Reitings Degvielas uzpildes stacijas

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Froster
Gāze+
RT Services Baltics

Latvijas Nafta - Slikta apkalpošana

Iebraucām pakaļ kafijai kā arī ūdens pudeli paņēmām, jo pēc kafijas baigi gribas dzert.. Pienācot pie kases no pārdevējas lāsmas izskanēja nepatīkams teiciens "Vaita mājās kafiju nevar padzert! ” mēs bijām šokā 3 h ceļa pavadījām, lai vēlāk kaut kādus Uzbraucienus izdzirdētu no pārdevējas. Cerēsim kad rājienu izteiks šai pārdevējai.

Circle K - Воровство

Воровство Обман -заливают воздух вместо солярки на Вениебас Гатве в Елгавскую сторону! В прошлом году такая же ситуация была у них на краста в сторону центра с газом! И ведь не докажешь...Наказать воров игнором! На краста в сторону центра тот же циркл вместо газа заправит вам воздух! Не заправляйтесь на циркле на Виенибас гатве в сторону Елгавы!

Circle K - Skrāpē un laimē

Skrāpē un laimē 10.09.2021 plkst 15: 50 ierados Circle K Dus Krustpils, Rīga lai izņemtu savu vinnēto balvu. Dus operatore man paziņoja kad akcija ir beigusies un balvu izņemt nevar, kaut gan termiņš balvas saņemšanai nebija beidzies. Tad kāpēc man aplikācija atļauj tajā brīdī vēl balvu saņemt 1diennakti dažas stundas!

Circle K - Krāpšana

Krāpšana Pirku trīs paciņas Heet, katra maksā 4e, gala rezultātā man būtu jāmaksā 12e. Samaksāju ar karti nepaskatoties uz summu terminālā. Vēlāk pamanot bankas paziņojumu, pamaniju ka samaksāju 15.80e. Vai 3.80e samaksāju par sniegtiem pakalpojumiem? 02.09.2021 21: 55

Vtu Valmiera - Šofera attieksme!

Šofera attieksme! Šodien iekāpām pilsētas autobusā 8b plkst 16.15! Man ir bērns ar speciālām vajadzībām un 4gadnieks! Autobusa šoferim apliecība tika uzrādīta-respektīvi vadītājs bija lietas kursā, ka bērns ir ar Veselības problēmām! Sēdējām tieši aiz šofera un bērns man ir diezgan alerģisks! Un pēkšņi bērnam sākas autobusā klepus lēkme-kas ir izskaidrojams, jo man bērns ir diezgan alerģisks! Un katru reizi kā bērns noklepojās-no šofera puses tika dzirdams, tas ir pizģec! Tas ir murgs! Un visu laiku-pizģec...

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Bauskas dus 25, dīči 1 Elektriķi, sestdien 28.08 jūs viada taisiet akcijas un liekiet strādāt tikai diviem operātoriem, kas nespēj veikt ātru darbu. Kāpēc nav tādās dienās, trešais operātors, kas var spēt padarīt darbus. Meitenes zili melnas gandrīz ģībstošas nespēj apkalpot visus klientus. Tā jau nav pirmā reize. Vai tiešām jums nav žēl jūsu pašu darbinieku. Esmu patstāvīgais klients, visu šito redzu jau pāris gadus.

Virši-A - Kafijas automats...

Kafijas automats... Sveikiņi mīlīši mani sauc Zigis mans. Šodien ar savu mīļo klases biedru semu čāpojām garām šim miestam. Un man sagribējās auksto kafiju, ughhhh, es to tik mīļu. Sems paņēma manu peļu rociņu un ievilka mani veikalā. Tur mēs ieraudzījām skaistu, jaunu, reali sexigu kafijas automatu. Pilnīgi gribējās nospiest visas tā podziņas. Uz momentu es sāku sapņot bet mani sems norāvā no kaifa. Alright, tad kad es nospiedu to skaisto podziņu sāka rūkt un tecēt ārā dieva sulas. Kad biju sagaidījis savu vēso...

Viada - Slikta attieksme

Slikta attieksme Netaisnība ņem virsroku. Reāli operatori ir tie, kuri uzņēmumam nes peļņu, apkalpojot klientus divās rindās-pa lodziņu un zālē. Darbinieku trūkuma dēļ stacijas meklē palīdzību citos dusos, sākumā vienojoties par virsstundām, kuras vēlāk negrib apmaksāt. Operators viens strādā 12stundas, pusdienlaika nav, palīga nav, saņem kapeikas par izpildītajiem plāniem.

VIRŠI-A skrīveri - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki mīlīši! 20. Augusta pēc darbina devos vakara pastaiga ar kolēģītī pa ceļam velējamies ieķert kaut ko uz kara zobiņa. Pa ceļam sanāca veikals Virši nu iegājām iepirkt nammiti ieteica mums kebaba salātus nu mīlīši šausmīgi Cena ari šausmīgi liela vistas gala rūgta un slikti izcepta fuuuj fuuj daži tomati, marineti gurķīši samesti taka plecks kartofelii auksti un garšvielas ir nepienemai pretīgi, un prieks kada suņa tur bija iemesti sīpoli nepstrādati un daksa vispār nepieņemama ed un šī...

Viada - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Šodien ar draudzeni iebraucam Viļānu viadā. Pasūtījām hotdogu, nesaņēma ne labdien pretī neko. Uztaisot hotdogu vienkārši nomētā viņu nepasakot, ka “lūdzu varat ņemt, gatavs”. Paklusēsim par to cik “jauki” un kāda balss tembrā runāja ar mums. Ļoti neapmierināta ar dzīvi.

Viada Dundaga - Bojāti ir braucamie ceļi

Briesmīgi ir iebraucamie ceļi. Braucot iekšā briesmīgi dziļa pārraktā līnija, kas kā izskatās, paliek ar vien dziļāka. Braucot ārā, pie lielo ceļu tik daudz bedres, ka liekās, ka bebrs ir grauzis asfaltu. Neuzmanīgs šoferis, tur var riepas pārsist. Ieejot iekšā smird pēc kanalizācijas, toties jauks personāls.

Circle K - Ēdiens

Ēdiens Šodien nebija labi. Sieviete kura pagatavoja ēdienu nenomainīja cimdus pēc darba virsmas tīrīšanas ar līdzekli. Ar tiem pašiem cimdiem viņa tīrija, apgrābstija atkritumu tvertni un mierīgi turpināja taisīt ēst. Un pie kases apkalpojošā meitene nedodezinficējot rokas lēnām steidzās pie hot dogu maizītēm un ielika maizītes grillā. Cik zināms, tad pirms ediena gatavošanas tomēr būtu jāievēro vismaz minimālās sanitarās normas. 14.08.2021. 17: 04

Circle K - Maldinošs mārketings

Maldinošs mārketings Circle k, šķiet, jau daudziem zināms ar savām maldinošajām mārketinga kampaņām, piedāvājot atlaides Extra Club biedriem, kas patiesībā nekādu baigo labumu nedod, jo jebkura no norādītajām atlaidēm patiesībā tiek piemērota pilnai cenai nevis tai cenai, kuru extra club biedri pieraduši maksāt par kādu preci vai pakalpojumu. Tā regulāri ar automazgāšanu, kad esot it kā 5 eur atlaide mazgāšanai, bet patiesībā tā ir tikai 2 eur atlaide, jo atlaide netiek piemērota extra club cenai, bet pilnajai cenai. Tā kā esiet modri un neuzķerieties uz šīm stulbajām taktikām!

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Vakar, piektdienas vakarā, biju ļoti apmierināts kad ieraudzīju vienu no ilgstošām operātorēm! Maizītes un hotdogi bija uzsildīti vienkārši super-paldies! Nebija jādzird purpināšana un vārdi "man po... ", kā to dara jaunā operātore ar īsiem blondiem matiem-laikam Anete? Pie visas tās nelaipnās un rupjās apkalpošanās viņa strādā bez maskas. Saprotu kad tā situācija visiem ir apriebusies, bet pārējās meitenes tak stāv maskās? Un paldies operatorei Svetlanai, laikam, par palīdzību kafijas uztaisīšanai! Vairāk tādu darbinieku Viadās.

Virši-A - Slikts serviss

Slikts serviss Sveicināti. Lai kā negribētos sūdzēties, bet tas jau kļūst neizturami. Alūksnes viršos strādājošā - sarmīte v. , tik nelaipni, rupji izturās, pietam patstāvīgi, mēģināju sākuma novelt uz to, ka cilvēkam slikta diena varbūt, bet nē, vienmēr pārmetošā tonī, pērkot tabakas izstrādājumus, stāsta man kā dzīvot, ka ilgi vairs Skaista nebūšu un tādā garā.

Circle K - Обман, ужасное обслуживание

Обман, ужасное обслуживание Прислали смс что при заправке топлива будет скидка 5.5 с, после заправки и оплате на кассе, посмотрев чек, было обнаружено что скидка только 2.5 с. При вопросе почему так, продавщицы не смогли ничего внятного объяснить, просто что то "мычали". По русски вообще не понимают, обьяснить на латышском тоже не смогли ничего, даже не пытались, все надо было из них как "клещами" вытаскивать. В итоге более менее вытащили из них то, что если я хочу скидку в 5.5с мне надо было сказать что мне пришло такое...

Cirkle K sloka - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti neesmu apmierināts ar cirkle slokas apkalpošanu. Vai tiešām uzņēmums nau aprēķinājis to ka pukstens 8: 00 ir ļoti daudz cilvēku, man kā degvielas pircējam jāsēž ir Rindā 10 min. Lai samaksātu jo redz ir tik divas pārdevējas, un ļoti daudz ir tie saucamie cīsiņedeji, tiešām uzņēmums uz to laiku nevar noorganizēt vairāk cilvēkus darba kas apkalpo

Virši-A - Degvielas kvalitāte 0

Degvielas kvalitāte 0 Degvielas kvalitāte vienkārši kliedz! Mašīna nav savaldama, ka tik ielejām degvielu pilnu bāku. Raustas ka nelaba. Trakums, ka var pārdot tādu degvielu, un nav kauns par sekām kas var notikt uz ceļa? Pat ne kauns, bet bail!? Noteikti vajadzētu kādu pārbaudi, ekspertīzi! Degviela sajaukta droši vien ar rapšu eļļu. Ceru tas tā nepaliks!

Virši-A - Vecs ēdiens

Vecs ēdiens Pasūtīju divus super burgerus vai kaut kā tamlīdzīgi vinus sauca. Atbildēja no sākuma, ka viniem nav, pārdevējs aizgāja apskatīties nolektivā vai tiešām ir beidzies. Atnākot atpakal teica, ka tomēr atradās, bija nolikts kaut kādā saldētas stūrī tās burgeru galas. Sagaidīju savus burgerus, aizbraucu mājās (10 min) konstatēju, ka vini dīvaini ož, bet nu nekas šausmīgi gribējās ēst. Pēc pirmā burgera sapratu, ka kaut kas nav labi un man palika slikti. Apskatīju un pasmaržoju otru burgeri un...

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss "Dīči 1", Elektriķi, Codes pag. , Bauskas nov. , lv-3901 Viadā strādā ļoti nepieklājīga un rupja pārdevēja Anete - dūšīga ar īsiem, blondiem matiem. Nelaipna attieksme, kad palūdz uzsildīt karstmaizes, kā arī kārtīgi neuzsilda, siers pat neizkūst. Un šī nav vienīgā reize.