LV RU

Gotika auto

Gotika auto Sia
www.gotikaauto.lv
Adrese: Mūkusalas iela 31
Rīga
Latvia - LV-1004
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67610025
+371 67614955
+371 67610951
+371 29343683
Kategorija: Auto / Transports  •  Degvielas uzpildes stacijas

Uzticības reitings

3%
Sūdzības
8
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
1
Apskatīt statistiku

Gotika auto - Sūdzības un atsauksmes

Gotika auto - Slikts serviss

Slikts serviss Nepatīkams serviss. Raunas gotika. Pārdevēja-kasiere Svetlana, krievu tautības, īsiem matiem nelaipna un skarba atlikumu nenoliek normāli kā pieklājas, bet pamet uz letes kā kaukādam sunim. Sajutos neērti un takā traucēklis. Un bieži vien ejot iekšā pretī ir iereibis viņas dēls un tikmēr kamēr viņi runā savā starpā klientiem netiek pievērsta uzmanība. Vieta kur nav patīkami atgriezties.

Gotika auto - Slikts serviss

Slikts serviss 03. 07. 2019 года в 10.03 как обычно заехала заправить машину на Уденс 29, тем всего 2 точки подачи топлива, на одной просто стояла машине, на другую подъехала я. Обратившись к кассиру мирославе титова-гуде с предоплатой и желанием заправить бак на единственной свободной заправке, в ответ получила массу неприятных высказываний и явного недовольства - " вы обязаны мне... , а я ничего не должна... ! " это ужасно, больше туда ни ногой.

Gotika auto - Čeka nedošana

Čeka nedošana Usmas gotika auto benzīntankā, divas pārdevējas (jana, sanita) , tas notiek regulāri. Vai to viņām liek priekšniecība vai pašas uz savu roku nav zināms, bet tas ir kaitinoši. Ievēroju, to ka neesmu vienīgais kuram nedod čeku, lai arī kas būtu nopirkts. Pārdevējas izsit čeku un atliek malā nemaz nepiedāvājot pircējam.

Gotika auto - Аферисты

Аферисты Фирма аферистов платят зарплату как хотят говорят что платят все налоги потом оказывается что тебе платят минималку. При увольнение получить деньги очень трудно как решит хозяйка Татьяна Распопова захочет заплатит не захочет не заплатит у нее есть цепной пес Инара Хеймане которой в общем плевать на людей на бензоколонке и кафе бардак все холодильники забиты просроченными продуктами.

Gotika auto - Veca paika

Veca paika Pērkot pārtiku benzīntankā ''Gotika'' uz Siguldas šosejas pievērsiet uzmanību derīguma termiņiem.mēneša laikā jau otro reizi man iedod vecu pārtiku.veci 7days nav nekas traks, bet vecu pienu pārdot galīgi nav normāli!

uzpildes stacija gotika auto - pardeveja

pardeveja Nesaprotu vienu ka pardeveja var izlaist baumas klientu klatbutne. Aprunajot to ka pasudzeties par kautkadu jaunino izdomat planus ka sieviete smird un taja pasa bridi nepateikt labrit,labdien nau darba formas . Vai tiesam man ka apmekletajam bija kas tads jadzird. Es tagad patstavigi domaju vai jaunino atlaida ? jo neredzeju pedejo laiku bet jauka sieviete atsauciga un labrit vienmer pasaka. So sievieti sauc sveta kura planoja ar draugiem ko darit un ka iegazt plani viniem nejauki , tapec...

Gotika auto - Uzpildes stacija

Uzpildes stacija Caurbraucot ceļā uz Rīgu iebraucu DUS Gotika auto, Ieriķos, lai uzpildītu savam auto 95 markas benzīnu, jo no divām esošajām degvielas uzpildes stacijām pievilcīgāka cena bija tieši šai. DUS tāds paknaps, ne nosaukuma, ne norāžu uz sūkņiem. Novietoju auto pie viena no sūkņiem un devos veikt priekšapmaksu 95markas benzīnam 40l. Kad norēķinājos devos uzpildīt. Braucot virzienā uz Rīgu manam auto ceļā radās problēmas, kā rezultātā nācās izsaukt evakuatoru un nogādāt auto tuvākajā servisā. Servisā...

gotika auto,benzīntanks Baldonē - rupjība, pienākuma neizpilde

rupjība, pienākuma neizpilde Labdien, Baldones DUS Nivals, piederošajam uzņēmumam SIA Gotika Auto, strādā ļoti rupja, nepieklājīga pārdevāja Iveta, kura neizpilda savas pārdevājas pienākumus, piemēram gan pagājušo nedēļ, gan vakar viņa attiecās man ieliet degvielu, kaut gan degviela cisternā bija, viņa paziņoja, ka degviela neesot un man neliešot! Viss aizsākās pagājušās nedēļas sākumā, kad arī gribēju ieliet degvielu, samaksāju par degvielu ( Dus ir priekšapmaksa), un gaidīju, lai varētu ieliet, Iveta bija aizmirsusi...

I inese 14.09.2011
Komentāri 14 Tirdzniecība

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes