Riepu Garāža

JZ Serviss SIA
Adrese: A. Saharova iela 9a,
Rīga
Latvia - LV-1082
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 20002200
Informācija: Juridiskā adrese
Aleksandra Bieziņa iela 3 - 64,
Rīga, LV-1029

Servis
Mob.tālr.: +371 20000220
Adrese: Priedaines 35A, Zolitūde
E-pasts: [email protected]

Jugla
Mob.tālr.: +371 24400222
Adrese: Šmerļa iela 3, Jugla
E-pasts: [email protected]

Ganību dambis
Mob.tālr.: +371 20002223
Adrese: Ganību dambis 25E
E-pasts: [email protected]
Darba laiks: 9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 17:00
10:00 - 16:00
Kategorija: Auto / Transports
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

7%
Sūdzības
34
Atrisinātas
2
Ar atbildēm
1
Apskatīt statistiku

Riepu Garāža - Sūdzības un atsauksmes

Riepu Garāža - Krāpšana

Krāpšana 2020. Gada jūlijā veicu automašīnai kondicioniera uzpildi (gāze 1234yf) , veicot samaksu 105 eur. Šogad jūlijā kondicionieris jau nestrādāja (gada laikā kondicionieris nav aiztikts) . Vērsos pie speciālistiem Auto Klimats (Rīgā, Valmieras ielā 5) , kur tiku informēta, ka iepriekš ir uzpildīta nepareiza gāze, līdz ar to tagad man remonts izmaksās 600 eur. Līdz ar to, uzmanieties, jo varat tikt apkrāpts! Neiesaku riepu garāža Lubānas ielā.

Riepu Garāža - Kondicioniera uzpilde

Kondicioniera uzpilde 29.05.2012 tika pārbaudīts un uzpildīts kondicionieris. Pēc pāris nedēļām kondicionieris pārstāja strādāt. Kad aizbraucu atkārtoti, man pateica, ka visur ir noplūdes. Uzskatu, ka meistariem tas bija jāpasaka pirms uzpildes, kad kondicionieris tika pārbaudīts un atzīts par atbilstošu.

Riepu Garāža - Абсолютно не выгодно!

Абсолютно не выгодно! Абсолюыно не выгодно! Рекламируют безплатный монтаж, но на самом деле накручивают цены на всё остальное. Предложыли б/у резину, говорили что даже лутше новой китайской будет, не фига! Как только пошёл дождь, начали хидропланировать, полная хрень a не сервис. Я очень не доволен, произвелось ощущение, что меня хотят мягко говоря обмануть. Буду искать другое место.

Riepu Garāža - Где Б.у всегда плохой сервис

Где Б.у всегда  плохой сервис Не стоит брать б/у шины - из личной практики 60% травят воздух, 40% шумят из-за старости резины мало эффективны при торможении и управлении и 30% по бокам имеют шероховатость что говорит о старой резине и о скором появлении булок, 20% между протектором имеют трещины - но это уже совсем когда продавцы обнаглели - ибо такой дефект бросается в глаза. Они и сами не знают чем торгуют - ибо выкидывают их не с проста.

Riepu Garāža - Slikts serviss

Slikts serviss Https://www.riepugaraza.lv/ iegādājos divas hankook vasaras riepas (25 ero gabalā plus 9 eiro piegāde) . Atsūtīja salīdzinoši ātri. Uzmontējot riepas, izrādījās, ka vienai riepai ir uzsista sānu mala, ir neliels caurums, pa kuru riepa nolaiž gaisu. Par šo faktu informēju firmu. Viņi piedāvāja, lai aizbraucu pie viņiem, viņi riepas sanainīs. Itkā godīgi. Tikai es nedzīvoju Rīgā, man tas izmaksā 20 eiro, plus četras stundas mana laika. Par šo ieminējos firmas pārstāvim, jautāju, kā man šo...

Riepu Garāža - Ļoti labs serviss

Ļoti labs serviss Super serviss, ļoti pretimnākoša attieksme, vēlme vislabāk atrisināt problēmu par saprātīgām cenām. Redzams, ka darbinieki strādā ar pozitīvu attieksmi un kvalitatīvi nevis vienkārši kaut kā novelk darba laiku. Laba komunikācija ar citiem riepu garāžas servisiem, lai atrastu un ieteiktu tieši to ko vajag. Esam jūsu klienti ar abām mašīnām jau pāris gadus.

Riepu Garāža - Nepatiesa informācija

Nepatiesa informācija Ss.lv noskatīju lietotas riepas, aizbraucot uz vietas izrādās riepu ražošanas gads nav 2018. , bet 2010. Jautāju kāpēc tā? Uz ko man atbildēja, ka vecākas riepas par 2 gadiem sludinājumā ievietot nevar. Teicu, ka pats nesen ievietoju riepas 2017. Gada un portālā vecāka par 5 gadiem nevar ievietot. Nezinu kāpēc viņi tā dara, bet attaisnojās, ka viņi nevarot vecākas riepas par 2 gadiem ievietot. Nezinu cik tur taisnība, bet nebiju apmierināts.

Riepu Garāža - Slikts serviss

Slikts serviss Dominas filiāle jau 3 reizi man pārdeva "labas" lietotas riepas. Vienmēr cākarēšanas pēc montāžas, tad caurums riepā, tad vibrē tā kārtīgi, tad vēl kas... Jautājumā RG - kā jūs pārbaudiet kā vienmēr ir problēmās, es saprotu ka nepērku jaunas, bet tādā gadījumā, izdariet darbu no savas puses, nevis man jādzird atrunas "ko jūs gribiet, tas taču lietotas, jāpērk jaunas".

AtrisinātaRiepu Garāža - Mašīnas bojājums, pēc riepu montāžas atskrūvējās viens rats

Mašīnas bojājums, pēc riepu montāžas atskrūvējās viens rats Pēc montāžas 3 rati bija pievilkti kārtīgi un rūpīgi, bet vienu atstāja paVIrši un rats atskrūvējās un mašīna nošļūca 20 metrus uz bremžu diska, salieca spārnu un sabojāja bremžu disku. Neuzticieties šim servisam.

Riepu Garāža - Melo

Melo Jau trešo reizi uzrāvos: 2 gadus atpakaļ piezvanu uzzināt vai ir rinda, saka ka nav, dažu minūšu laikā atbraucu - rāda uz rindas galu, 2-3 stundas gaidīšanas. Aizbraucu uz citu servisu, un pēc stundas jau biju mājās. Pagājušogad līdzīgs gadījums bija ar šī kantora servisu Pļavniekos. Šogad atkal ar Priedaines ielu. Tagad sapratu - tā ir sistēma.

Riepu Garāža - Riepas.

Riepas. Vēlējos iegādāties divas lietotās riepas, sazvanīju kompānijas riepu montāžas vietu. Aizbraucu, ka jau visi mēs vēlamies lētākas riepas. Pārdevējam prasu lētākas lietotās riepas, ja ir 15€ gab. Atnes mav divas riepas, paskatījos riepas izlaiduma gadu un biju šokā 2006.gada riepas. Lūdzu pievēršat uzmanību gadam kas ir uz riepas. Par šo arī uzrakstīju "Riepu Garāžai" e.pastu, nu protams izliekas ka nav saņēmuši.

Riepu Garāža - Melošana

Melošana Internetā ieraudzīju savai mašīnai domātās ziemas riepas, devos tur, viss bija kārtībā, teica, ka protektors kādi 6-7 mm, nopirku un pabraucu kādu nedēļu, riepā iedūrās nagla, aizbraucu uz citu servisu, čaļi saka man, ka riepas nav braucamas, jo neatbilst normai un viņas ir restaurētas, lai gan internetā un uz vietas teica, ko citu.

Riepu Garāža - Labs serviss

Labs serviss Superr serviss.Viss ātri,korekti! Brīnišķīgs kompetents meistars.Ja vēlaties veikt pie viņiem savirzi,varu dot tikai vislabākās rekomendācijas.

