uzpildes stacija gotika auto - pardeveja

Nesaprotu vienu ka pardeveja var izlaist baumas klientu klatbutne. Aprunajot to ka pasudzeties par kautkadu jaunino izdomat planus ka sieviete smird un taja pasa bridi nepateikt labrit,labdien nau darba formas . Vai tiesam man ka apmekletajam bija kas tads jadzird. Es tagad patstavigi domaju vai jaunino atlaida ? jo neredzeju pedejo laiku bet jauka sieviete atsauciga un labrit vienmer pasaka. So sievieti sauc sveta kura planoja ar draugiem ko darit un ka iegazt plani viniem nejauki , tapec nolemu uzrakstit te jo neredzeju nekur kur zvanit vai sudzeties. Un cerams ka laipna pardeveja kuru redzeju 2 reizes vel stradas, jo pec sadiem planiem darbadeveis drosivien atlaida isti nezinu bet ceru ka ne jo pirma pardeveja gotokaauto baldone laipna un atsauciga.bet to svetu pasu gan par saviem planiem atlaist.Nezinu kapec bet gribas zinat arko tas beidzas .Vai kadam nav numura kur var pazvanit?

N Navaruizdomatniku 28.01.2013

Ja nemāki rakstīt, tad neraksti vispār!

G gausias 02.03.2013

kas tur izdomats vai baumam ta tas ir ka smirdeja. pildos tai tanka regulari un zinu ko runaju. tai nelaimigaja rita gandriz apkorkejos kad paveru durvis tadu smaku pat cuku kuti neatrast.un ta laipniba no vinas puses ar ir pretigi uzmaciga. gausais

S sievina 20.01.2014

Izklausās pēc Ivetas Kalninjas rīcības. viņa jau arī trin savu mēli par visiem un visu zin un ir MISS pareizā :D
Ivetiņ ilgi tev šādi neveiksies :D
Cēsu Gotikas operatore!

G gausias 21.01.2014

nu mus ir miers! nau mums vairs gotika auto ne operatoru kuri itka viens otru apruna.stav tankstele tuksa un nevienam nevajadziga!!!