www.sudzibas.lv VTU Valmiera Neielaiž autobusā, jo saka ka nav brīvu vietu un stāvēt nedrīkst

Vtu Valmiera - Neielaiž autobusā, jo saka ka nav brīvu vietu un stāvēt nedrīkst

Labdien! Vēlos izteikt sūdzību par 14.oktobra veikto reisu Rīga -Valmiera 9.30 no rīta
Stāvot un gaidot Juglas pieturā autobusu, vēl ar nokavēšanos protams. Piebrauca autobuss ar uzrakstu vietas nav, varēja paņemt tikai 1 cilvēku. Tad kad cilvēki prasīja vai stāvēt nedrīkst, nē tikai sēdēt, nu tad kādi 5-6 cilvēki palika aiz durvīm, ko mums tajā situācijā darīt, ka mūs nepaņem? Jā mums dažiem ir steidzami jābūt Valmierā, un nākamais ir tikai pēc 2h. Vai tad tiešām ir tik sarežģīti paņemt šos pāris cilvēkus un aizvest, jo es esmu pārliecināta, ka katrā autobusā ir noteikts skaits cik drīkst stāvēt kājās, vai tad tiešām bija tik grūti paņemt, tomēr mēs par to esam gatavi maksāt, un ja mums vienkārši atsaka, nu tad tas vairs nav cilvēcīgais faktors.

14.10.2023

M micire 14.10.2023

Ļoti pareizi,lai gan tagad autobusu kursē maz,patīkami nav palikt gaidot,un daudz cilvēku izmanto tālsatiksmes autobusus,lai gan brauc samērā netālu,tālumnieki vienkārši netiek iekšā,uz to šoferiem arī vajadzētu skatīties.

Velvetpopstar 14.10.2023

Un ja kāds savainosies no stavētajiem, jo būs nokritis un sasities, atkak būs slikti un atkak butu sūdzība.

V vitols 14.10.2023

Adekuāts pasažieris iegādājas biļeti kasē savlaicīgi iekāpj autoostā,visi pārējie skrējēji ir galīgi nenopietni.

S Svet6 15.10.2023

Un ja brauc ne no sākuma pieturā?

R RXX 15.10.2023

Kāpēc nevari telefonā nopirkt biļeti? Tev tak ir internets?

Tāpēc ka 2.grupas invalīds un biļeti var iegādāties tikai autobusā

B braucošais 15.10.2023

Šitais izskatās pēc nomelnošanas kampaņas , raksta neidziļinoties

Tāpat neielaida 14.oktobrī pulksten 16.35. Aizvēra durvis scu priekšā

I Ilona Butāne 15.10.2023

Bieźi braucu ar autobusiem Rīga- Valmiera un atpakaļ. Serviss ir labs. Šoferīši ir jauki un atsaucīgi, laipni, pat reizēs kad kāds no pasažieriem patiešām būtu pelnijis kādu skarbāku vārdu.

S Svet6 15.10.2023

Tā ir taisnība! Šoferīši ļoti jauki!