www.sudzibas.lv Circle K Slikta apkalpošana

Circle K - Slikta apkalpošana

Vai tiešām pie kases būtu jāstrādā cilvēkiem kuri izskatās pa dzīvi neapmierināti vai arī atnākuši uz darbu ar savām problēmām no mājām nesveicinās kā arī stāvot pie kases paiet garām un aiziet pie burgeru stenda parunat ar kolēģi kamēr gaidu reāli jūsu stacijā iegriežos retāk jo tas ir kaitinoši sastapt no rīta tādu negatīvu cilvēku kas sabojā man visu dienu ar savu negatīvismu kā kasiere elina mona kā arī nepateikšu kā sauc otru luŕiķi ļoti mazā auguma gaišmate kas izskatās ir atnākusi lovities stāvot aiz burgera stenda ir jāstrādā tā šķiet man nevis jānopēta katrs iznākošais vīrietis kamēr citi klienti stāv Rindā un gaida savas maltītes! Es kā sava uzņēmuma vadītājs nespēju izprast kā var būt tāda bezatbildība un es savā uzņēmumā cenšos piesaistīt katru klientu ne atbaidīt bet circle k viss izskatās savādāk!

04.11.2023

A Apņins 22.08.2023
Nesaprotami

Konkursā skrāpē un kasi nekur nav degvielas papildspēles rezultāti. Tos nekur neredz , tātad arī nav ticamības !

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

Velvetpopstar 05.11.2023

Kā maksā tā arī strādā.

CircleKLatvija 06.11.2023

Paldies par Jūsu atsauksmi! Vai variet precizēt arī degvielas uzpildes staciju, lai situāciju var izvērtēt konkrētā dus vadība?

K Kalninaalise27 06.11.2023

Saldus apvadceļš

CircleKLatvija 07.11.2023

Paldies!

Informācija ir nodota dus Saldus vadībai, lai darbinieku attieksme tiek izvērtēta.

Jauku dienu vēlot, Circle K klientu serviss