www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Attieksme par pasažieriem

Liepājas Autobusu Parks - Attieksme par pasažieriem

Te jau nau daudz ko rakstīt, tikai jāapsveic Liepājas autobusu parku. Stāv pieturā, gaida autobusu. Pienāk, iekāp, bet nekur tālāk netiek, jo biļeti var iegādāties tikai internetā, autobusā to nevar iegādāties. A ko darīt, ja padzīvojis cilvēks stāv pieturā, kuram nau internetu, kur pasūtīt biļeti? Jāsēž un jāsalst, vai varbūt vispār sēdi vienā vietā sapūst?
Vienvārdu sakot, lai Liepājas autobusu parkam noiet, lai viss viņiem izfodās.

18.02.2024

O

B barmaleikin 18.02.2024

==================

Однозначно ехать бесплатно! Латыши и украинцы должны ехать бесплатно! А если ты ещё и мусульманин - выплатить тебе полную стоимость проездки!

S Smadzen'sVaig? 19.02.2024

Krievam bezplatna tikai lopu vagons uz nākamo staciju aiz Zilupes.

Bet tev - uz Izraiļu!

B barmaleikin 19.02.2024

А тебе - в Израиль или Германию! Милочка! Я не русский, а наполовину (по отцу) украинец, а на половину (по матери) - ЛАТЫШ! Так что это ты оккупант!

G Grieta Tiliske 13.03.2024

Jau kuro dienu šoferis pabrauc garām cilvēkiem kuri stāv pieturā…