Riepu Garāža - Nekvalitatīvs Serviss

Nekvalitatīvs Serviss Neprofesionāli veic darbu. Iebraucu nomainīt riepas, darbu paveica aizdomīgi ātri. Nākamajā rītā pamanīju ka diski noskrāpēti kam plusā 2 riepas nedaudz nolaidušas gaisu. Devos uz tuvāko servisu kur atklājas tik vienkārša lieta kā saplaisājuši ventīļi (nebija nomainīti, arī nebrīdināja) . Labi padomājiet kur atstāt savu naudu.

Riepu Garāža - Loti slikts Servis

Loti slikts Servis Neiesaku nevienam šito servisu, braucot pa Lubānas ielu uz akas vāka parsītu riepu, iegriežos šitajā servisa paprasīju lai nomaina priekšējas abas riepas, lietotas divas riepas 45 eiro gabala 35/20/275 +25 pa montēšanu pateicu lai uzmanīgi ar diskiem galīgi jauni stāv virsu 20 collas, atbildēja lai neuztraucos kad nesaskrapesot, pec 20 minutem pateica viss gatavs var savākt mašīnu, skatos diski noskrāpēti abi priekšējie nesaprotu kur tādi var vispār stradat, riepas ari nekadi 4.5 mm nebija bet gan 3 mm, es parasti tādas metu ārā, karoče murgs pilnīgs, lielāka cemme pa diskiem.

Riepu Garāža - Bojājums

Bojājums Дело было следующие, приехал купить и поменять резину на техосмотр, взял б/у, на резине 4мм, я не отъехал месяц, даже и не 1000км, как на резине уже было 0,63мм а на второй 0,42мм, хотя я еду не более 105км/ч, я понимаю это б/у, но я в первые вижу, что на такой резине я отъехал не более месяца. После чего я решил обратится к ним, как понял, что за резину они не несут ответственность. Такой ответ меня не устроил, по этому я буду выбирать других. Не в первые беру б/у резину и знаю, что есть как.

Riepu Garāža - Slikts serviss

Slikts serviss Не умеют делать развал-схождение. Сделал на одной машине, а всё равно руль криво и машину тянет. Думал, причина в машине. Так и продал ее. Приехал к ним на другой. Сделали так же! Руль криво, машину тянет в сторону! Недавно встретил знакомого, который точно так же жаловался на них. Да как так то? Настройте уже свою технику!

Riepu Garāža - Обман

Обман Хочу предупредить клиентов RIEPU GARAZA, что, увы, обманывают клиетов. Если купите комплект новой резины, а они вам пообещают скидки на монтаж, то не верьте, не будет скидок. Это способ заманить. Вроде бы мелочь, но не приятный осадок остался. Не в деньгах дело, но я бы мог не тратить время на поездку именно к ним. Не люблю, когда не держут слово

Riepu Garāža - Безответственность, отсутствие знаний

Безответственность, отсутствие знаний Не рекомендую обращаться в эту фирму. Неопытные в мастерстве ребятишки очень нагло обманывают, что умеют делать развал - схождение. Делают тяп-ляп, их халатность чуть не довела до сноса машины с дороги на большой скорости. Эту фирму надо обходить за то километров!

Riepu Garāža - Развал-схождение, после работ машину ведет вправо, при повороте налево появился шум и вибрация

Развал-схождение, после работ машину ведет вправо, при повороте налево появился шум и вибрация Сделали развал-схождение после замены передних амортизаторов, на развал схождение приехал так как было положено его делать после замены аморт. , на след день после работ машину стало тянуть вправо даже при 50км / ч, при повороте налево появляется шум и вибрация... До приезда на развал-схождение этого не было! При повторном осмотре начали "лечить" (люфты в буксах стабилизатора, тяги и рулевые наконечники с люфтами +люфт внутри рулевой рейки) , а за повторную проверку развала-схождения - надо снова платить!

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes