www.sudzibas.lv Pet City Krāpšanās

Pet city - Krāpšanās

Gribēju padalīties par Candera ielas vet. Klīniku. Sasirga mans kaķītis, neēda, nedzēra, tikai mierīgi gulēja.. Sazvanījos un aizvedu un uz klīniku. Bijām 22.30 klīnikā, no klīnikas tikām ārā 1.30 naktī, jo šajā klīnikā neviens nekur nesteidžas palīdzēt dzīvniekiem. Rindā kas stāvēja aiz manis ļoti daudzi aizbraica prom nesaņēmuši palīdzību. Vet ārste apskatīja manu kaķi un protams noņēma analīzes, pēc analīzēm viss bija kārtībā, bet tomēr ieraudzīja kaut kādu iekaisumu un konstatēja ka kaut kāds vīruss, labi zinot ka manam kaķim ir 14 gadi un nieres slimas, cukura diabēts, ar ko mēs līdz šim ļoti labi tikām galā. Trīs gadi nodzīvojām ar diabētu spricējot divas reizes dienā lantusu. Nu lūk un tad sākas pasaku stāsts lai tikai vairāk no klienta dabūtu ārā naudu. Nav runa par to ka būtu žēl nauda, tad es nemaz nevestu uz šo klīniku. Bet godīgi lūdzu izstāstīt vajadzēja ka kaķītis var neizdzīvot, priekš kam tās mocības kaķim bija jāizcieš trīs dienas vazāja mūs pa poliklīniku. Un pēdējā dienā vel piedāvāja diennakts stacionāru, bet kad mans vīrs uzdeva jautājumu vai tas palīdzēs, tad saņēma atbildi nu jā laikam nē, jo izrādās analīzes ir uzrādījies ka nieres nestrādā ka vajag, ko es jau sen zināju ka kaķītim bija agrāk problēmas ar nierēm.. Un esot atūdeņojies. Pasakiet man vai to visu nevarēja pateikt pirmajā vakarā. Vini vel otrajā dienā ultrasonogrāfiju iztaisīja, jo pirmajā vakarā ta daktere par visu varu mani centās pierunāt uz to. Nu luk tā ir tīrāka naudas izkrāpšana zinot ka iznākums beigsies slikti, lai manam murčikam ir labi citos medību ļaujos. Bet uz šo klīniku neieteiktu iet nevienam.

26.06.2022

Y yoshika 07.09.2022

Sveiki visiem šeit esošajiem! Esmu šeit, lai dalītos ar mani notikušajā negaidītajā brīnumā.
Mani sauc Katrīna
Es apprecējos vairāk nekā 11 gadus un man ir divi bērni. ar mums viss gāja labi, un mēs vienmēr esam priecīgi. līdz kādu dienu mans vīrs sāka uzvesties tā, kā es nevarēju saprast, mani ļoti mulsināja tas, kā viņš izturas pret mani un bērniem. vēlāk tajā mēnesī viņš vairs nenāca mājās un viņš man piezvanīja, ka vēlas šķirties, es viņam jautāju, ko es esmu izdarījis nepareizi, lai nopelnītu to no viņa, viss, ko viņš teica, ir tas, ka vēlas šķirties, ka viņš mani ienīst un nē. gribu redzēt mani atkal savā dzīvē, es biju dusmīga un arī neapmierināta nezinu ko darīt, šķiršanās dēļ slimoju vairāk kā 2 nedēļas. Es viņu ļoti mīlu, viņš bija viss man un maniem 2 bērniem.
Es pastāstīju savai māsai, kas notiek manā mājā, un viņa man teica, lai sazinieties ar burvestību, es nekad neticu šai lietas apburšanai. Es tikai gribu pamēģināt, vai no tā kaut kas iznāks, māsa man iedeva pareizrakstības rīka e-pasta adresi un WhatsApp tālruņa numuru
Es sazinājos ar vīrieti par vīra atgriešanu man, viņi man teica, ka manu vīru ir paņēmusi cita sieviete ar burvju vūdu, sieviete manam vīram uzlika vudu burvestību, tāpēc viņš mani ienīst un arī vēlas mūs šķirties. tad viņi man teica, ka vienīgais veids, kā atgūt manu vīru, ir iznīcināt burvju vudu un izlīgt mīlas burvestību, lai mans vīrs atgrieztos un liktu viņam atgriezties pie manis un bērniem.
Es biju priecīgs, kad to visu dzirdu
viņi lika burvestību un pēc 1 nedēļas man piezvanīja mans vīrs un teica, ka lai es viņam piedodu, viņš sāka atvainoties pa telefonu un teica, ka joprojām dzīvo ar mani, ka viņš nezina, kas ar viņu notiek, tāpēc viņš mani pameta.
es un mana ģimene šodien atkal esam laimīgi. pateicoties šim spēcīgajam vīrietim un manai māsai, kas mani iedrošina, es šodien nebūtu nekas, ja ne jūsu lieliskā burvestība. Es vēlos, lai jūs visi mani draugi, kuri pārdzīvo visu šāda veida mīlestības problēmu, lai atgūtu savu vīru, sievu vai bijušo draugu un draudzeni, lai sazinātos ar baba AGBOYA, un es iesaku visiem vīriešiem izvairīties no ļaunām sievietēm, kuras meklē skaista ģimene, ko iznīcināt
ja jums nepieciešama viņa palīdzība, varat sazināties ar viņu, izmantojot viņa privāto pastu: [slēpt]@gmail.com un WhatsApp numurs ir +2348112714824

P Perry Mariam 26.04.2023

Es vēlos jūs iepazīstināt ar visu laiku izcilāko, kamēr viņš pastāv. Visu laiku izcilākais burvestības autors, vīrietis, kurš ir sevi pierādījis izcili darbos, atved atpakaļ tos, kurus, jūsuprāt, viņi ir pametuši un nekad nevar atgriezties. [slēpt]@gmail.com ir palīdzējis daudziem cilvēkiem viņu attiecībās, ģimenes stāvoklī, cenšoties atgūt savu partneri vai iegūt paaugstinājumus jūsu darba vietā, vienkārši sazinieties ar Chubygreat, un jūsu problēmas ir atrisinātas. Viņš to ir darījis un dara joprojām, ar viņa spēku jūsu problēmas ir pazudušas, ticiet man, viņš to izdarīja manis dēļ, un es nevaru beigt liecināt, jo esmu satriekts ar šo vīrieti. Vienkārši sazinieties ar Chubygreat tūlīt, lai pēc iespējas ātrāk saņemtu palīdzību. "; whatsapp +2349056504566 vai e-pastu [slēpt]@gmail.com un jūsu problēmas ir atrisinātas.

M missyfa 19.09.2023

Pateicoties Visuma DIEVAM Tas bija brīnums, kad Adu templis palīdzēja man septiņu dienu laikā samierināt manu izjukušo laulību, šeit ir viņa informācija. [slēpt]@mail.com) Viņš spēj atrisināt jebkuru dzīves problēmu.

K Kristaps9211 29.09.2023

Lasu un brīnos... kādēļ Jūs vedāt kaķi ārstēties? Uzreiz varējāt pateikt, ka gribiet iemidzināt nevis censties glābt Jūsu mīluli.
Pēc Jūsu rakstītā izklausās, ka pati no ārstiem prasiet ārstēšanos, bet neesat apmierinātā, kad tas tiek piedāvāts.