www.sudzibas.lv Tallink Slikts serviss

Tallink kruīza kuģis Isabella - Slikts serviss

Kruīza Kuģis Isabelle.. Brokastis.. Pamatīgs bardaks, es paliku bez kaut bija jau pie biļetes iegādes samaksāts par brokastīm... Būtu jauki ja arī brokastīm varētu rezervēt galdiņu kā vakariņām savādāķ vai nu paliec bez vai stāvi kājās un mēģini paēst... Wc problēmas nezinu kāpēc viņa nestrādāja bet ka tika pateikt nekas netika salabots visu vakaru vajadzēja staigāt uz citu stāvu kur ir publiskās wc norīta kad gājām teikt, vēlreiz izrādījās ka ir atzīmēts ka viss ir salabots kaut nekas nebija salabots... Vēl milzīga problēma man kā nepīpētājam uz klaja iziet paelpot svaigu gaisu ir neiespējami jo visur ir pīpmaņi... Labi es esmu pieaugušais bet tur ir ļoti daudz arī bērnu nevienu laikam tas neuztrauc, vajag uztaisīt tieši pīpmaņiem vietu kur viņi var kūpēt..

R

V vitols 23.09.2019

Tad sēdi mājās un skaties televizoru!

O Otis 24.09.2019

Tallinkam kaut kādas nesezonas atlaides, ka visādi tādi un šitādi kuģojās? Pīpmaņi un dzertiņi tur ir pilns, kad kajītes par sviestmaizes cenām dala. Tad visi pēkšņi baigie ''tūristi'' palikuši, ka pat no kuģa ne Stokholmā, ne arī pēc tam Rīgā spēj nokāpt.
Rudīte gan jau brīdī, kad sūdzību rakstīja bija nedaudz ''ietauvojusi'' savu duty free pirkumu .