Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Okey LV
JJ Company
Transintar

Pasažieru vilciens - Nepieņem biļeti

Nepieņem biļeti Šodien 01.11.2023 braucot maršrutā Daugmale - Salaspils 17: 50, nopirku biļeti uz nepareizu laiku (uz 18: 50, sajaucu uz stundu vēlāk.) konduktore nopīkstēja biļeti un pateica, ka tā jau ir izlietota. Es uzrādīju datumu un laiku, kā arī swedbank samaksu par pasažieru vilcienu. Sajaucu un nopirku uz stundu vēlāk netīšām. Viņa teica, ka nepieņems tādu un, lai es pērku jaunu - ka tā braukt nedrīkst! Es vēlreiz uzrādīju bankas kontu, teicu ka par braucienu samaksāju un jaunu biļeti nepirkšu...

Cityparks - Cityparks/ Мошенничество

Cityparks/ Мошенничество Припарковался я на улице Dzelzavas iela 36b. Зарегистрировал парковку в мобильном приложении (в 13: 31) и ушел по своим делам. Вернулся в 14: 16! И там уже красовался штраф в размере 30€. Хотя по бесплатному времени у меня еще было 15 минут. Я очень надеюсь что мой штраф оспорят, потому что платить за такую "честную" работу я не собираюсь.

Ab intelligent SIA - Krāpšana

Cilvēki dārgie nekad. Ne ņemat automašīnu pie šitajiem ne cilvēkiem. TEL NR+37126982626. +37129900020 +371 24 893 037 Viņš met uz naudu. Kāpēc vel pārbaudīšanas visas kontroles, nav interesētas par visiem. Viņi Saka ka ados depozītu pēc mēneša. Pēc mēneša pazvanījām lai viņi adot 100. €bet tā in tā ne atdeva. +runa ar klientiem ka ar suņiem. Nekad ne ejiet pie viņiem. Ja mašīnas tur lētas. Bet jums vairāk būs jādod viņiem. Rita zvanīšu advokātam lai risina situāciju. Tas ir necilvēcīgi.

MMK Riepu Serviss SIA - Vispār ignorē pasūtījumu!!!

Nekad vairāk nesūtīšu šajā iestādē riepas! Pasūtīju riepas, nav nekādas atbildes. Ok, zvanu pēc 4 dienām jautāju, kā ir ar manu pasūtījumu - atbilde bija, ā jā... Mēs Jums nosūtīsim rēķinu. Paiet vēl 4 dienas - nav. Zvanu atkal...cits operators saka, ka izsūtīs rēķinu... atkal nav. Bardaks! Vēlējos nopirkt riepas pa 980 eiro. Viņi pakāsa.

Stāvvietu likvidēšana - Stāvvietu likvidēšana

Jana Asara iela nekad nebija sastrēgumi, bet tagad no krustojuma ar Tallinas iela uztaisīja trīs joslas? Toties likvidēja auto stāvvietas pie lielam mājam? Kur tagad iedzīvotāji un ARS klienti( slimnieki !) liks auto? Ka ari par veloceliņu- es esmu velobraucēj, bet nekad nebraucu pa ceļu, ka ari bērni nevar braukt pa ceļu, ( jo tas ir bīstami !) kāpēc nevarēja atdalīt no trotuāra velo celiņu ( trotuāri pietiekami plati !). Es ceru šis izmaiņas domātas iedzīvotajam un tāpēc jādomā par iedzīvotāju ērtībām, nevis tikai kaut ko taisīt!

Ec Motors - Draudi

Draudi Izrādījās ir mafiozs elements, kurš sludinājuma pat nenorāda precīzu adresi, bet šajā iela pašlaik ir viens. Bīstami draudi par citu radītiem zaudējumiem. Iepriekšējo citu izpildīto darbu atgriezušās mašīnas cenšas pārlikt no sevis un tiem iepriekšējiem darboņiem kuri ir pazuduši, jo netaisās maksāt, runājot par tiešo kontaktu ar bīstamajiem klientiem. Kuriem cilvēku dzīvības ir lētākas par viņu luksa automobiļiem.

Cityparks - Обман

Обман Штрафуют не за превышение времени бесплатной парковки у магазинов а за то что не так ткнул пальцем в монитор . Пора переименовать ситипарк в сититырк. Власти это видно устраивает.

Cityparks - Bezmaksas stāvvieta nav bezmaksas

Bezmaksas stāvvieta nav bezmaksas Silti iesaku, labāk neatstājiet bez pieskatīšanas auto pie Lidl veikala Kalnciema ielā 38. Nepaspēsiet vēl aiziet līdz auto reģistrēšanas aparātam, kas atrodas veikala otrajā stāvā, kā mantkārīgais fotogrāfs būs jau uzlīmējis soda kvīti mašīnai. Visdrīzāk ir tā, ka to stāvvietu uzraugu algas veidojās no sodu iekasēšanas un ko loģiski var iekasēt , ja stāvvieta ir bezmaksas. Tad nu ir smalks veids kā lipināt sodus uz nebēdu, jo vēlāk ne varēsiet ko pierādīt, nekādu čeku automāts neizsniedz, kā...

Pasažieru vilciens - Slikts serviss

Slikts serviss Labrīt! Šodien saskāros ar tik tiešām lielo un nepatīkamu problēmu. Šodien no rīta 04:52 vilciens Zilupe-Rīga, Viļānu stacijā, pasažieru vilciena darbinieki nepārliecinājās par pasažieru kustību un drošību, mana acu priekšā aizvēra vilciena durvis, tādējādi iespraužot manu roku durvīs. Protams, paveicās ka paliku sveika un vesela, taču vilcienā netiku ielaista. Vairākkārtēji spiedu uz pogu “atvērt durvis”, bet tā nenostrādāja. P.S. Stacijā ierados ļoti pat laikus, un tā nav jau pirmā reize, kad vilciena darbinieki tik pavirši strādā.

Nordeka - Neielaida autobusā

Neielaida autobusā Stāvēju, gaidīju autobusu, pie autobusa durvīm, 6minutes vismaz Rindā, gatavojos kāpt iekšā un šoferis aiztaisa durvis, gandrīz sākt braukt, bet tad ielaida vēl divus cilvēkus, kuri skrēja uz autobusu, bet manu un velvienu sievieti, kura gaidīja, viņš nevarēja ielaist. Šādu nekaunību nebiju izjutusi sen. " brauciet ar nākamo ", normāli, tajā laikā, kad man ir tikšanās, noteiktā laikā, dēļ kuras ar konkrētu autobusu, konkrētā laikā arī braucu. Autobuss Rīga - Bauska. Autobuss kurā neielaida atgaja 17.00, šofera vārdu nezinu.

Nordeka - Slikts serviss

Slikts serviss Autobusa maršruts Rīgā-Bauska, atiešanas laiks 17:00, es un vēl viena meitene bijām pieturā 7 minūtes pirms autobusa atiešanas, taču, kad bija plkst 17:00 šoferis pateica “atkāpieties no durvīm “ aizvēra durvis un aizbrauca, atstājot mūs abas aiz durvīm. Šī nav jau pirmā reize, kad šoferis izdara pārkāpumus. Iepriekš autobuss atbrauca ar 25 minūšu nokavēšanos, pasakot šādus vārdus “šodien ir piektdiena”.

Cityparks - Обман

Обман Тоже прислали штраф хотя идя в магазин помню что зарегистрировался, никаких бумаг под дворниками не было. Почитав ветку понял что доказать ничего нельзя надо платить. Главная их статья дохода штрафы а не оплата парковок. А вроде всё просто поставь камеру и всё но тогда как они шакалить будут. Проблема решается непосещением магазинов с их парковками.

TC motors - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Galīgi garām! Atteicās remontēt manu Subaru Impreza, tur degvielas trubiņa saplaisājusi! Tas maksā 2400 eur un tas ir pārāk sarežģīts remonts! Auto esot norakstāms! Parastajā servisā man salaboja par 100 eur un vēl pārjautāja vai tas tc ir oficiāls servis? :) ) )

Liepājas Autobusu Parks - Bezatbildīgs serviss

Bezatbildīgs serviss Šovakar 21:42. 10.10.2023 maršrutā Aizkraukles stacija-Aizkraukles AO. Sastapos ar situāciju ,ka nebija skaidras naudas ar ko samaksāt par braucienu uz mājām un nebija iespējas norēķināties ar Kredīt karti ,jo nestrādāja termināls .Man nepilngadīgai personai lika pamest autobusu, tā vietā lai risinātu situāciju. Nācās pamest autobusu un doties mājās ar kājām.

Evakuators 4x4 Bezceļa Palīdzība (Offroad Help) - Krāpšana

KRĀPNIEKU KANTORIS! Rīgā par vieglā auto evakuāciju noplēsa 140 (!) euro ! Pietam, tas vēl bez čeka. Vešanas attālums zem 5km. NEVIENAM NEIESAKU IELAISTIES AR ŠIEM KLAUNIEM. Cik saprotu, darbojas arī vēl zem citiem telefona nr. Ļaudis, esiet piesardzīgi, vienmēr prasiet fiksēt cenu pirms izsaucat evakuatoru.

Pasažieru vilciens - Slikts serviss

Slikts serviss Darba laiks no 6: 50, ātrais vilciens Krustpils-Rīga 7: 24, konduktore atver kasi 5 minūtes pirms vilciens ir Krustpilī, un mobilajā lietotnē nevar nopirkt e-biļeti, dadudzi cilvēki nepaspēja nopirkt biļetes. Tas nav kompetents un atbildīgs darbs no konduktores puses, jāseko, lai strādnieks Pilda savus pienākumus tā, ka viņam tas jādara! D/z krustpils 10.10.2023

Autostāvvieta CP078-Anniņmuižas bulvāris 40A KD07 - Līgumsodsnr.698367 Reģ. Nr. Kr4569 Škoda 02.10.2023 18:08

Neievēroju, ka ieejot veikalā Rimi Anniņmuižas bulv,40a, tagad ir jāatzīmējas, biju veikalā tikai 15 min. , lai nopirktu skolai burtnīcas, ja sods netiks atcelts iesūdzēšu tiesībsargā, jo tāda bezkaunība par pirmo reizi, ir neadekvāta, cilvēktiesībās ir teikts, ka pirmo reiz ir brīdinājums un tad sods. Saprotu, ja tiešām es būtu izdarījusi apzinātu pārkāpumu, bet šoreiz izgāju no veikala brīdī, kad viņš sprauda logā to sodu un pēc tam fotografēja.

Cityparks - 697908

697908 04.10.2023 Iegādājos jaunu automašīnu HF4612, braucu ar viņu pirmo dienu. Atstāju CP081 parkingā pie Rimi ap 16:30. Rimi automātiski ievadīju vecās automašīnas nr. JM2033. Es domāju tā ir tīri cilvēciska kļūda, visas manas darbības ir fiksētas kamerās. Nedomāju ,ka sodu vajadzētu piemērot.

Ekspress serviss Liepāja - Krāpšana

Aizvedu automašīnu uz remontētu un sameloja man nepareizu diagnozi, pieprasīja 1000 euro par sākumu remontu, pēc tam ja adradīs vēl ko, būs vēl jāmaksā. Aizvedu uz citu zināmu servisu, tur uztaisīja diagnozi un tur parādīja ka tas ko viņi grib remontēt ir pilnīgi kārtībā un saplīsis ir kas cits, un izmaksas ir tik ap 300eur. Atteicos no remonta Exspress servisā, viņi mašīnu neatdeva kamēr nesamaksāšu summu par to ka viņi kaut ko esot skatījušies un darījuši. Nesapratu par ko viņi var pieprasīt...

Aizpurietis Agris - Nemaksa par sniegtajiem pakalpojumiem

Aizpurietis Agris nemaksa par sniegtajiem pakalpojumiem, Vina uznemums EA homes parada 24000 EUR, neterejiet laiku, jo pec tam naksies teret gan papildus savu laiku gan naudu tiesai lai dabutu savu naudu godpratigi nopelnitu no si uznemuma. Neiesaku sadarboties ar so uznemumu un neiesaku sadarboties ar Aigaru, jo vins pat netur savus solijumus un netur savus iedotus solijumus.