Vtu Valmiera - Slikts servis

Šodien kāpu iekšā autobussā un priekšā bija cilvēks kurš pirka biļeti autobussā un šoferis sāka pārmest par to kāpēc biļeti nevar nopirkt autoostā pie kases, šoferis vienmēr kad kāpju autobussā nesveicinās un visu laiku ir neapmierināts šofera vārds (Agris) vēlētos lai viņam priekšniecība pateiktu lai tomēr pietaisa to muti ciet un nebojā citiem garastāvokli,jo tas ir viņa darbs un viņam tomēr pa to maksā algu

06.10.2023

K

A Archa32 01.08.2023
Šofera aizmāršība

Stāvēju pieturā mēbeļu nams no plkstens 18:40 gaidot autobusu Rīga-Valka.. Kam būtu jāpiebrauc 18:50, protams, autobuss kavējās un pat neapstājās, lai cilvēki varētu iekāpt... Tagad netieku mājās un jāpaliek Rīgā. 🫤

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

E Elīna Mierina 11.10.2023

Nav jau pirmais gadijums ari brauc pieturam garam atstaj cilvekus nakti iet ar kājām