Reitings Degvielas uzpildes stacijas

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Froster
Gāze+
RT Services Baltics

Viada - Neatbilstība reklāmai

Neatbilstība reklāmai Labdien! Vakar (piektdiena) uzpildījos Rēzeknē, Viada benzīntankā. Pie benzīntanka bija spilgta reklāma, par 7 centu atlaidi katram degvielas litram nedēļas nogalē (piektdien, sestdien, svētdien) ar Viada plus karti tā kā man ir Viada plus atlaižu karte, protams cerēju uz šo atlaidi. Tikai mājās pārskatot čeku, sapratu, ka man bija tikai pamatatlaide 2,5 centi. Čeks pielikumā. Sakiet, kāpēc netika piemērota reklamētā atlaide? ​​​​​​​Ar Cieņu, Marija

Virši-A - Degvielas kvalitāte

Degvielas kvalitāte Ielēju degvielu viršos atpakaļceļā uz mājām un auto sāka niķoties... Domāju nu labi aizbraukšu līdz mājām tad skatīšos, par nelaimi līdz mājām netiku un biju spiests saukt evakuatoru auto aizveda līdz servisam kur konstatēja ūdeni bākā žēl ka čeku atstāju pie Letes bet skaidrs ir viens ka otrreiz vairs degvielu neliešu viršos un arī jums neiesaku.

Circle K - Patiesi smieklīga blēdīšanās

Patiesi smieklīga blēdīšanās Cienījamā Circle-K vadība! Lūdzu nekavējoties pārtrauciet to "ākstīšanos" kas notiek jūsu dus blakus tc dole! Nu tiešām smieklīgi, uz elektroniskā banera - cenu staba šodien bija redzama patiesi šim laikam zema Cena dīzeļdegvielai 1,024, bezmazvai sākot pildīties lodziņā pie pistoles skatos 1,034! Eju pie aiz Letes stāvošās meitenes skaidroties kas par lietu? ! Viņa "nabadzīte" pilnā nopietnībā sāk skaidrot ka ar jūsu "svētību" tas viens cents litrā ir par apkalpošanu pie kases, bet okei, mum...

Circle K - Prece bez termiņa

Prece bez termiņa Vakar 20.06 apmēram 1: 30 naktī iegāju Circle K izdomāju ka vajadzētu paēst, nopirku karstmaizi ar tītaru un Čederas sieru sanāca tikko izejot no uzpildes stacijas pamanīt ka smarža no maizes iet ļoti dīvaina attaisot bija šoks siers sakaltis un tumšs nav līdzīgs nemaz svaigam sieram un tītara (konservi) bija auksti un atvainojos par izteicienu smirdēja

Circle K - Slikts serviss, neievēro tīrību

Slikts serviss, neievēro tīrību Šodien plk.20.00 gaidot kad pagatavos wrapburgeri... Darbiniece gatavo ēdienu cimdos... Tad aiziet apkalo citu klientu ar tiem pašiem cimdiem... Paņemot no viņa 50€ iesitot kasē un izdod atlikumu... Un ar tiem pašiem netīrajiem cimdies ar kuriem aiztika naudu... Turpināja mana burgera ietīšanu! Tas būtu tas pats kas strādāt ar plikām rokām! Fu... Varbūt izskaidrojiet saviem darbiniekiem ka pēc saskares ar naudu... Cimdi būtu jānomaina?

AtrisinātaVirši-A - Slikts serviss

Slikts serviss Sestdien 07.06.2020, plkst 19: 30 bijām uzpildes stacijā Brocēnos kopā ar ģimeni. Degvielu stacija bija nekārtībā, tualetes netīras, kafijas galds netīrs, ilgi bija jāgaida ēdiens kad uztaisa, Rindā ilgi jāstāv, lai samaksātu par degvielu un ēdienu. Ēdienu bija jāgaida apmēram vairāk ka pus stunda. Mūsu uzskaitījumā tas nebija forši ka tik ilgi jāgaida, un kad tik netīrs bija. Turklāt tā ir degvielas stacija.

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien mazgājām mašīnu. Protams mašīna pēc mazgāšanas bij netīra. Itkā dārgākā funkcija bet nenomazgāja. Vīrs griezās pie pārdevējas kura nelaipni atbildēja ka ottreiz mašīnu nepārmazgās un esot ļoti gara procedūra kad jāraksta iesniegums vadībai utt. Mašīnu vairs nemazgāšu tur. Cirkle K kaut ir dārgāk bet vismaz zini kad būs tīra.

Circle K - Rindā 8 cilvēki

Rindā 8 cilvēki Šodien, klientu skaits rindā 8i, es devītais! Pievienotajā attēlā visus cilvēkus redzēt nevar! Darbiniece taisa 4us burgerus un neliekas ne zinis par rindu un vajadzību pasaukt pēc palīdzības! Diezgan skumji! :( Rūpniecības iela 4, Ventspils

Virši-A - Degvielas uzpilde

Degvielas uzpilde Labdien esmu neapmierināts ar servissu, tā kā esmu students un braucu pa 'kapeikām', iepriekšējā dienā sanāca nobraukt visu gāzi kas bija auto līdzeklī. Šodien 26.05.2020 plkst. ~16: 30 iebraucu uzpildīt gāzi Virši degvieles uzpilldes stacijā uzpilldijos pa 6.29 eur kas bija izmantojot 3+ atlaižu karti. Uzticoties kā parasti nepievērsu uzmanību cik litri bija ielieti, gāju maksāt. Kad samaksāju dēvos uz automašīnu pārbaudīju tanka mērītāju kurš uzrādīju starp 9-7l daudzumu, sapratu varbūt...

Baltic forestry - Darba apstākļi

Labdien es Sandris Sprudzāns iestājos darbā 2019, 2020. , nostrādāju 2 Mēneši tas ir no decembra līdz februārim, sezona pa īstam sākās februāra beigās tas bij kritērijs manam aizbraukumam no darba un es tur atstāju ~500 paundu un jau ir maijs līdz šim nēsu neko dabūjis un laikam vairs nedabūšu, un jau neviens pat arī neatbild tik līdz es teicu ka nosūdzēšu saitā sudzibas.lv tie metās atdot, tikai neatdeva. Shefs ir Kaspars Baldiņš un viss tas reģistrēs it viņam ja varat palīdziet.

AtrisinātaAkciju sabiedrība "VIRŠI-A". - Serviss

Centos neko nerakstīt, bet nenoturējos, jo 2 reizes uzkāpu uz vienā un tā paša grābekļa... Vai tas ir normāli, ka šai uzpildes stacijai darba laiks ir līdz 19.00? Dzīvoju Jēkabpilī, ar ģimeni šajā laikā 2 reizes biju devusies uz Aglonu un abās reizēs bija abloms... Pirmajā reizē iebraucu, lai nopirktu vējstikla šķidrumu, kā arī pie riezes uzpildītu degvielu un nobrīnījos, ka šāds darba laiks ir vienīgajai uzpildes stacijai apkārtnē. Jāpiemin, ka man vēl degviela bija palikusi, lai tiktu uz...

Circle K - Brīvdienas darbinieks strāda viens

Brīvdienas darbinieks strāda viens Ļoti skumji redzēt darbinieku kuram vienam ir jāstrādā vienam. Vēl pie tam brīvdienās. Pasūtījām ēdienu un diemžēl saņemam to aukstu, respektīvi remdenu. Cena neatbilst šādai kvalitātei. Uzskatu ka jābūt vismaz diviem darbiniekiem. Respekts darbiniecei kura saglabāja vesu prātu pie tik lielas Rindas un pasūtījumu. Liels fui menedžmentam lai gan ari valsti ir epidēmija. Uzskatu drošības noluku deļ ari jābūt diviem darbiniekiem. Vēlreiz fui un nekada ciena pret darbinieku.

Viada - Briesmīga, nepieņemama apkalpošana

Briesmīga, nepieņemama apkalpošana Vecmīlgrāvja benzīn tankā vairs neiegriezīšos. Viena maza blondīne briesmīgi apkalpo. Mums klientiem tāda attieksme nav jācieš. Kad viņai kautko jautā, atbild tā itka mēs viņu apkalpotu. Par viņu mani draugi stāsta. Ka atkal slikti apkalpoja viņus. Latviešu valodā negribīgi runā un nemāk mierīgi visu paskaidrot, bez izrādīšanās.

Viada - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Ar draugiem iegriezāmies uzpildes. Stacija Vecmīlgrāvi a/s Viada ļoti slikta attieksme paņemam kebabu palūdzam uzsildit areji silts knapi, iekša pilnīgi auksts pārdevēja - operatore bez noskaņojuma nelaipna: @ palūdzam pieklaigā sagriezt 3 daļas kebabu rupji atteica acīmredzot darbinieceij nebija noskaņojuma. Bija apkalpošana ļoti slikta. Izskatā nedaudz dušiga gaiši brūngani mani mati bija sataisīti copē! Neieteiktu iegriezties!

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Сервис ужасный, заехали купить ребёнку хот дог работала оператор Татьяна, просили сосиску варёную она мне говорит нет варёных вам что её в котле сварить? Чтооооо? Девушка, что не знает что есть vārīta cisina un karsti kūpināta cisina? Я не работник cirkle и то понимаю разницу. Разговор был на латышском, милая дамочка если вы не знаете что такое варёная сосиска и как обслуживать клиентов идите полы мойте, фууу никогда туда больше не поедим!

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Kasiere apkalpo klientus bez cimdiem, vienu klientu pēc otra ar kailām rokām! Pasniedz klientiem dzērienu traukus bez cimdiem! Kasieres 2kopā apsmej klienta izskatu - apģērbu! Ļoti nelaipna pārdevēja, blondiem matiem neliela auguma, vārdu neatceros! Iepirkos ap7. 50 no rīta 16. Aprili. Šāda pārdevēja nedrīkst strādāt ar cilvēkiem, kā apkalpojošais personāls!? ! Šī nav pirmā reize, tāpēc vairs arī nepildu degvielu nemazgāju vairs mašīnu jūsu servisā, attieksme ir ļoti graujoša no šīs pārdevējas - ļoti nepatīkama!

Viada - Slikts serviss

Slikts serviss Vakar vakarā 22.03. Braucot uz Rīgu iebraucām viada baltija dus Balvi, lai nopirktu burgerus, taču ierodoties uzpildes stacijā, pārdevēja atbildēja, ka tos negatavos, jo nav gurķu un salātu, kad aicinājām, lai taisa tāpat, pateica, ka nedarBojas grils un maizītes izcept nav iespējas, prasījām, lai uztaisa tad hotdogu, tad atcirta, ka jau teikusi, ka grils nedarBojas un maizītes izcept nevar. Tad nu aizbraucām un palikām bešā. Žēl, ka tā, jo nav jau pirmā reize, kad tieši balvu viada saskaros ar negatīvu attieksmi un to, ka nekas no siltajām uzkodām nav pieejams.

Latvijas Propāna Gāze - Darbinieki alkohola reibumā

Bieži dodos uz Akropoles gāzes uzpildes staciju. Lai uzpildītu gāzi, darbiniekam vienmēr ir jānāk palīgā. Mani līdz šim ir apkalpojuši divi kungi - abi vienmēr manāmā alkohola reibumā. Saprotu, ka darbs ir garlaicīgs un vienmuļš, taču nav pārliecības, ka šis ir vienīgais risinājums. Gāzes uzpilde tomēr nav joka lieta un pilnīgā klāķī ar to nevajadzētu apieties. Kad uzdevu jautājumu darbiniekam par rekvizītiem, vispār nesaprata mani un nespēja palīdzēt. Vienmēr, kad dodos maksāt uz būdiņu...

Neste - Krāpšana

Krāpšana Februārī uzpildīju Nestē savu kumeliņu 2 reizes pa 20€, otrajā uzpildes reizē benzīna rādītājs nepakustējās nemaz. Domāju, ka rādītājs salūzis utt. Mans kumeliņš ēd 10€ uz 100km. Nākošajā dienā bākā vajadzēja būt ap 25 litriem iedegās lampiņa. Tā nobraucu šurpu turpu ar degošu lampiņu kopā 200 km. Bāka izrādījās gandrīz tukša tāpēc devos uz Circle K, kur ielēju pa 35€ un degviela rādītājs uzreiz uzrādīja 30 litrus. Tāpēc es domāju, ka neste 30 litru vietā ielēja kādus 15 tāpēc tālāk par 200 km netiku. Paldies liels Circle K❤️ un liels 💩fuuuuu Nestei.

Circle K - Akciju maldināšana

Akciju maldināšana Manuprāt, cilvēku maldināšana circle k ar jaunajām akciju cenām "2 par... ". Pieejot pie kases, pārdevējai prasu vai 2 batoniņi būs par 1 cenu (kā jau tas norādīts) , pārdevēja pārliecinoši to apstiprināja. Izrādās, ka nē, ņemot 2 produktus par katru jāmaksā konkrētā Cena. Tad jau pat pārdevējs īsti neizprot jaunās cenu "uzlikas". Ar maziem burtiņiem rakstīts - gab. Lieki piebilst, ka pat nav norādīta Cena bez akcijas. Par katru produktu skriet pie pārdevēja un jautāt kāda ir bez akcijas Cena?...