www.sudzibas.lv Tallink Rekomendācija

Tallink - Rekomendācija

Rekomendācija darbiniekiem.

Mēs taisāmies braukt ar prāmi ar mammu, kurai ir 81 gads 17.02.2020 un 22.02.2020 atpakaļ. Viņu gaidīja mazdēls, kurš mācās Norvēģijā. Viss bija nopirkts. Kad es pirku biļeti, mammas pases man nebija līdzi. Pases datus esmu devusi 24 stundu laikā pirms brauciena. Un tad noskaidrojās, ka mammas pase nav derīga ceļošanai, jo tā izsniegta līdz 2049. gadam.

Noskaņojums ir bojāts.

Varbūt man VAIRS NEBUS IESPĒJAS aizvest māti uz citu valsti.
Informācija par to, ka ir pases, kuras IR DERĪGAS LATVIJĀ UN NAV DERĪGAS CEĻOŠANAI UZ ĀRZEMĒM JĀATRODAS BIĻEŠU REZERVĀCIJAS VIETĀS REDZAMĀ VIETĀ. Tas attiecas gan uz Latvijas pilsoņiem, gan nepilsoņiem.

17.02.2020

Papildināts 100999 17.02.2020

Turpinot rekomendācijas tēmu. Mēs nepārkāpām Tallink noteikumus, jo, pērkot ceļojumu, mēs parādījām savus dokumentus. Tallink darbiniece paskaidroja, ja vēlaties pievienot vēl pasažierus, jums jāpaziņo par to Tallink vismaz 24 stundu laikā pirm braucienam. Tā mēs to izdarījām. Un tad noskaidrojās, ka pase nav derīga ceļošanai Iesaku uzņēmumam atļaut pievienot papildu pasažierus ne vēlāk kā 4 dienas pirms aizbraukšanas. Šādā gadījumā klientam ir iespēja steidzami atrisināt jautājumu ar dokumentiem.

RAMONA👀 17.02.2020

Bet neviens nav vainīgs, ka nepārbaudat visu informāciju.

1 100999 17.02.2020

Es iesaku, priekš tiem, kuri reti ceļo un neseko līdzi izmaiņām likumdošanā, redzamā vietā izvietot informāciju. Naudu taču neaizmirst ņemt.

RAMONA👀 17.02.2020

Iesakot citiem spēlejat uz jutām? ...ja nu man nebūs iespēja aizvest savu māti...utt...

?

D Dachuk28 17.02.2020

2x esmu braukuse ar tallink, labi paņēmām un man patika

S SeLjaVi 17.02.2020

Nesaprotu, kāpēc pase neder?

2017 gadā ir pieņemti MK noteikumi, kur ir rakstīts:
Latvijas pilsoņu pases, kas izsniegtas līdz 2002.gada 30.jūnijam (ar ielīmētu fotokartīti);
Latvijas pilsoņu pases, kas izdotas laika posmā no 2002. gada 1. jūlija līdz 2007. gada 19. novembrim ar derīguma termiņu 50 gadu, un Latvijas nepilsoņu pases, kas izdotas laikposmā no 1997. gada 10.aprīļa līdz 2007. gada 19. novembrim ar derīguma termiņu 50 gadu, nav derīgas ceļošanai no 2017. gada 20. novembra.

latvietis7 17.02.2020

Divaini, kad man draugam nebija pase, es vinam iedevu savu pasi, pat isti normali neparbaudija, sapratam ka parakstamies ar risku, ka izmanto manus dokumentus, bet bija atmaska, ka dzivojam viena dzivokli un sajaucis pases.
Kaut gan loti lidzigi bijam pec bildem.
Aizbraucu turp un atpakal.

1 100999 17.02.2020

Jā, mums arī teica - brauciet kā ir. BET riskanti. Laikam visa informācija bija pielikta pie biļeti pirkšanas momentā.

A Aguciag123 17.02.2020

Paldies par info, es arī šo nebiju piefiksējusi. P.S un komentēram no Martina puses, ja esi tik informēts, tad zinātu, ka Silja Line jau tas pats Tallink group vien ir:)