VTU Valmiera

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

VTU Valmiera - Sūdzības un atsauksmes

Vtu Valmiera - Slikts serviss, attieksme

Slikts serviss, attieksme Sveiki,šodien autobusā Valmiera- Mazsalace- Rūjiena (17:25) ļoti nejauks šoferis. Ar tādu attieksmi nav īstais darbs! Ko pateicu arī šoferim. 😔😔

Vtu Valmiera - Autobusa neierašanās, neiespējami sazināties

Autobusa neierašanās, neiespējami sazināties Sveiciens! Vakar, 15.12.21, biju nolēmis izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus. Raču - ak tu jupis, autobuss tā arī neieradās norādītajā laikā. Patiesību sakot, neieradās vispār, jo pieturā nostāvēju gandrīz stundu, ar citu dāmu, kura arī gaidija šo pašu autobusu. Vēlējos sazināties ar uzņēmumu, pa mājaslapā norādīto nr, taču klausuli celt un ar mani komunicēt, neviens nevēlējās. Kā zināms, šī nav pirmā reize, kad uzņēmumam šādi gadās.

Vtu Valmiera - Slikta attieksme

Slikta attieksme Šodien, 08.12.2021 rīgas sao iekāpu autobusā Rīga-Valmiera ar atiešanas laiku 21.20. Autobusā iekāpu 21.19, gribēju pirkt biļeti ar karti, bet kartē nepietika nauda. Autobusā kāpa vēl viens pasažieris, kam palūdzu iedot naudu biļetei. Viņš iedeva. Samaksāju par biļeti un autobusa šoferis skaļi pateica "mu*aki b*e". Kā cilvēks ar šādu attieksmi var strādāt sabiedriskajā transportā?

Vtu Valmiera - Šofera attieksme!

Šofera attieksme! Šodien iekāpām pilsētas autobusā 8b plkst 16.15! Man ir bērns ar speciālām vajadzībām un 4gadnieks! Autobusa šoferim apliecība tika uzrādīta-respektīvi vadītājs bija lietas kursā, ka bērns ir ar Veselības problēmām! Sēdējām tieši aiz šofera un bērns man ir diezgan alerģisks! Un pēkšņi bērnam sākas autobusā klepus lēkme-kas ir izskaidrojams, jo man bērns ir diezgan alerģisks! Un katru reizi kā bērns noklepojās-no šofera puses tika dzirdams, tas ir pizģec! Tas ir murgs! Un visu laiku-pizģec...

Vtu Valmiera - Briesmīga apkalpošana

Briesmīga apkalpošana Iekāpju autobusā, sasveicinos ar šoferi - braukšu uz Rīgu, maksāšu ar karti. Izrādās, ka nepietiek līdzekļu, tāpēc somā meklēju otru karti. Samaksāju, paņemu biļeti, pasakos un atvainojos, dodos uz sēdvietu, šoferis tikmēr kaut ko skaļi bubina: “kaut ko te čakarē.. ” es pagriežos un uzsaucu: “Ko lūdzu? ” klusums ļoti neapmierināts šoferis, ja esi tik nepacietīgs, tad nav ko strādāt ar cilvēkiem!

Vtu Valmiera - Pasažieru neuzņemšana sabiedriskajā transportā

Pasažieru neuzņemšana sabiedriskajā transportā Labdien. Vēlos iesniegt sūdzību par šodienas atgadījumu. Šodien plkst 12: 30 braucu ar autobusu, reisa numurs 7600 no pieturas Seda līdz Valmieras autoostai. Pilsētā Seda autobusa šoferis, konduktora nr.90085 uzņēma pilnīgi visu pasažierus, toties Strenčos bija vairāk cilvēki, no kuriem tikai 1 pasažieru uzņēma, bet pieturā Mellupe stāvēja divi pasažieri, kuriem mierīgi pabrauca garām un neuzņēma.

Vtu Valmiera - Agresīva attieksme

Agresīva attieksme Šovakar 21.02.21 braucu mājās Rīga-Valmiera, bet kapu pie mēbeļu nama pieturā. Šoferis bija ļoti agresīvs, es braucu ar "bāreņu karti" kartiņu viņš man burtiski izrāva no rokām un pārmeta bļaujoši "vai tad tu nezini cik ir pulkstens? Ko jāvazājas šitāda naktī? Apnikuši jau šitie brīvdomātāji! " un kartiņu viņš gandrīz metot atdeva atpakaļ. Tas man sabojāja visu atlikušo vakaru. Ļoti nesmuki. Pārējiem šoferīšiem "cepuri nost".

Vtu Valmiera - Slikta attieksme

Slikta attieksme Braucot 2.01.2021 no Rūjienas Ao plkst 14: 35 uz Valmieru, saskāros ar ļoti nepatīkamu attieksmi no autobusa šofera.. Nopirku biļeti mobilly aplikācijā, taču no šofera puses saņēmu nepieklājīgus pārmetumus par to, kāpēc esmu iegādājusies biļeti aplikācijā, ja Rūjienas autoosta esot ciet, viņam neesot papīri par to, ka esmu iegādājusies biļeti.. Kāpēc tad aplikācija ļauj iegādāties, bet šoferis gandrīz pat nepieņem manu nopirkto biļeti, tikai tāpēc, ka autoosta esot ciet.. Ļoti nepatīkama pieredze ar šofera attieksmi..

Vtu Valmiera - Naudas izspiešana

Naudas izspiešana Vakar. Braucot maršruta Rīgā Valmiera plkst 17: 35 izkāpjot no autobusa Valmiera aizmirsu mobilo telefonu atgriežoties atpakaļ autobuss ā šoferis telefonu bija jau atradis par ko no manis pieprasīja lai maksāju viņām 50 euro vai ari telefonu neatdošot un tās esot vinna tiesības nebija daudz laika lai sauktu policiju bet many prat tā ir tira naudas izspiešana gribētu dzirdēt ari kādu Vtu atbildi par šo situāciju.

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Slikts serviss Šoferis Edgars Pinets. Maršruts Valmiera - Salacgrīva. Pirmkārt, vīrusa laikā mazajā mikroautobusā ir nereāli ievērot 2 metru distanci. Otrkārt, ir apnicis mūžīgi nelaipnais un neapmierinātais, rupjais šoferis Edgars Pinets. Novērota aizskaroša attieksme pret pasažieriem, īpaši invalīdiem un vecāka gadagājuma cilvēkiem. Ļoti ass un pastāvīgi nelaipns šoferis.

Vtu Valmiera - Neprofesionāls personāls, kurš bojā uznēmuma reputāciju.

Neprofesionāls personāls, kurš bojā uznēmuma reputāciju. 26/082020 devos reisā Teika - Valka! Konduktors no 440 neapstājoties pieturā teika uzsāka gaitu. Es skrēju un izmisīgi vicināju rokas, lai vadītājs apstājas un pamana manu vēlmi doties celā. Vadītājs verot un aizverot priekšējās durvis - apstājas 10 metrus aiz pieturvietas teika. Es iekāpjot autobusā esmu neizpratnē kāpēc man jādzenas braucošam autobusam ar visiem spēkiem skrienot nopakaļ? Konduktors 440 rupji uzblaujot man pavēl ātrāk kāpt autobusā. Es jautāju, kopš kuriem laikiem ir...

Vtu Valmiera - Neapstājās pieturā

Neapstājās pieturā Pastāstiet, lūdzu, kā autobusa šoferis var neapstāties Rīgā, Teikas pieturā? Maršrutā pietura teika ir. Speciāli devos no darba ātrāk prom, lai paspētu uz autobusu, bet šoferis vienkārši aizbrauc garām. Tagad jāsēž pieturā gandrīz 2 stundas.

Vtu Valmiera - Atteikšanās izlaist

Atteikšanās izlaist Labdien. Kā tas nākas ka šoferis atsakās izlaist pieturā kurā vēlos izkāpt. ?13.01.2020 braucu uz Valmieru ar autobusu no Rūjienas, puses kas Valmiera pienāk 7.20. Vedu bērnu uz bērnu dārzu valmiermuižā. Palūdzu šoferi izlaist valmiermuižas pieturā, šoferis atbildēja ka nav laika, un aizbrauca garām. Vai tas vispār ir pieļaujami? Citiem šoferiem gan nav pretenzijas izlaist, bet tieši šajam, šajā braucienā. Vārdu protams nezinu.

