Riepu Garāža - Maldināšana

Biju aizvedis BMW E61 ar stūres brīvkustību. Meistari Lubānas ielā nodiagnosticēja dabīgo nodilumu sūres mehānismā (reikā) un apgalvoja, ka tāda lufte ir normāla padarīšana un neko tur nevar darīt - visiem e60/e61 tā esot. Pašam meistaram esot e60, kur stūre luftē un ar stingru nostāju Saka, lai es liekos mierā. Pēc meistara vārdiem reikas netiek remontētas un, ja ļoti vajag, var likt citu, bet visām lietotajām tāpat visdrīzāk būs lufte. Kopīgi apskatījām jaunas reikas Cenas ~ 1500 eur un atvadījāmies.
Neesot mierā ar to, ka auto pa šoseju ‘peld’, pajautāju viedokli citos servisos. Ilgi nebija jāmeklē un meistari par 150eur (+noņemšama/uzlikšana) atrestaurēja veco reiku ar kuru veiksmīgi braucu jau 4 mēnešus.
Nevajag maldināt klientus un nevajag motivēt turpināt lietot auto ar defektu sakot, ka tas ir normāli. Veiksmi!

MURAKAMI 27.01.2022

Баварское Мусорное Ведро

G Gulbenietis 27.01.2022

Atrestaurēšanas cena ar noņemšanu un uzlikšanu ir pat baigi ok ;)