www.sudzibas.lv Riepu Garāža Slikts serviss krāpšana

Riepu Garāža - Slikts serviss krāpšana

27.03.2024 gadā aizvedu R19 disku uz metināšanu, bija viena plaisa ko uz vietas teica ka var bez problēmām sametināt, kad izdeva lapu ar diska pieņemšanu un veicamajiem darbiem vienojāmies, ka pievienosim arī valcēšanu ja iespējams tāda būtu nepieciešama pēc metināšanas, 28.03.2024 saņemu zvanu, ka disks ir sataisīts un arī izvalcēts, kopā samaksāju 60 eiro par padarīto. Pozitīvi noskaņots devos pie meistara, lai uzmontētu riepu un nobalansētu, uzliekot riepu uz balansētāja, uzreiz vizuāli bija redzams, ka disks ''met'', ir saliekts, nu neko vairs darīt zvanu. Lai noskaidrotu, kas par problēmu, kādēļ disks ir saliekts, ja to viņi ir valcējuši, atbildē saņēmu, ka riepu garāžas meistars ir disku iztaisnojis cik vien labi varot, un vispār tas disks ir saliekts ''astotniekā'', tad man radās jautājums, kādēļ to nevarēja pateikt, kad es saņēmu savu disku, tad man teica ka viss ir izdarīt un sataisīt, tik samaksā 60 eiro un dodies tālāk, ja viņi būtu pateikuši, ka disks nav kārtīgi izvalcēts un ir bojāts, tad to nebūtu to vedis uz servisu, lai montētu riepu un balansētu, vienkārši nauda izmesta, uz vietas aprunājoties ar sev pazīstamiem servisa darbiniekiem, visi vizuāli redzot teica ka tas disks nemaz nav valcēts, tad kopumā esmu samaksājis par darbu kurš netika izdarīts riepu garāžā, un uzmontējis riepu kuru atkal vajadzēs ņemt nost. Neiesaku nevienam vest savus diskus uz šo kantori, ja šādi attiecās pret klientiem un viņu lietām. Noteikti nevienam nekad neieteikšu šo uzņēmumu.

28.03.2024