VTU Valmiera

VTU Valmiera SIA
Adrese: Brandeļi
Brandeļi
Kocēnu nov.
Latvia - LV-4220
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 64207447
Darba laiks: 0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
Kategorija: Auto / Transports  •  Degvielas uzpildes stacijas

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
39
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

VTU Valmiera - Sūdzības un atsauksmes

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Slikts serviss Šajā uzņēmumā strādā viens šoferis kurš vai nu vienkārši jāatlaiž vai kā... Jo viņam nav ko cilvēkos darīt lai iet strādāt uz mežu vai gaterī piem. , jo tas pirmais gadījums ar viņa izgājieniem. Tā tad sekojoši! Autobuss Madona-Valmiera caurbraucošais caur smilteni. Tālāk! - datums 29.03.2023. , autobusa nr nh-3982 kasieris 625māris. Šim autobusam attiešanas laiks bija 17: 12 bet izbrauca 17: 17 lai gan nenoradīja ka kaut kas viņam traucē mierīgi sēdēja autobusā šis šoferis. Kad es viņam...

Vtu Valmiera - Kavēšana

Kavēšana Labdien! Sūdzība no studenta. Vēlos izteikt sūdzību par maršruta autobusu Valka-Valmiera atiet no Valkas 07: 40 un Valmiera pienāk 08: 53. Pārsvarā šis autobuss iebrauc Valmieras autoosta pēc pulkstens 9 un šī iemesla dēļ vairākas reizes esmu nokavējusi nākamo autobusu uz augstskolu. Piemērs 07.02.2023. Braucu ar šo autobusu un autobuss iebrauca Valmieras ao 09: 05 un nokavēju Cēsu autobusu, kas atiet 09: 00. Autobusa kavēšanās iemesls varētu būt, ka 20 minūtes pavadīja Sedā.

Vtu Valmiera - Ļoti laba apkalpošana

Ļoti laba apkalpošana Bieži izmantoju starppilsētas maršutu autobusus un vēlos pateikt lielu paldies autobusa šoferim - Ancim Krūmiņam. Šoferis ir laipns, izpalīdzīgs un ar labu humora izjūtu, vienmēr pateiks 'paldies', 'labdien' un 'uzredzēšanos' visiem pasažieriem, vai tā būtu tantiņa no laukiem, skolēns vai jebkurš cits pasažieris. PALDIES Krūmiņa kungam par izcilu apkalpošanu, tas braucienu padara patīkamu.

Vtu Valmiera - Kredītkartes maksājuma nepieņemšana

Kredītkartes maksājuma nepieņemšana Šodien, netika pieņemts maksājums ar kredītkarti maršrutā Rūjiena-Valmiera iekāpjot pieturā'' pansionāts'' plkst.12.25.. Lūdzu noskaidrot notikušā apstākļus un sniegt atbildi uz e-pasta adresi [slēpt]@inbox.lv.. Neatbildēšanas gadījumā šī vēstule tiks pārsūtīta uz patērētāju tiesību aizsardzības organizāciju jūsu uzņēmuma darbību izvērtēšanai.

Vtu Valmiera - Pārpildīts autobuss

Pārpildīts autobuss Labdien! Sūdzība no skolēna. Maršrutā Kocēni — stacija pirms skolas sākuma, brauc tikai viens autobuss [7: 25 atiet no kucēniem] , un tas pats pie ausekļa ielas jau ir pārbāzts, vai tiešām nav iespējams ielikt vēl vienu autobusu šajā pašā maršrutā? Jo dažreiz nākas spiesties sejā citiem, lai visi, kuriem vajadzīgs autobuss uz staciju, salīstu. Tika uztaisīts 14. Maršruts, no kura, manuprāt, nav gandrīz nekādas jēgas, jo no Valmiermuižas jau tāpat pietiekami brauc autobusi uz staciju, kamēr maršrutā Kocēni — stacija ir tikai viens.

Vtu Valmiera - Slikta autobusa vadītāja attieksme pret pasažieriem

Slikta autobusa vadītāja attieksme pret pasažieriem Vēlos iesniegt sūdzību par autobusa šoferi pret pasažieriem. Šodien 27.09.22. Braucu no Juglas Valkas virzienā. Līdzko kādā pieturā iekāpj autobusā kāds pasažieris, vienmēr ir slikta attieksme pret jebkuru pasažieru, piemēram bērns iekāpa autobusā pie Tc "Valleta" prasīja biļeti līdz Valkas autoostai, bērns parādīja dokumentus, bet bija kaut kādas vainas ar dokumentiem, atbilde izskanēja brutālā veidā, brauksim un varēsi autoostā skaidroties. Tikai nesaprotu, kāpēc vēl tāds autobusa šoferi...

