www.sudzibas.lv VTU Valmiera Slikts serviss

Vtu Valmiera - Slikts serviss

Šodien, 19.07.2023. Autobuss, kas iziet no Valkas uz rūjienu plkst. 15.15, autobusa vadītāja attieksme vienkārši bija briesmīga. Arī karšu lasītājs autobusā nebija pieskaitāms. Es centos aizbraukt uz rūjienu tieši tajā laikā, jo tieši pēc tam man bija steidzamas darīšanas un vajadzēja paspēt uz autobusu. Es maksāju ar karti un vēlāk izrādījās, ka maksājums nebija veiksmīgs. Šoferis vienkārši brutāli sāka mani apvainot un izturēties pret mani tā it kā es būtu kāds zaglis vai krāpnieks. Viņš pat neļāva vēlreiz nolasīt karti, tāpēc es paliku ārā aiz autobusa. Uz kartes man nauda bija, nekādu problēmu ar manu banku tur nebija. Esmu tiešām ļoti vīlusies un šaubos, vai šie autobusi kādreiz vēl atstās labu iespaidu uz manis. Paldies par sapratni, jauku dienu.

19.07.2023

S sumup 19.07.2023

pati vainiiga.kas taa pa modi neneesaat naudu liidz?.maaciibu dabuuji? naakamreiz buus nauda liidz..

€ 2.75 небия лиидз? АРПРАТС!

0 0203 19.07.2023

Nu cik car būt stūlbs cilvēks, ja viņam nav makā skaidra nauda. Pie mums ar kartēm ļoti bieži ir problēmas🤦

Kur ir problēma? Valkā jau nav neviena bankomaāta? Vai arī latvieši ir tik slinki, ka nav vēlmes ievietot karti un nospiest dažas pogas? Nu tur nav mobilā interneta zonas! Sūdziba par Jūsu sliņkumu!

U User203947582 22.07.2023

Runa nebija par karšu aparāta problēmām bet par šofera attieksmi (īpaši neattīstītajiem) lasīt ir jamak virsraksti nevis tikai citiem parmest itka jus tadi gudriishi esat vienigie😂 no otras puses, kapec tad vispar tie karsu aparati ir tajos autobusos, lai vini nestradatu? Jega? Vaitad tie nav domati lai ar tiem norekinatos?