Astra Logistic Ltd

Kategorija: Auto / Transports
Sociālie tīkli:

Astra Logistic Ltd - Sūdzības un atsauksmes

Astra Logistic Ltd - Krāpšana

Krāpšana Ir parada par dažiem mēnešiem algu. Jūnija vispār nau nekas samaksāts no parādiem un protams ari par jūniju. Par sūdzībam tikai atbild vienu un to pasu,ja nepatik ejat prom,bet nu es domāju ka ja aiziešu tad vispār neko nesamaksās,vai nu gaidīšu gadus tris. Doties tam visam viniem neka netrauce tērēt naudu uz "Jūras Pērle" pasākumu Jūrmala.

Astralogistic ltd - Nemaksa darba algu

Nemaksa darba algu Nemaksa darba algu! Cilvēks kurš atnāk uz šo vietu strādāt, pirmo savu algu saņēm pēc 2 mēnešiem. Jo talāk strādā, jo sliktāk ar to iet! Maksa pa daļām, neregulāri. Martā cilvēki gaida algu par decembri... Tas viss ilgst jau daudzus gadus, firmai ir milzīgi parādi. Pat nedomājiet tur vērsties!

Va Vasja123 06.03.2019
Komentāri 0 Pārējās

Astra Logistic Ltd - Nemaksa darba algu

Nemaksa darba algu Gribu paziņot, ka SIA "Astra Logistic Ltd." nemaksā darbiniekiem oficiālo darba algu. Pašlaik daudziem darbiniekiem netika samaksāta darba alga par jūliju. To viegli pārbaudīt pēc bankas izrakstiem. Visu laiku apsola, kā alga bus, bet...Ļoti lūdzu pārbaudīt šo firmu.Viņi atrodas pēc adreses Ziemeļu iela 4, lidosta Rīga, Mārupes novads.Valdes priekšsēdētāja - Ilona Anna Kuzņecova Ar cieņu.