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Slikts serviss Situācija tāda. Maršruts Valka-Rīga nr 760014 iekāpu autobusa, nekur nebija rakstīts ka karti nepieņem šoferis. Es saku šoferim, līdz Rīgai ar karti, uz ko viņs man atbildēja. Karti nenemsu. Es saku ka man diemžēl nav skaidra, uz ko viņš man agresīvi atbildēja: ka jūs dzīvojat bez naudas, uz ko es atbildēju ka visa nauda uz kartes. Kad teicu ka man tūlīt atnesis naudu pēc 2 minūtēm uz ko vins man agresīvi atbildēja. Ātrāk var? Vai kāpj āra no autobusa, es saku ka tūlīt atnesis, uz ko man...

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien plskt 5 no rīta stāvēju, gaidīju Rūjiena-Rīga (plkst. 5.05) autobusu. Autobuss pienāca, šoferis atvēra durvis, sasveicinājos, pajautāju, vai varu jau iekāpt, pasēdēt iekšā, jo man bija auksti (gaidīju ārā kopš plkst. 4.40 un autoosta bija slēgta). Biļete līdz Rīgai man jau bija iegādāta caur Mobilly. Šoferis izkāpa, aiztaisīja ciet durvi un ļoti nejauki teica, ka varu autoosta sēdēt, un aizgāja. Man ir problēma ar kāju - ļoti sāp. Turpināju stāvēt pie tukša autobusa ar 2 smagām somām...

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Slikts serviss Labrīt. Kaut vai man šis rīts ne tik labs. Man rītu izbojāja nelaipns un nekompetences šoferis, Valmieras pilsētas autobusā. Braucu ar autobusu no unibankas, kas atiet 6.44 no rīta. No savas puses izdarīju visu kā normāls, pieklājīgs cilvēks. Biļeti nopirku, paldies un lūdzu pateicu. Man bija jāizkāpj Vtu pieturā. Piecēlos laicīgi, jau pie apvedceļa, kur autobuss brauc no slimnīcas. Bet šoferis vienkārši brauc garām pieturai, nospiežu pogu, atvērt durvis. Viņš jau pabraucis garām pieturai...

Vtu Valmiera - Slikts servis

Slikts servis Labrīt! Šobrīd konkrēti uzsvēršu Vtu sabiedrisko autobusu tieši Valmieras ielās. Vienā no rītu autobusa šoferis neuzskati par vajadzību pagaisdīt manu meitu, redzot to ka viņa jau stāvēja pie durvīm. Kā arī šoferīši savas neuzmanības pēc reizēm nereaģē uz Pogas nospiešanu tādejādi brīdinot šoferim ka vēlas izskāpt, uz ko protams neviens nereaģēja.

Vtu Valmiera - Slikts serviss, attieksme

Slikts serviss, attieksme Sveiki,šodien autobusā Valmiera- Mazsalace- Rūjiena (17:25) ļoti nejauks šoferis. Ar tādu attieksmi nav īstais darbs! Ko pateicu arī šoferim. 😔😔

Vtu Valmiera - Autobusa neierašanās, neiespējami sazināties

Autobusa neierašanās, neiespējami sazināties Sveiciens! Vakar, 15.12.21, biju nolēmis izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus. Raču - ak tu jupis, autobuss tā arī neieradās norādītajā laikā. Patiesību sakot, neieradās vispār, jo pieturā nostāvēju gandrīz stundu, ar citu dāmu, kura arī gaidija šo pašu autobusu. Vēlējos sazināties ar uzņēmumu, pa mājaslapā norādīto nr, taču klausuli celt un ar mani komunicēt, neviens nevēlējās. Kā zināms, šī nav pirmā reize, kad uzņēmumam šādi gadās.

Vtu Valmiera - Slikta attieksme

Slikta attieksme Šodien, 08.12.2021 rīgas sao iekāpu autobusā Rīga-Valmiera ar atiešanas laiku 21.20. Autobusā iekāpu 21.19, gribēju pirkt biļeti ar karti, bet kartē nepietika nauda. Autobusā kāpa vēl viens pasažieris, kam palūdzu iedot naudu biļetei. Viņš iedeva. Samaksāju par biļeti un autobusa šoferis skaļi pateica "mu*aki b*e". Kā cilvēks ar šādu attieksmi var strādāt sabiedriskajā transportā?

Vtu Valmiera - Šofera attieksme!

