www.sudzibas.lv Neste Nekvalitatīva degviela

Neste - Nekvalitatīva degviela

Jaunais gads sākas ar ļoti patīkamām zinām, 1. janvāri tiek ielieta degviela DUS Neste, nekas neliecienaja bēdu , bet diemžēl 2.datuma jau mašīnu bija nepielais. Aizvilkam uz servisu un secinājām ka degviela kristalizējas ( precīzāk palika par putru )
Vai DUS darbinieki pārbauda kvalitāti savai degvielai?
Vienmēr biju Jūsu klients, bet diemžēl saku aizdomāties par kompānijas maiņu .

03.01.2024

S spotled 03.01.2024

Pilna bāka bija, vai 10l?

A Ar4@ 03.01.2024

😀Tipisks apdirsiens komentāra 🤪

L Lietotājs_kas_lieto 03.01.2024

Nestes nomelnošana

A Aizkrauklis 03.01.2024

Ja būtu nekvalitatīva degviela tad sūdzību būtu daudz vairāk bet viena klienta muldēšana , nekas neliecina.
Domāju ka tā ir nomelnošana

L Lucifers Luc 04.01.2024

Daudzi neraksta un nesūdzas man pāris gadus atpakaļ ar bija problēmas ar nesti kas tagad notiek nezinu jo neleju vairs nestē

S Sinserio 04.01.2024

Tieši tā pat. Tikko biju bāku un visu degvielas sistēmu nomainījusi savam auto.Ielēju nestē bāku un visa sistēma atkal bija jāmaina,pilns kakšiem . Tagad labāk braucu nestei ar līkumu.

S Sunis 04.01.2024

Pilnīgs bulšits, vispār ar Neste nav problēmu

L Latgalietis 85 04.01.2024

Nestei teicama degviela. 24 h nostāvēja plastmasas pudeles ārā viena Nestes otrā Visādas, Nestes tīra un dzidra kā tikko ielietā, bet Viadas pilnīgs ķīselis un trešdaļa pudeles parafīna nogulsnes

A AntiElvi 05.01.2024

Rodas jautājums, kādā stāvoklī ir tava lamata.
Kad vispār pēdējo reizi degvielas filtru esi mainījis, cik bieži braukā ar sausu bāku? 😁

F Fedža 08.01.2024

Jā, pēdējā laikā arvien vairāk sūdzību par Neste degvielu, vairs tur neleju. Visdrīzāk ir saistīts ar šo - https://www.neste.lv/lv/neste-krievijas-jelnaftu-parsvara-ir-aizstajusi-ar-citam-jelnaftam