Riepu Garāža - Slikts serviss

Nesen aizvedu auto uztaisīt riteņu savērsumu.
Protams, savērsums bija jāpārtaisa, taču joprojām problēmas ar auto vadību nemainījās. Kad jau trešo reizi braucu taisīt savērsumu, tad man tikai atcirta, ka manam auto esot problēmas, lai gan ritošā daļa, sastāvēja no pilnīgi jaunām detaļām. Veicot savirzi mehāniķim nevajadzēja būt nekādām problēmām. Taču izskatās, ka viņi sava nenokalibrētā aparāta dēļ cenšas no klientiem izspiest naudu.
Manuprāt, tur strādā pilnīgi nekomponenti cilvēki, kuriem līdz profesionalitātei vēl ir kur augt.
Viennozīmīgi nekad tur vairs nebraukšu taisīt riteņu savērsumu, kā arī visiem iesaku izvairīties no šī uzņēmuma.

24.03.2022

* **** 19.04.2022
Slikti strāda

Ļoti lēni strāda! Vairs nekad nebraukšu

S Sudzibas.lv Admin 06.07.2022

* **** 19.04.2022
Slikti apkalpo

Ļoti lēni strāda un daudz pipe. Lai nomainīt riepas gaidījām 3 stundas. Vairs nekad nebraukšu

S Sudzibas.lv Admin 06.07.2022