Šofera attieksme! Šodien iekāpām pilsētas autobusā 8b plkst 16.15! Man ir bērns ar speciālām vajadzībām un 4gadnieks! Autobusa šoferim apliecība tika uzrādīta-respektīvi vadītājs bija lietas kursā, ka bērns ir ar Veselības problēmām! Sēdējām tieši aiz šofera un bērns man ir diezgan alerģisks! Un pēkšņi bērnam sākas autobusā klepus lēkme-kas ir izskaidrojams, jo man bērns ir diezgan alerģisks! Un katru reizi kā bērns noklepojās-no šofera puses tika dzirdams, tas ir pizģec! Tas ir murgs! Un visu laiku-pizģec...

Vtu Valmiera - Briesmīga apkalpošana

Briesmīga apkalpošana Iekāpju autobusā, sasveicinos ar šoferi - braukšu uz Rīgu, maksāšu ar karti. Izrādās, ka nepietiek līdzekļu, tāpēc somā meklēju otru karti. Samaksāju, paņemu biļeti, pasakos un atvainojos, dodos uz sēdvietu, šoferis tikmēr kaut ko skaļi bubina: “kaut ko te čakarē.. ” es pagriežos un uzsaucu: “Ko lūdzu? ” klusums ļoti neapmierināts šoferis, ja esi tik nepacietīgs, tad nav ko strādāt ar cilvēkiem!

Vtu Valmiera - Pasažieru neuzņemšana sabiedriskajā transportā

Pasažieru neuzņemšana sabiedriskajā transportā Labdien. Vēlos iesniegt sūdzību par šodienas atgadījumu. Šodien plkst 12: 30 braucu ar autobusu, reisa numurs 7600 no pieturas Seda līdz Valmieras autoostai. Pilsētā Seda autobusa šoferis, konduktora nr.90085 uzņēma pilnīgi visu pasažierus, toties Strenčos bija vairāk cilvēki, no kuriem tikai 1 pasažieru uzņēma, bet pieturā Mellupe stāvēja divi pasažieri, kuriem mierīgi pabrauca garām un neuzņēma.

Vtu Valmiera - Agresīva attieksme

Agresīva attieksme Šovakar 21.02.21 braucu mājās Rīga-Valmiera, bet kapu pie mēbeļu nama pieturā. Šoferis bija ļoti agresīvs, es braucu ar "bāreņu karti" kartiņu viņš man burtiski izrāva no rokām un pārmeta bļaujoši "vai tad tu nezini cik ir pulkstens? Ko jāvazājas šitāda naktī? Apnikuši jau šitie brīvdomātāji! " un kartiņu viņš gandrīz metot atdeva atpakaļ. Tas man sabojāja visu atlikušo vakaru. Ļoti nesmuki. Pārējiem šoferīšiem "cepuri nost".

Vtu Valmiera - Slikta attieksme

Slikta attieksme Braucot 2.01.2021 no Rūjienas Ao plkst 14: 35 uz Valmieru, saskāros ar ļoti nepatīkamu attieksmi no autobusa šofera.. Nopirku biļeti mobilly aplikācijā, taču no šofera puses saņēmu nepieklājīgus pārmetumus par to, kāpēc esmu iegādājusies biļeti aplikācijā, ja Rūjienas autoosta esot ciet, viņam neesot papīri par to, ka esmu iegādājusies biļeti.. Kāpēc tad aplikācija ļauj iegādāties, bet šoferis gandrīz pat nepieņem manu nopirkto biļeti, tikai tāpēc, ka autoosta esot ciet.. Ļoti nepatīkama pieredze ar šofera attieksmi..

Vtu Valmiera - Naudas izspiešana

Naudas izspiešana Vakar. Braucot maršruta Rīgā Valmiera plkst 17: 35 izkāpjot no autobusa Valmiera aizmirsu mobilo telefonu atgriežoties atpakaļ autobuss ā šoferis telefonu bija jau atradis par ko no manis pieprasīja lai maksāju viņām 50 euro vai ari telefonu neatdošot un tās esot vinna tiesības nebija daudz laika lai sauktu policiju bet many prat tā ir tira naudas izspiešana gribētu dzirdēt ari kādu Vtu atbildi par šo situāciju.

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Slikts serviss Šoferis Edgars Pinets. Maršruts Valmiera - Salacgrīva. Pirmkārt, vīrusa laikā mazajā mikroautobusā ir nereāli ievērot 2 metru distanci. Otrkārt, ir apnicis mūžīgi nelaipnais un neapmierinātais, rupjais šoferis Edgars Pinets. Novērota aizskaroša attieksme pret pasažieriem, īpaši invalīdiem un vecāka gadagājuma cilvēkiem. Ļoti ass un pastāvīgi nelaipns šoferis.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes