Reitings Degvielas uzpildes stacijas

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Froster
Gāze+
RT Services Baltics

Circle K - Akciju maldināšana

Akciju maldināšana Manuprāt, cilvēku maldināšana circle k ar jaunajām akciju cenām "2 par... ". Pieejot pie kases, pārdevējai prasu vai 2 batoniņi būs par 1 cenu (kā jau tas norādīts) , pārdevēja pārliecinoši to apstiprināja. Izrādās, ka nē, ņemot 2 produktus par katru jāmaksā konkrētā Cena. Tad jau pat pārdevējs īsti neizprot jaunās cenu "uzlikas". Ar maziem burtiņiem rakstīts - gab. Lieki piebilst, ka pat nav norādīta Cena bez akcijas. Par katru produktu skriet pie pārdevēja un jautāt kāda ir bez akcijas Cena?...

Virši-A - Attieksme

Attieksme Ļoti liela sūdzība, un ne pirmo reizi, iebraucot uzpildes stacija, kura atrodas, tirgus iela 4, Ragana, Krimuldas pagasts, lv-2144 labierīcības telpa, ir traģiska stāvoklī, grīda visa ar zemi, tualetē, viss apkārt slāps, papīru dvieļu nebija. Palūdzot darbiniecei uzkopt, atteicas, nacas bērnu ievest traģiska stāvoklī, gaisa tur nebija, smaka drausmīga. Arī iepriekš bija ļoti nelaipna attieksme. Nekādas laipnības, pat ar klientiem nesasveicinās.

Circle K - Apmāns

Apmāns Ieliktas ir vairākas vakances uz darbu cirkle k meita pieteicas uz vairākām. Saņēm atbildi ka visas vakances aizņemtas. Kā tā? Viena diena visos cirkle k pieņemti visi vajadzīgie darbinieki? Tas jau nekas ka vakances Tomēr stāv tukšas jo pazina strāda tur un Saka ka ņemtu darba bet viss iet cau ofissu. Nu paldies par jauko iespēju pastrādāt. Apmāns pēdējais

Viada - Kas tas par murgu?

Kas tas par murgu? Šovakar piebraucu pie Adus Salaspils, lai uzpildītu degvielu. Pēc norēķināšanās ar karti devos pie tanka, taču degvielas uzpildi veikt nebija iespējams. Uzpildos šeit regulāri. Nolēmu samaksāt vēlreiz, taču, kad devos maksāt, automāts uzrādīja, ka mans izvēlētais sūknis ir aizņemts. Devos prom uzpildīties citur. Kas tas par murgu? Sakārtojiet, lūdzu, savu iekšējo sistēmu!

Circle K - Krāpšana par degvielu

Krāpšana par degvielu Labvakar, 13.02.2020 bija samazināta degvielas Cena d 1. 27 man bāka ir 40l, kad uzpildījos bija desmit litri. Nu nodomāju nu tad pilnu bāku jālej. Prikols tads ka ielējās 38 litri. Nu kā tas var būt? Esiet vērīgi! Nākamreiz ar kanniņu iešu ??

Viada - Slikta apkalpošana, iespējama krāpšana

Slikta apkalpošana, iespējama krāpšana Tātad. Ar draugu pēc pasākuma pa ceļam uz mājām domājam aiziet uz viada pēc kāda hotdog. Kasiere likās tīko pamodusies vai mēs iztraucējam viņai miegu. Ok visu var saprast, bet ja tev maksā par to, tad lūdzu izdari visu līdz galam. Pasūtījām 3 hotdog, nosauca mistisku summu, meklēju makā centus beigās man pasaka ka tomēr nevajadzēs, kipa pēkšņi nometa no Cenas nost kaut kādus centus. Tātad cik īsti maksāja tie hotdog nav ne jausmas. Mēs pēc pasākuma bijām nedaudz iereibuši, bet nekādu traci...

AtrisinātaViada - Maldinošas atlaides

Maldinošas atlaides Piebraucot pie uzpildes stacijas visur bija izliktas reklāmas, ka piektdien, sestdien un svētdien ar viada pluss karti ir 7 centu atlaide visai degvielai. Pat uz pistolēm bija tā reklāma. Kad maksāju, jau sapratu, ka nekāda dižā atlaide nebūs, 0.07€ vietā piešķīra 0.025€. Vai jums šķiet normāli tāda klientu maldināšana? Akcija kā izrādās jau bija beigusies pirms nedēļas...

Circle K - Nepatiess foto attēls

Nepatiess foto attēls Iegādājos dienas piedāvājumu pa 3.39€, ceturtdienas Bbq burgeri, jo bildē izskatījās ļoti bagātīgs un garšīgs, ar tomātiem, sīpoliem, marinētiem gurķiem, salāt lapām, gaļu un sieru, bet saņēmu bez tomātiem un sīpoliem, jo pārdevējai sarakstā neesot rakstīts ka ir jāpievieno arī tomāti un sīpoli. Tad lūgums arī attiecīgu bildi likt, bez tiem tomātiem un sīpoliem. Klaja cilvēku maldināšana.

Neste Latvija Ādažos nekvalitatīvs benzīns - Hysgvarna servisā konstatēts sliktas kvalitates benzīns 95

20.01.2020. Gadā ap pulkst. 14.32.23 iegādājos benzīnu 95 Ādažos Rīgas Gatve 5A. , čeka nr. 157784-225 kuru pēc instrukcijas noteikumiem uzpildīju tai pat dienā iegadatā jaunā motorzāģī Husgvarna 560 xp. Diemžēl minētais motorzāģis neveica savas funkcijas. Minēto motorzāģi 21. 01.2020 g. Nodevu garantijas remontā hysgvarna servisā. Minēta servisa slēdziens bija, ka izmantota sliktas kvalitātes degviela.

Vtu Valmiera - Atteikšanās izlaist

Atteikšanās izlaist Labdien. Kā tas nākas ka šoferis atsakās izlaist pieturā kurā vēlos izkāpt. ?13.01.2020 braucu uz Valmieru ar autobusu no Rūjienas, puses kas Valmiera pienāk 7.20. Vedu bērnu uz bērnu dārzu valmiermuižā. Palūdzu šoferi izlaist valmiermuižas pieturā, šoferis atbildēja ka nav laika, un aizbrauca garām. Vai tas vispār ir pieļaujami? Citiem šoferiem gan nav pretenzijas izlaist, bet tieši šajam, šajā braucienā. Vārdu protams nezinu.

Circle K - Krāpšana

Krāpšana Uzpildīju auto ar dīzeļdegvielu, izbraucis no uzpildes stacījas konstatēju ka degviela fiziski nav uzpildīta bet norēķinājos par to. Domādams ka varbūt auto kāds dačiks neiet nolēmu uzpildīties vēlvienu reizi tieši pie tā paša sūkņa un viss bija kārtībā, pierādījās ka pirmā uzlildes reizē par degvielu norēķinājos bet bākā tās nebija iesūknēta. Uz ko darbinieks teica ka tas nav iespējams.

VIADA Baltija - Nepieejamas preces

Nepieejamas preces 30.12. Naktī iegriezos Viada Baltija dus balvi, lai nopirktu kaut ko ēdamu, jo bija pāri pusnaktij un neviena cita vieta balvos ap šo laiku nestrādā. Jautāju pārdevējai gan maizītes, gan karstmaizes, hotdogus un burgerus, taču pārdevēja atbildēja, ka nekā nav un viss ir iztirgots. Nesaprotu vai tad tiešām vadība uz svētkiem nevar pasūtīt vairāk šīs preces ja jau tas ir piedāvājumā, jo tas ir skaidri zināms, ka viada faktiski ir vienīgā vieta, kur balvos nakts stundās var iegādāties kaut ko ēdamu. Biju ļoti vīlusies, un zinot ka 31 ir svētku diena, tad pieļauju, ka vīlušies bija daudzi...

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Sliktas kvalitātes serviss. 28.12.19 ap 13: 00 mūsu apkalpoja rupja un nepieklājīga jauniete. Viņas klātbūtnē atvēru skrāpē un laimē atlaides kodu, izvēlējos preci un aizveru telefonu, pēc brīža viņa rupji pateica ka es viņai neko neparādīju, viņa neko neredzēja utt... Mēģināju atvērt otrreiz bet kupons jau nebija derīgs... Aizgāju nenopirkot neko, izsalcis. Dēļ tādas apkalpošanas nebraukšu tur nekad! P. S. Aizbraucam tālāk uz viada un paņēmam ko gribējam, kur labāk apkalpošana. Ieteicu visiem. Ar jauno gadu.

Circle K - Krāpšana

Krāpšana Piedalijos jūsu akcijā facebook, kur atnāca 2 paziņojumi 13.12.2019 15: 33 ka esmu viena no laimētājām, bet ierodoties ofisā mani sagaidija vilšanās, dati mainīti un evija melne vairs tur nav. Par cik man bija paziņojuma skreenshut uzņēmums parādiju sekretārei, kura sazinājās ar mārketingu, lai saprastu kur ir kļūda, tad atnāca ļoti nelaipna jūsu darbiniece un pateica, ka uzticas partneriem un neko nēsmu laimējusi, iedeva papīrīšus, pagrieza muguru un aizgäja. Pielikumā ir mans skreenshot attēls no jūsu lapas paziņojums.

Circle K - Обман клиента

Обман клиента При оплате приобретённого топлива не была предоставлена полагающаяся мне скидка, хотя я вставил в сканирующее устройство банковскую карту, зарегистрированную как карта клиента Extra Club. Также был включен в счёт к оплате бесплатный напиток Coca Cola, выигранный в лотерею Skrape un Laime. Работница станции отказалась признать ошибку. Таким образом я не смог решить спор на месте.

KOOL Latvija - Плохой сервис, обман с акцией на топливо

Плохой сервис, обман с акцией на топливо Добрый день! Собственно, расскажу впечатления после знакомства с этой новой заправкой. На днях на работе получил информацию от руководства, что работники нашей компании приглашаются на заправочные станции kool, где, предъявив рабочее удостоверение, можно заправиться по закупочной цене + 5 центов сверху за литр. Ок, думаю, неплохо, молодцы ребята, активно пробиваются на рынок. А мне как-раз надо бак залить. Короче, вечером после работы не поехал туда, где обычно заправляюсь, специально, чтобы в...

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Ждала очередь 20 минут. Видела что сосиски 3 точно готовы. Рассчитывала покупать, тем временем пока ждала очередь подумала взять кофе! Два аппарата не работали! Бох с этим. Возьму колу. Дошла до кассы, и того хот догов ноль ничего не готово! Кофе нет! Персонал говорил только на латышском языке! Я сама приезжая, очень огорчена что осталась в холодную погоду без кофе, еды, и «супер обслуживанием»

Virši-A - Slikts serviss

Slikts serviss Iepriekš, kad nebija mainītas datorsistēmas degvielu varēja uzpildīt par noteiktu summu, pie kases samaksāju (ar maksājumu karti un viršu atlaižu karti) , izsniedza man čeku, salēju degvielu un aizbraucu. Šobrīd tā tas nenotiek, man ir jāsamaksā pēc tam jāsalej degviela un jāiet atpakaļ uz kasi lai saņemtu čeku. Parasti cilvēki cenšas lai klientam būtu ērtāk, bet pie jums ir savādāk. Gribētu zināt kad šīs nebūšanas tiks novērstas?

Circle K - Krāpšana

Krāpšana 06.11 biju nopircis degvielu, maksājot ar karti palūdza ievadīt pin divas reizes, tā kā termināls slikti strādāja. Samaksāju viss ok. Pienāk 08.11 datums no internetbankas atnāk sms, ka summa, kura tika samaksāta 06.11 tiek novilkta vēl vienu reizi. Uz doto brīdi tas maksājums internetbankā stāv kā rezervēts. Sanāk par vienu uzpildi esmu samaksājis divreiz vairāk. Kasieri sauca lāsma, vismaz tas izriet no čeka, notika tas Rēzeknes Cirkle stacijā.

Circle K - Krāpšana un slikts serviss

Krāpšana un slikts serviss Esmu reģistrēta Circle K tīklā ka pastāvīgs klients. Regulāri uz e-pastu nāk dažādi atlaižu piedāvājumi, tai skaitā arī papildus cenu atlaides degvielai. Liekās, ja viss ir organizēts elektroniski, tad nevajadzētu būt problēmām pie apmaksas par degvielu dus ar piedāvāto atlaidi - tai būtu jānotiek automātiski. Bet nē! Katru reizi kasieres runā par kaut kādiem kuponiem! Bez tiem nekādas papildus atlaides! Kad es izdrukāju vēstuli no e-pasta un uzrādīju, kasē tika ievadīta atlaide manuāli, bet...