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti nesmuki izdarijás şoferis pret bérnu-bérns jautá izlaist pieturá Suníši aiz Alojas,un šoferis pat neuzskata par vajadzíbu to respektét-aizvedot bêrnu lídz Urgai-sabiedriskais fui,vai tieśâm to izdarít ir tik sarežğíti?Vai neizlaiž tapêc ka bêrns brauc ar 3 + atlaižu karti.Fui šodienas šoferim maršrutá-Staicele Valmiera ar attiešanas laiku 12.35

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, tātad iekāpu autobusā 18. Septembrī 06: 42, vēlējos norēķināties ar karti. Vadīju kodu, rāda kods pareizs, bet transmisija atteikta. Kontā bija nauda. Trīs reizes mēģinājām nekā, šoferis pat čeku nedeva. Jautāju vai drīkst līdz Valmieras autoostai aizbraukt un bankomātā izņemt “ viņš teica nē rupji”. Šoferis vainoja mani “ teica kartei nav kautkas kārtībā”. Pēc trīs mēģinātām reizēm šoferis rupjā tonī saka kāp ārā. Izkāpu, sazvanīju darba devēju kurš mani gaidīja Valmierā. Viņš atbrauca...

Vtu Valmiera - Agresīva šofera attieksme

Agresīva šofera attieksme 13.09.19 stipra lietus laikā, iekāpjot valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā (maršruta nr. 230413) konduktoram (konduktora nr.473) bija ļoti negatīvi agresīva attieksme. Dodot viņam 5€ banknoti viņš agresīvā tonī vaicāja vai nebija kur samainīt, uz ko atbildēju ka nebija, tad viņš rupji teica “ko jūs visi man vart muldēt”, uz to neko neatbildēju. Domāju, ka, ja viņš domā, ka dienas laikā transportā neiekāps neviens cilvēks, kuram nebija iespējas kur izmainīt naudu, vinš rūgti maldās, un...

Vtu Valmiera - Šoferis atsakās likt 2 lielus čemodānus bagāžas nodalījumā..

Šoferis atsakās likt 2 lielus čemodānus bagāžas nodalījumā.. Esmu autobusa no Mazsalacas uz Valmieru. Tā ka dodamies atpakaļ uz ārzemēm ceļojam ar 2 lielajiem čemodāniem, kas katrs sver ap 25kg.. esmu grūtniecības 5taja mēnesi (kas ir redzams). Pie iekāpšanas autobusā, kad visi pārejie pasažieri jau ielaisti palūdzu vai var attaisīt bagāžas nodalījumu kur ielikt mūsu čemodānus.. uz ko atbilde bija “a ko jus tur vēl stāviet? Nesiet viņus iekšā!” Vēlreiz laipni pajautāju vai tomēr nevaram tos likt bagāžas nodalījumā un par tiem samaksāt utt., jo tomēr...

Vtu Valmiera - Slikta šofera attieksme

Slikta šofera attieksme Labvakar. Vakar 8. februārī braucu reisā Valmiera-Rencēni-Rūjiena. plkst. 15:30. Iekāpjot autobusā, šoferis aizrādīja par daudzajām somām (man bija pie rokas iepirkumu soma un ap kaklu datorsoma,rokas soma).Skatījās uz mani kā neizpratni, kur es to likšu. Pateicu, ka lielo somu var palikt zem kājām. Šoferis ar nepatiku pateica:Gribēšu redzēt.Es aizgāju uz savu vietu un mierīgi apsēdos, neaizņemot pat blakusvietu un man pēc tam blakus varēja cilvēks normāli apsēsties. Nekad iepriekš šādu...

Vtu Valmiera - autobusa šofers

autobusa šofers 2 gados veci cilvēki, zinādamika kavē, skrēja uz autobusa pieturu" Līčupes", sapratot ka nepaspēs māja šoferim. Šofers apstājās pieturā kad viens jau bija pieskrēis pie autobusam, tas aizbrauca. Tas notika ap pl.18.10 Maršuts: Mūrmuiža - Valmieras AO 11.10.2018.

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Slikts serviss Autobusa ar nr JV-1128 vadītājs,reiss plkst 20:05 Rēzekne-Smiltene-Valmiera 26.09.2018. Vadītājs brauc garām pieturām kurās atrodas cilvēki un neadekvāti izturas pret klientiem, turklāt pārkāpj CSN noteikumus.Vai tādi šoferi jums vajadzīgi?