Tallink - Krāpšana

Šodien 29.07.2019 gribējām braukt ar Kruīza Kuģi Uz Stokholmu, bet mums paziņoja tikai tagad, ka vajadzīgs ir aizbildilnis un jautāja, lai mēs meklējam 25. Gadus vecu cilvēku, bet mums pat neļāva pārcelt uz citu datumu un kur nu vēl.. Atteicās atgriezt naudu par to, ka mēs neaizbraucām! Mēs palikām bez ceļojuma un naudas.. Paldies par neko!

29.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (5)

Falconxd 29.07.2019

Mājas lapā noteikumos viss ir rakstits, jūsu vaina, ka neizlasijat pirms pirkt.

P pagpag 29.07.2019

Jā, un vēl mīļie zīdainīšu sencīši, Jūsu mīļajiem lolojumiem no ABSOLŪTĀS NULLES vecuma OBLIGĀTI PERSONAS APLIECINOŠU DOKUMENTU, nepietiks ar ierakstu Jūsu pasēs vai dzimšansapliecību, par šo faktu Jūs arī neviens nebrīdinās vai vienkārši piemirsīs Tallink ofisā notirgojot Jūsu ģimenei kruīzu... Tākā pirms kruīza skriešus marš uz tuvāko PMLD vai kā viņi tur saucās! Mēs ar mūsu bebuku arī uzkāpām uz šīs "mīnas" nebrīdināti, sīkā tekstā mājaslapā var rakstīt noteikumu "Raiņa kopotos rakstus", bet mīlīgajai aģentītei gabaliņš nenokristu par to mutiski brīdinot tirgojot kruīzus, sevišķi redzot ka starp pasažieriem ir viens šogad dzimis rakaris...

really? 30.07.2019

lauki pilsetaa! Nav ko vainot Tallink, tas visparzinams fakts,ka visiem vajag personu apliecinosu dokumentu izbraucot no valsts,neatkarigi no vecuma.Savaa aprobezotibaa un nezinasana nav ko citus vainot! Un sogad dzimusu ziidani jau vilkt pa "kruiiziem",really?

M Marika Mareka 30.07.2019

Kāēļ krāpšana? Vai tad mucā auguši, ka nezina - izbraucot no valsts nepilngadīgajiem vajadzīgs aizbildnis blakus un ir vajadzīgs personu aplieconošs dokuments JEBKURAM. Vai tiešām par šādām lietām vēl un vēl kādam ir jāstāsta?! Un kas tie par vecākiem, ja nezina, ka atvases nedrīkst braukt vieni bez pieaugušā pieskatīšanas...

P pagpag 30.07.2019

ē, pilsēta laukos! gribētu redzēt kādu fizionomiju jūs rādītu stūrējot atpakaļ uz saviem laukiem, ja jūs līdzīgi izšvimpētu no kruīza naudiņu neatdodot...kā ierasts noslacītu pārestību un dzīvotu tālāk? reku meitene raksta, ka lielākais šoks viņai bijis ka viņu neviens no tallinkiešiem nav iepriekšbrīdinājis redzot viņas dzimšanas datus, par to jau iet runa, tallinkietei mēlīte nenokalstu brīdinot par to nepilngadīgo vai zīdainīša vecākus pie kruīza iegādes, neliekot tiem lasīt visus noteikumus un perfekti pārzināt LR likumus... esmu strādājis līdzīgā ofisā un mums priekšniecība lika brīdināt klientus par sīkāko s***u nemaz nerunājot par šādu momentu... i nemaz nespiežiet savas sarkanās bultiņas uz leju ar superdzēlīgām atbildēm, laigan mums tas pie pak***s, tas tik parādīs jūsu kultūras līmeni... P.S. reallly! esmu dzirdējis ka nedēļu vecs zīdainis "ticis vilkts" pat uz alpiem slēpot!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes