VTU Valmiera

VTU Valmiera SIA
Adrese: Brandeļi
Brandeļi
Kocēnu nov.
Latvia - LV-4220
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 64207447
Darba laiks: 0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
Kategorija: Auto / Transports  •  Degvielas uzpildes stacijas

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
52
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

VTU Valmiera - Sūdzības un atsauksmes

SIA VTU Valmiera - Nepieņemams šoferu darbs

Nepieņemams šoferu darbs Diena iesākās lieliski. Gāju uz autobusu, lai brauktu uz Cēsīm uz darbu. Pienāca autobuss un kāpu iekšā pirkt biļeti. Ar karti iespējams maksāt nebija, tāpēc maksāju ar skaidru naudu. Nepieņemami ka autobusa vadītājs atteicās pieņemt skaidru naudu, kura bija precīza un pretī jautāja “vai jūs par mani ņirgājaties?”, jo laikam Cēzara ir slinkums skaitlīšus kopā salikt, lai saskaitītu. Beigās tomēr izsita čeku un novēlēja visu sliktāko ka par tādu “ņirgāšanos” pret viņa augstību viss nāk...

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Slikts serviss Iekāpu autobussa Valmiera-Bērzainē-Vākšēni, samaksāju pa biļeti un apsēdos, spīdēja Saule, es paņemu aiztaisīju aizskāru kas tam ir domāts, uzreiz šoferis ar numuru-003333 nepatīkamā toni pateica ka aizskarus nevajag aiztikt, ar ko es atbildēju tāda pašā tonī ka, es maksāju pilnu biļeti un es vēlētos braukt tā ka Saule man nespīd seja, vai tiešām ir tik daudz galva sistu šoferu kuri ar dzīvi nav apmierināti un dēļ tā bojā citiem garastāvokli, ļoti reti kurš šofers ir normāls un var ar smaidu seja aizbraukt līdz galam, bet šim šoferim vajag atrast draudzeni.

Vtu Valmiera - Slikts servis

Slikts servis Ļoti nepieklājīgi un dīvaini šoferi. Man šķiet,ka šoferiem vajadzētu būt laipniem un pieklājīgiem, bet tādi noteikti nav VTU šoferi. Izmantoju VTU pakalpojums bieži, un katrs šofers ir savādāks (protams), bet šie nelaipnie šoferi var sabojāt dienu uz visim 100, bet toties tie kuri ir jauki bez pretenzijām, ir īstenība jauki cilvēki. Es nerunaju šobrīd par šofera raksturu, bet gan par to ka šoferi mēs bļaut uz skolēniem vai kādu vecāku cilvēku.

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Slikts serviss 05.02.2024. 13: 15 gribēju apmaksāt bi|eti Valmiera - Valka ar bezskaidru naudu, ar telefonu, bet termināls nestrādā, šoferis teica, lai maksāju ar skaidru naudu, bet tādas iespējas nebija. Galu galā uz savu autobusu netiku. Kādēļ šoferis pirms izbraukšanas nevar pārbaudīt vai termināls strādā?

Vtu Valmiera - Pilsētas autobusa kavēšanās

Pilsētas autobusa kavēšanās Šodien 23.10.23. Autobuss kurš kursē pa maršrutu Kocēni - vsš plkst.8.30, stāvot jāņparka pieturā 25 min. , autobusu nesagaidīju. Nokavēju darbu un biju spiesta rakstīt paskaidrojumu. No plkst. 9.00 līdz 10.00 nav iespējams tikt pāri tiltam uz stacijas pusi. Man jautājums, kā jūs risināt problēmsituācijas?

Vtu Valmiera - Neielaiž autobusā, jo saka ka nav brīvu vietu un stāvēt nedrīkst

Neielaiž autobusā, jo saka ka nav brīvu vietu un stāvēt nedrīkst Labdien! Vēlos izteikt sūdzību par 14.oktobra veikto reisu Rīga -Valmiera 9.30 no rīta Stāvot un gaidot Juglas pieturā autobusu, vēl ar nokavēšanos protams. Piebrauca autobuss ar uzrakstu vietas nav, varēja paņemt tikai 1 cilvēku. Tad kad cilvēki prasīja vai stāvēt nedrīkst, nē tikai sēdēt, nu tad kādi 5-6 cilvēki palika aiz durvīm, ko mums tajā situācijā darīt, ka mūs nepaņem? Jā mums dažiem ir steidzami jābūt Valmierā, un nākamais ir tikai pēc 2h. Vai tad tiešām ir tik sarežģīti paņemt šo...

Vtu Valmiera - Slikts servis

Slikts servis Šodien kāpu iekšā autobussā un priekšā bija cilvēks kurš pirka biļeti autobussā un šoferis sāka pārmest par to kāpēc biļeti nevar nopirkt autoostā pie kases, šoferis vienmēr kad kāpju autobussā nesveicinās un visu laiku ir neapmierināts šofera vārds (Agris) vēlētos lai viņam priekšniecība pateiktu lai tomēr pietaisa to muti ciet un nebojā citiem garastāvokli,jo tas ir viņa darbs un viņam tomēr pa to maksā algu

Vtu Valmiera - Autobusu saraksts neatbilst patiesībai

Autobusu saraksts neatbilst patiesībai Labdien! Šorīt 02.10.23.8:23 neatnāca autobuss uz pieturu Bitīte.Zvanijam dispečerim apgalvoja ka jābūt autobusam 8:23 iespējams kavējas bet autobuss tā arī neatbrauca norādīta laikā.Lūgums uzliek pareizo autobusu sarakstu lai nemaldinatu cilvēkus!

Vtu Valmiera - Slikta servisa

Slikta servisa Tā nav pirmā reize, kad Valmieras autoostā redzu šādu sliktu uzvedību, katru reizi, kad atnāku lūgt biļetes 20 minūtes iepriekš, vienmēr paaugstina balsi un runā ar mani tā, kā nav pretī, ka runā savā darbā, piemēram, šodien 10.09.2023 plkst.19: 25 prasīju biļeti Valmiera-Rīga uz 19: 55, tā vietā, lai man mierīgi paskaidrotu, ka tas nav iespējams, darbiniece sāka uz mani kliegt un runāt ar mani ļoti cienījami.

Vtu Valmiera - Pašažieri-dzērāji

Pašažieri-dzērāji Sveik! Braucu no Rīgas uz Valmieru AO laika posmā no 22:50 līdz 1:00. 08.09. 2023. Ļoti neomulīgi braukt autobusā, jo aizmugurē pasažieris brauciena laikā dzer alkoholiskos dzērienus un piedzērās tāk, ka visu autobusu piepilda ar nepatīkamu aromātu. Šis vīrietis, pasažieris sēdēja nākošā krēslā aiz manīm, ik pa laikam iedzerot, sāk plātīties ar rokām un pie sevis vāvuļojot neskaidrus tekstus, tuvojoties man. Man sametās bail, ja nu kautkas slikts atgadās, mazums sāks vicināties ar nazi vai ar...

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien, 19.07.2023. Autobuss, kas iziet no Valkas uz rūjienu plkst. 15.15, autobusa vadītāja attieksme vienkārši bija briesmīga. Arī karšu lasītājs autobusā nebija pieskaitāms. Es centos aizbraukt uz rūjienu tieši tajā laikā, jo tieši pēc tam man bija steidzamas darīšanas un vajadzēja paspēt uz autobusu. Es maksāju ar karti un vēlāk izrādījās, ka maksājums nebija veiksmīgs. Šoferis vienkārši brutāli sāka mani apvainot un izturēties pret mani tā it kā es būtu kāds zaglis vai krāpnieks. Viņš pat...

Vtu Valmiera - Transports neuzņem pasažierus mazpilsētā

Transports neuzņem pasažierus mazpilsētā 1. Jūlijā pl.19: 18 Strenču autoostā netika uzņemti pasažieri, kuru galapunkts bija Rīgā. Pamatojums, jo Valmierā jau biļetes iegādājušies 40 pasažieri. Vai tad autobusam, kurš ir caurbraucējs, primāri pasažieri nav posmā līdz Valmierai? Un šis autobuss ir maršrutā ir pēdējais.

Vtu Valmiera - Pateicība

Pateicība Vēlos pateikt sirsnīgu paldies Ansim Krūmiņam kurā atrada autobusā izkritušu maku un to nogādāja īpašniekam tērējot savus resursus un laiku. Man kā īpašniekam nebija iespēja nokļūt līdz rūjienai un to saņemt, tādēļ Ansis to nogādāja līdz mājai. Sabiedrisko transportu izmantoju ar gadiem. Ar prieku izbaudu braucienu pie šī šofera. Vienmēr dzīvespriecīgs un laipns. Paldies!

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Slikts serviss Šajā uzņēmumā strādā viens šoferis kurš vai nu vienkārši jāatlaiž vai kā... Jo viņam nav ko cilvēkos darīt lai iet strādāt uz mežu vai gaterī piem. , jo tas pirmais gadījums ar viņa izgājieniem. Tā tad sekojoši! Autobuss Madona-Valmiera caurbraucošais caur smilteni. Tālāk! - datums 29.03.2023. , autobusa nr nh-3982 kasieris 625māris. Šim autobusam attiešanas laiks bija 17: 12 bet izbrauca 17: 17 lai gan nenoradīja ka kaut kas viņam traucē mierīgi sēdēja autobusā šis šoferis. Kad es viņam...

Vtu Valmiera - Kavēšana

Kavēšana Labdien! Sūdzība no studenta. Vēlos izteikt sūdzību par maršruta autobusu Valka-Valmiera atiet no Valkas 07: 40 un Valmiera pienāk 08: 53. Pārsvarā šis autobuss iebrauc Valmieras autoosta pēc pulkstens 9 un šī iemesla dēļ vairākas reizes esmu nokavējusi nākamo autobusu uz augstskolu. Piemērs 07.02.2023. Braucu ar šo autobusu un autobuss iebrauca Valmieras ao 09: 05 un nokavēju Cēsu autobusu, kas atiet 09: 00. Autobusa kavēšanās iemesls varētu būt, ka 20 minūtes pavadīja Sedā.

Vtu Valmiera - Ļoti laba apkalpošana

Ļoti laba apkalpošana Bieži izmantoju starppilsētas maršutu autobusus un vēlos pateikt lielu paldies autobusa šoferim - Ancim Krūmiņam. Šoferis ir laipns, izpalīdzīgs un ar labu humora izjūtu, vienmēr pateiks 'paldies', 'labdien' un 'uzredzēšanos' visiem pasažieriem, vai tā būtu tantiņa no laukiem, skolēns vai jebkurš cits pasažieris. PALDIES Krūmiņa kungam par izcilu apkalpošanu, tas braucienu padara patīkamu.

Vtu Valmiera - Kredītkartes maksājuma nepieņemšana

Kredītkartes maksājuma nepieņemšana Šodien, netika pieņemts maksājums ar kredītkarti maršrutā Rūjiena-Valmiera iekāpjot pieturā'' pansionāts'' plkst.12.25.. Lūdzu noskaidrot notikušā apstākļus un sniegt atbildi uz e-pasta adresi [slēpt]@inbox.lv.. Neatbildēšanas gadījumā šī vēstule tiks pārsūtīta uz patērētāju tiesību aizsardzības organizāciju jūsu uzņēmuma darbību izvērtēšanai.

Vtu Valmiera - Pārpildīts autobuss

Pārpildīts autobuss Labdien! Sūdzība no skolēna. Maršrutā Kocēni — stacija pirms skolas sākuma, brauc tikai viens autobuss [7: 25 atiet no kucēniem] , un tas pats pie ausekļa ielas jau ir pārbāzts, vai tiešām nav iespējams ielikt vēl vienu autobusu šajā pašā maršrutā? Jo dažreiz nākas spiesties sejā citiem, lai visi, kuriem vajadzīgs autobuss uz staciju, salīstu. Tika uztaisīts 14. Maršruts, no kura, manuprāt, nav gandrīz nekādas jēgas, jo no Valmiermuižas jau tāpat pietiekami brauc autobusi uz staciju, kamēr maršrutā Kocēni — stacija ir tikai viens.

Vtu Valmiera - Slikta autobusa vadītāja attieksme pret pasažieriem

Slikta autobusa vadītāja attieksme pret pasažieriem Vēlos iesniegt sūdzību par autobusa šoferi pret pasažieriem. Šodien 27.09.22. Braucu no Juglas Valkas virzienā. Līdzko kādā pieturā iekāpj autobusā kāds pasažieris, vienmēr ir slikta attieksme pret jebkuru pasažieru, piemēram bērns iekāpa autobusā pie Tc "Valleta" prasīja biļeti līdz Valkas autoostai, bērns parādīja dokumentus, bet bija kaut kādas vainas ar dokumentiem, atbilde izskanēja brutālā veidā, brauksim un varēsi autoostā skaidroties. Tikai nesaprotu, kāpēc vēl tāds autobusa šoferi...

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Slikts serviss Situācija tāda. Maršruts Valka-Rīga nr 760014 iekāpu autobusa, nekur nebija rakstīts ka karti nepieņem šoferis. Es saku šoferim, līdz Rīgai ar karti, uz ko viņs man atbildēja. Karti nenemsu. Es saku ka man diemžēl nav skaidra, uz ko viņš man agresīvi atbildēja: ka jūs dzīvojat bez naudas, uz ko es atbildēju ka visa nauda uz kartes. Kad teicu ka man tūlīt atnesis naudu pēc 2 minūtēm uz ko vins man agresīvi atbildēja. Ātrāk var? Vai kāpj āra no autobusa, es saku ka tūlīt atnesis, uz ko man...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes