Tallink - Krāpšana

2020. Gada aprīlī bijāt plānots brauciens no Zviedrija uz Latviju. Tas protams nenotika balstoties uz covid-19 pandēmiju. Braucienam nenotiekot atcēlās jebkādas iespējas, kuru rezultātā Tallinks ir atcēlis braucienus no Rīgas uz Stokholmu vai otrādāk. Jo šis bija tikai man ieinteresēts galamērķis.
Pirmais ko Tallinks, tā teikt man iegrūda, par nenotikušu braucienu ir tie saucamie voucher. Labi it kā samierinājos, bet līdz šim nekas no tā man nav bijis derīgs. Otrais, solīja kuģa atkal atsākšanu bet kā neiet tā neiet, tieši uz man interesējošo galamērķi un protams, smieklīgi tas kad zvanot darbinieks tā teikt uzspiež doties citur, piemēram uz Helsinkiem. Bet es taču to galīgi nevēlos. Vēlos atgūt savu naudu par biļetēm. Protams uz to atbilde ir nē. Kā arī katru mēnesi zvanot un uzdodot naudas atgriešanas jautājumu, vai nu uzspiež citu ceļojumu vai arī pagarina voucheru.
Solīts makā nekrīt! Cik ilgi turpināsiet šo spēli ar cilvēkiem?

02.07.2021

H

B Boona 02.07.2021

Arī es esmu šī uzņēmuma upuris un barotājs. Solīja atgriezt naudiņu, bet kā nav tā nav.

Jānis Resnais 02.07.2021

Pacients atnāk pie froftologa un dakteris viņam jautā kas kait. Pacients atbild: " Gribēju lai jūs apskatiet vai pareizi noguldīju savu VOUCHERi"