad kaut kas mainās, ja autobuss brauc ar pasažieriem līdz Liepājai? Mazāks degvielas patēriņš? Labāk atgrieziet atpakaļ maršrutu, lai cilvēki var tikt uz liepāju, jo pēdējais autobuss ir tikai 18.00 tagad, kad visiem beidzas darbs! Paldies!

Liepājas Autobusu Parks - Nelaipna komunikācija

Nelaipna komunikācija Mikroautobuss maršrutā 6844 Rīgas SAO - Ķekavas ciems 24.07.2021. reiss plkst. 20:25 piebrauca Rīgas SAO pieturā 20:23, pasažieri iekāpa autobusā, iegādājās biļetes un gaidīja autobusa atiešanas laiku, kad pēc dažām minūtēm piebrauc otrs šī paša maršruta buss. Izrādās, ka šoferis, kurš bija piebraucis pirmais, ir sajaucis laiku, atbraucis vienu reisu ātrāk un izbrauks sev norādītajā laikā, kas ir 30min vēlāk. Šo faktu pasažieriem nepaziņoja. Busā, kas piebraucis vēlāk, sāka kāpt cilvēki, kuri...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Stāvēju pietura cukura iela, gaidīju 23 mikriņu uz centa pusi, kuram bija jābūt 15: 16 - 15: 17 apmēram. Mikriņč piebrauca, šoferis neatvēra durvis, pa logu teica lai es uzvilku masku. Tajā brīdi man maska bija jau sagatavota rokas pirms piebrauca mikriņč kuru es tajā brīdi taisījos vilkt. Pēc šofera vārdiem lai es uzvilku masku, pagāja maksimuma 1 sekunde un vinč aizbrauca! Tas nav normāli!

Liepājas Autobusu Parks - Šorīt Liepāja pavilosta maršruta autobus neapstājas pietura Saules Druvas ka es viņu stopeju

Šorīt Liepāja pavilosta maršruta autobus neapstājas pietura Saules Druvas ka es viņu stopeju Šorīt no Liepājas autobusu parka autobus kas brauca 6: 45 no Liepājas autobusu parks uz pāvilostu neapstājas pietura Saules Druvas ka es viņu stopeju.

N Normunds Mengis 19.07.2021
Komentāri 1

Liepājas Autobusu Parks - Maršruta autobusa šofera rīcība

Maršruta autobusa šofera rīcība 2021. Gada 13. Jūlijā maršrutā 6912 Liepāja-Grobiņa, plkst.8: 25, neizdeva atlikumus pasažieriem un atrunājās, ka viņam nav naudas no paša rīta ko izdot. Pat ne desmit centu. Gribētos zināt kā viņam pēc tam sakrīt kase, ja katram pasažierim neatdod atlikumus un kur pēc tam viņš liek pārpalikumu? Kā tā var strādāt? Būtu vismaz atvainojies un mēģinājis risināt situāciju, bet nevis rupji pateikt "un ko tad jūs domājat, ka es tagad izdošu atlikumu? "

Liepājas Autobusu Parks - Šofera necienīga izturēšanās pret pasažieriem

Šofera necienīga izturēšanās pret pasažieriem Otrdien, 2021. Gada 22. Jūnijā, 16: 29, K. Zāles laukumā iekāpām 22. Mikriņā. Nav jau pirmā reize, kad šis šoferis necienīgi izturas pret pasažieroem. Uz dažām sekundēm novilku masku, lai padzertos (jo ir karsts laiks) , bet jau par to bija jāklausās draudi no šofera puses - draudēja izmantot spēku, lai aizskartu nepilngadīgas personas, teica, ka nelaidīs ārā vajadzīgajā pieturā un teica, ka izsaukšot policiju. Citas reizes ir draudējis nelaist iekšā līdz nav parādīta biļete, kaut tas nav viņa...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Liepājas autobusu parka administrācijai Benitas Senkevičas Ventspils ielā 57-19, Liepājā, lv-3405 mob. Telef.29857872 Iesniegums Tā kā esmu 2. Grupas invalīde, tad uz mani attiecas Latvijas mk noteikumi nr. 872, kur uzskaitīti atvieglojumi, kādi man pienākas. Tā kā Liepājas pilsētas sabiedriskajā transportā ir ieviests noteikums, iekāpjot transporta līdzeklī, uzrādot attiecīgu dokumentu, šinī gadījumā - invaliditātes apliecību, saņemt pie transporta līdzekļa vadītāja bezmaksas biļeti...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss 21. Апреля 2021: ехал на 3 автобусе (m. Ķempes iela - pulkveza brieza) который отходит от Кемпес в 22: 29. На ganību iela в автобус зашли два контролёра, и одна из работниц попросила меня показать билет, но это прозвучало « parādīt biļeti» я попросил на латышском языке говорить более культурно, на что получил ответ: «kas tu esi? » после того как я показал билет со скидкой в 50%, я спросил нужно ли показать документы, на что услышал: « jums ir nepieciešams izrakstīt naudas sodu, jo jūs uzreiz...

Liepājas Autobusu Parks - За полчаса ни одной маршрутки

За полчаса ни одной маршрутки Собиралась ехать на работу на маршрутке 7020/7023 в 10: 58. На остановке была уже в 10: 30. Не пришла маршрутка. Ладно следующая в 11: 13 так же не пришла. Водителям видимо все равно что людям нужно в выходной день на работу:) это вообще свинство какое-то. Повезло что хоть в 11: 38 приехала позвонила диспетчеру он мне сказал "мы ничего не можем сделать они должны быть" и больше ничего толкового.