Reitings "Auto / Transports"

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits par uzņēmumu
Okey LV
JJ Company
Transintar

CSDD - Slikts serviss

Slikts serviss Tehnisko apskati veicošs darbinieks Mairis Volks, Jelgavas filiālē Aviācijas ielā izturējās augstprātīgi, iedomājoties no sevis pasaules nabu. Attieksme nievējošā, atbildes rupjas, ja auto vadītājs kaut ko nesadzird vai nesaprot ko vēlas apskates veicējs - kļūst agresīvs. Klienta apkalpošanas prasmes tik pelnošā uzņēmuma darbiniekam, strādājot par nodokļu maksātāju naudu ir 0. Beigās izspieda no sevis "laimīgu ceļu".. Protams, varēja būt neizgulējies, vai problēmas ģimenē, bet klientu apkalpošanā tādu attieksmi necietīšu!

SS.com - Natgrieza naudu, nobloķēja profilu.

Natgrieza naudu, nobloķēja profilu. Ievietoju vairāk par 100 sldinājumiem. Saņemu brīdinājumu, ka pārkāpu noteikumus, iepriekš esmu licic tādus pašus sludinājumus un nebija nekādu pārkāpumu, vairākas reizes. Sludinājumi palika manā profilā bet neaktīvi, vajadzēja izlabot. Uzrakstiju viņiem uz e-pastu un uzdevu jautājumu kas ir jāizlabo. Saņēmu atbildi ka jāizdar tas un tas. (problēma bija preces cenā, es norādu vienu cenu, vini piespieda likt citu cenu.) uzskatu šo, par negodīgu konkurenci. Izlabojot 10 sludinājumus vini palika...

Rīgas satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss В общем, сегодня с утра, идя на остановку Bieķensalas, от которой отъезжают троллейбусы с парка в центр, вижу стоит 23. Только вот подъехал. Я быстрее на этот троллейбус, чтобы не стоять в ожидании другого. Подхожу к дверям, нажимаю на кнопку и абсолютно нет реакции. Дверь не открывается. Водитель естественно видит. Я ещё несколько раз нажала, в надежде, что просто глюк. Опять таки, водитель всё прекрасно видит. И в один момент, когда я вся стою в попытках войти в транспорт, он берет и...

CSDD - slikts serviss

slikts serviss Jēkabpilī CSDD arī strādā izcils auto eksperts Mārtiņš Vēveris.Pēc pagājušās tehniskās apskates esmu nobraucis tikai 14 tūkstošus km,bet deviņus divniekus atrada.tikai ne pie bremzēm un atgāzēm,jo datoram nepiesiesies.manuprāt izteikta piekasīšanās pie katra sīkuma.

Taxify - Оплата поездки

Оплата поездки Это была первая поездка . При вызове такси цена поездки была указана 00.00. был использован промокод на сумму 10.00 евро.Стоимость поезки получилась 6.70 евро, которые и сняли у меня со счета. Все попытки связаться с Taxify были безуспешными. Очень непрятно

CSDD - Apskate

Apskate Gaju tehnisko apakati un man ielika 2 pa to ka ieliktas nepareizi atsaites. Griezos servisa ar šadu problēmu un meistars teica ka ieliktas pareizi un nevar nemaz nepareizi ielikt. Labi pelna vini. Jo masinai man nebija veiktas nekādas darbības no pagajusas apskates un pagajuso gadu izgāju. Ir jābrinas ka tādi meistari tur strāda.

DSP TRANS OU - Обман

Принципиально не оплачивают счет, ждем уже с апреля месяца... Делая звонок владельцу фирмы людмиле, если и поднимет трубку то обещает в соопровождении почти с молитвами, что в понедельник перевод точно уже сделает но этот "волшебный понедельник" все никак не приходит. И так с апреля месяца. На письмо адвоката реакции так же никакой, мало того, что свои деньги за детали не получили так еще и услуги адвоката оплатили. Будьте осторожны.

Jēkabpils autobusu parks - Bagāžas samaksa

Bagāžas samaksa Šorīt no rīta 6: 50 saskāros ar nepatīkamu atgadījumu pilsētas sabiedriskajā autobusā. (nr.5) autobusa šoferim sniedzu 0,50 €, bet viņš man paprasīja arī naudu par bagāžu - iepakojumā ievietota mākslīgā eglīte un rokās maisiņš. Samaksāju protams, jo steidzos uz vilcienu un mans mērķis nebija nokavēt. Atvēru jēkabpils sabiedrisko autobusu noteikumus un sāku lasīt. Kā minēts 16 punktā - bez maksas var pārvadāt slēpes un nesamaksāt ne kapeikas - tas ir normāli? Autobusos pat nav vieta...

Latvijas Valsts ceļi - Kašmars

Kašmars Vakar braucot pa artilērijas ielu, Rīgā saskāros ar "melno ledu", tā rezultātā sadūros ar citu auto. Nu vai tiešām nevar uzkaisīt kaut ko vismaz posmos pirms krustojumiem? Kur tad palika tie ceļu uzturētāju mašīnas kas kaisa sāli? Vēl šogad neesmu redzējis! Neviens negrib strādāt, bet tikai naudu saņemt. Nerunāsim par mūsu valdību kopumā, tas ir vispār kašmars kaut kāds. Grimstam, grimstam sūdos, jo tālāk jo trakāk. Nu drīz jau būs te "kirdik", atliek tikai no Eiropas savienības izstāties kamēr nav par vēlu...

BRC Autocentrs - Nēsiet naiva tauta pirms ejat uz BRC auto pirkt

Nēsiet naiva tauta pirms ejat uz BRC auto pirkt Kāpēc jūs tur ejat, pilns internets ar sūdzībām par BRC nopirktiem sistiem, ar atzītiem spidometriem, beigtiem motoriem un pārkrāsotiem lūžņiem ar it kā minimāliem nobraukumiem, teiciens ir muļki i baznīcā dauza, tiko pat skatos foto poršs 7 gadi nobraukums 20 štukas. Kurš muļķis tam tic?

Automašīnas - Krāpnieks tirgo mašīnas

Krāpnieks tirgo masinas ar nopietniem defektiem un pec avarijam. Ja jums ir kada darisana ar so personu ludzu labak neiepinaties nekādas darisanas ar vinju. Kad tirgo masinu piedava ari aizdzīt uz servisu bet serviso visi pazīstami un nekādus nopietnus defektus jums neatradis var pateikt ka tikai kadu sikumu vajag nomainit kas nau tik nozimigs. Sobrid strada carweb.lv esiet uzmanīgi jo ja iegadajat no sis personas auto pe tam uz telefona zvaniem ari vairs neatbild.

CarsOutlet.lv - Slikts serviss.

Slikts serviss. Bija doma meklēt Auto, iegādāties. Uzgāju reklāmu, ar šo uzņēmumu. Iesniedzu pieteikumu, to apstiprināja. It kā labi, par cik tas ir pirmais auto, ņēmu līdzi cilvēku, kurš pārzina tās lietas. Bet viņš pat netika līdzi, neļāva pat braukt līdz uz CSDD. Izejot itkā skati, darbiniekam CSDD dod kukuli, lai vieglāk tiktu cauri, tātad, ja jūs to mainiet, tad ziniet ka ar auto nav kaut kas labi. Labāk uzreiz atsakiet. Un viņi nemaz neļauj vest uz citu servisu auto, tikai uz viņu sadarbības partneru...

CarsOutlet.lv - Krāpsana

Krāpsana Loti slikta firma, mašīnas ir tik daudz sataisitas, lai tikai izietu ta, bet slēptos defektus neviens netaisa, ja pērkat auto no šiem “tirgoņiem” reķinaties, ka vel paris tukstošus ieguldīsiet remonta... ! Čivina jau viņi smuki pie auto apskates, bet tādiem jau ir tikai viens mērķis, pardod savus graustus, kuri ir ka jau minēju, loti slikta stāvokli, esiet uzmanīgi!

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Labdien, Lūdzu izlasiet rakstu Waze Latvija - https://www.facebook.com/639169866109271/posts/2923589074333994/ Tajā ir pievienots lēmums par CITYPARK "administratīvo izmaksu" piešķiršanu un to cik tas ir likumīgi. Cilvēki, ja saņemat no šī uzņēmuma nepamatotas izmaksas ziņojiet PTAC. Jau ir uzsākta lietvedība. Vairāk lasiet rakstā.

M m 29.11.2018
Komentāri 0 Auto / Transports

TOPERS - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Aizvedu mašīnu Kasko servisam, pirmkārt remontdarbi tāmē kosmosā, itkā “Esot” bojātas detaļas, kuras reāli nav bojātas un kuras nemaz izrādās nebija nomainītas (tikai papīros sarakstīja, ka viss esot izdarīts) . Remonta termiņi nesaprotami, vienu brīdi saka, ka būs gatava vienā dienā, kad zvana neatbild, atbraucot pēc vairākām dienām mašīna joprojām nav gatava, sola atkal nākamo termiņu. Kad mašīna beidzot bija “gatava”, problēmu vairāk nekā bija. Nolauztas detaļas, nedeg lampiņas, darbs veikt...

Jelgavas autobusu parks - Slikts servis(neapkalpoja)

Slikts servis(neapkalpoja) Šodien 27.11.18 mikroautobusā no Jelgavas uz Rīgu plkst. 15:00 mani neapkalpoja, jo teicu, ka man ir vajadzīga biļete līdz Ozolniekiem. Tā vietā rupji pateica, lai izmantoju autobusu. Man bija svarīgi tikt tieši šajā laikā, arī mikroautobuss sanāk izdevīgāks.

Autolockmaster Centrs - Nekādā gadījumā nedrīkst sajaukt!

Nekādā gadījumā nedrīkst sajaukt! Надо было сделать ключ на E39. Мастер заманил обещанием изготовить оригинальный ключ за 130€. При осмотре цена подскочила до 140€, балванку перед изготовлением дает осмотреть (выглядит достойно) . По телефону обещает выполнить работу за 1,5 часа, на самом деле пришлось машину оставлять на все 4 часа. Ключ в итоге получил с алиэкспресс + оскарбления в свой адрес. Ни в коем случае не связывайтесь!

Cityparks - Naudas kaseji

Naudas kaseji Kur tādi naudas kaseji. Esmu 1.grupas invalīds. Aizbraucot uz Csdd, noliku auto viņu stāvvieta ar savu kartiņu, jo visas citas bija aizņemtas. Iekšā nebiju ilgi. 10 min pirms iznākšanas uzlikts sods 35€. Rakstīju vai nav iespējams pārcelt maksājuma datumu, jo mēneša beigas vai sadalīt 2 daļās. Un tad sāk draudēt ar to, ka ieliks parādu piedziņai! Kas tur pa mergliem strādā! Un tādu naudas summu par to laiku ko pavadīju!

Aleksandrs Peļņa - Krāpšana

Aleksandrs Peļņa. Vēlos brīdināt citus, lai neuzticaties šai personai, nodarbojas ar auto izīrēšanu- neatgriež depozītu par automašīnu,kaut ari auto atgriezts tieši tādā pašā stāvoklī kā saņemts.Izvairās,melo,dod tukšus solijumus,bet tā arī 200 euro nav atgriezis. Nožēlojams cilvēks.

Rīgas satiksme - Nepienākšana laikā

Nepienākšana laikā Vai tas tiešām ir pieņemami ka man dēļ jūsu šoferu neatjautibas , visu laiku ir jakave darbs 22.11.2018,7:58 , skaņu iela bija jābūt 50 autobusam viņš atbrauca par 13-15 min vēlāk , 21.11.2018, 8:19 bija autobusam 50 jābūt viņš piebrauca skaņu iela 8:33 .man liekas ka tas jau sāk būt neizturami , kā lai cilvēki laicīgi tiek uz darbu ?!