AutoDNA

Latvia - LV-1058
Sociālie tīkli:

AutoDNA - Sūdzības un atsauksmes

Autodna - Мошенничество

Мошенничество Когда покупаешь машину, хочется все сделать максимально аккуратно и быстро. Решил попробовать новый для меня способ проверки а/м - AutoDNA. На своей домашней странице эта фирма декларирует, что клиент получит свой отчет "В зависимости от способа оплаты для учета платежей нам нужно несколько минут". Оплатил через Swedbank. После часа ожидания отчета написал жалобу в техподдержку и получил ответ с просьбой прислать платежку. Обычная платежка, а так же платежка с банковским э-штампом была...

Autodna - Krāpšana

Krāpšana Nepērciet atskaites! Samaksāsiet 10eur par neko. Vairāk informāciju atradīsiet CSDD vai https://clark.com/cars/free-vin-report/. Uz jautājumiem čatā neko neatbild. Viņiem vēl nav kauna reklamēties un uzņemt video par auto detektīviem. Krāpniecība!

Autodna - Slikts serviss

Slikts serviss Velti iztērēta nauda: 1. Auto komplektāciju var pēc vin atrast bez maksas; 2. Nobraukums tikai par 2008. - 2010. Gadu (auto 2008. Gada) un pēc tam līdz 2019. Gadam nav ierakstu. Principā bezvērtīga informācija, jo no 2010. - 2019. Gadam nav nekāda info.

Autodna - Nauda vējā.

Nauda vējā. Nopērkot AUTOdna atskaiti pilnigi neko jaunu par vēlemo auto neuzzināju. Nobraukuma vēsture copy/paste no eCSDD vācijas vēsture vispār neuzrādās. Pat auto negadījumu vēsturi nav iepējams apskatīt, lai gan tādā ir, ko var apskatīties par brīvu LTAB mājaslapā. Tad kāda jēga no šī servis? Labāk uzzvani dīlera centram un vini par brīvu pastāstīs daudz vairāk par automobīli nekā maksājot naudu AUTOdna krāpniekiem. +manu negatīvo atsauksmi neviens nepublicēja mājaslapā. Interesanti.

Autodna - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Не пользуйтесь данной услугой! В свое время пробил одну машину перед покупкой и информации выдало меньше, чем просто с бесплатного сайта по vin номерам. Я даже сейчас завел vin номер текущей машины и система выдала абсолютно не правильную модель автомобиля, о чем тут говорить? ! Если вместо седана, выдает древний джип, хорошо что хоть той же марки. Обходите стороной этот развод.

Autodna - Vin pārbaude autodna.lv

Vin pārbaude autodna.lv Nav jēgas maksāt. Pilnīgi nederīga informācija ko var saņemt bez maksas. Šī ir krāpniecība, kuru vajag publicēt visos portālos un TV, lai cilvēki zin! Un pilnīgi piekrītu tiem, kuri te raksta par tām atsauksmēm autodna mājaslapā. Manu arī neielika. Tas ir smieklīgi. Ja pasekotu ip adresēm no kurām ir liktas atsauksmes, varētu ieraudzīt brīnumus.

Autodna - Обман

Обман Нне тратте деньги! Это полное фуфло за 9.90 они дали только пробег с 13 по 18 год хотя сама машина 1999 года выпуска! Больше инфы небыло разве что то что она не в угоне! Позвонив по номкру мне ответили что я был на сайте ру а они лм и это другая фирма хотя изначально я заходил на лв просто выбрал язык ру и меня перевело типа на Россию И Лв фирма к ру фирме отношения не имеет. Развод все это и вранье голимое!

Se Serzo 10.12.2018
Komentāri 0

Autodna - Slikts serviss

Slikts serviss Auto dna pieteicu atskaites pieprasījumu, lai noskaidrotu a/m datus pēc vin koda par 8.40 eur. Maksājums tika veikts sekmīgi, bet atskaites status nezimanijās un palika statusā "gaida". Tā nu es jau nedēļu gaidu... Sazvanīt šo nožēlojamo kantori nav iespējams, neviens uz tā saukto "čatu" neatbild... Neiesaku nevienam maksāt naudu šiem kretīniem!

AutoDNA.lv - Nepublicē negatīvas atsauksmes

Nepublicē negatīvas atsauksmes Nopirku atskaiti par automašīnu. Vēlāk atnāca epasts, kurā viņi lūdz sniegt atsauksmi par pakalpojumu. Novērtēju negatīvi un ierakstīju savu komentāru. Bet mana atsauksme un vērtējums neparādās pie atsauksmēs viņu mājas lapā. Tipiskie krāpnieki, publicē tikai labas atsauksmes ar pozitīviem komentāriem.

Rb rbs 14.06.2018
Komentāri 0 Auto / Transports

Autodna - Juridiski pareiza krāpšana

Juridiski pareiza krāpšana Nevienam neiesaku tērēt naudu par šīm atskaitēm, jo es konkrētajā gadījumā neuzzināju pilnīgi neko, izņemot noskrējienu lv, ko es tā pat zinu. Arī viņu mājaslapā neredzēsiet nevienu negatīvu komentāru par viņu pakalpojumu, jo manējais neparādījās.

Auto DNA - Viltīgs bizness

Viltīgs bizness Nevienam neiesaku pasūtīt atskaites no AUTO DNA, esmu pasūtījis vairākas un pilnīgi pa velti, arhīva fotogrāfijas no ss.com, nobraukuma vēsture no csdd, pilnīgi bezjēdzīgi iztērēti 10.90. Piekam viltīgi uztaisīts.Bezmaksas atskaitē rakstīts - Transportlīdzekļu vēsture, pārbaudīts bojāto automašīnu datubāzēs, ierakstu skaits piem 9, rezultatā atskaitē dabūjam csdd datus ar nobraukuma vēsturi, un kad reģistrēts LV, un viss.To kas ar mašīnu bijis ārzemēs, vispār neko neredz. Šo visu var redzēt bezmaksas. Netērējat lieki naudu, tas ir apmāns.

Autodna - Slikts serviss, nepatiess

Slikts serviss, nepatiess Neiesaku viennozīmīgi, nav jēgas lieki maksāt 10 eiro un pārbaudīt auto vēsturi! Pārbaudīju gadu atpakaļ, viss tīrs, pēc gada -veiksmes pēc uzskrēju lapai https://sms.ltab.lv un uzzināju ka mans auto cieta avārijā uz 2 tūkstošiem eiro... protams jau nekur neliksies un puse auto jau labota...paldies autodna

Auto DNA - Krāpšana

Krāpšana Ievadot win numuru, piedāvā ierakstus no apkopju vēstures un citus interesantus ierakstus.samaksājot nepilnus 10e, atskaitē atnāk tā pati info ko var saņemt e-csdd bezmaksas. Ļoti daudz sūdzību no paziņām un daudzos auto forumos ar tieši tādu pat krāpšanas shēmu.

Autodna - Krāpšana

Krāpšana Заплатив 9,90 евро за проверку истории машины, которую присмотрел на по объявлению получил данные о пробеге и фотографии из этого же объявления. Классный развод! Проверяйте историю ТОЛЬКО у дилеров!

AtrisinātaAutodna - Krāpšana

Krāpšana Sveiki,noteikti neiesaku AUTODNA pakalpojumus,nosūtiju vin nr,cerībā uzzināt auto nobraukumu,man atsūtija kopētu info no csdd lapas,auto pieder man un esmu vienīgais īpašnieks Latvijā un zinu kas ar auto notiek,sūtiju pretenzijas ,nejēdzīgi reaģēja,kaut ko par mistisko nobraukumu domāju no pirksta izzīstu ha ha,prasiju atgriest naudu, nekādas reakcijas,ja reāla interese varat zvanīt 29228486 esmu reāls cilvēks .

Autodna - Negodīgs serviss, krāpšana

Negodīgs serviss, krāpšana Pilnīgi bezjēdzīgs serviss, par 9.90 dabūsiet zināt to pašu ko CSDD lapā par 1.21 Eur Es teiktu ka ķer uz muļķi. Sola ka būs pilnīga informācija no visādām datu bāzēm, arī ārzemēs, bet nav pat informācijas par satiksmes negadījumiem Latvijas teritorijā.

Ro RollsLV 15.09.2016
Komentāri 2 Pakalpojumi

Autodna - Обман, никакой полезной информации

Обман, никакой полезной информации Сегодня попробовал проверить свою машину, оплатил 7,90 и получил информацию со своей странице на сайте цсдд, развод на деньги полнейший, информации полезной НОЛЬ на палочке, ЛЮДИ, НЕ ВЕДИТЕСЬ НА ЭТО И НЕ ВЗДУМАЙТЕ ТРАТИТЬ НА ЭТО ДЕНЬГИ.

Autodna - Krāpšana

Krāpšana Nekāda ziņā neskaitiet šim krāpnieku kantorim naudu. Neuzkerieties uz šīm daudzsološajām reklāmām. Shovakar ari mans mērs bija pilns. Trešā mašīna, par kuru samaksaju naudu, 8 eur10 un 8. 50, pretīm saņemot praktiski neko, tikai automašīnas rūpnīcas komplektāciju, pirmas registacijas datus un vidējo degvielas patēriņu. Johaidī, es paņemu tehnisko pasi un šo pašu info nolasu no tās! ?Bļāviens dzeki, es saprotu visiem gribas pelnīt, bet ja jau tas jūsu poļu kantoris nav spejīgs nodrošināt...

Autodna - Bezjēdzīgs pakalpojums, naudas izmešana

Bezjēdzīgs pakalpojums, naudas izmešana Atskaite pa lielam nepasaka neko. Sākumā, lai ievilinātu pakalpojumā, parāda, ka ir 5 ieraksti par auto vēsturi, bet pa lielam tie ir reģistrācijas datums un 4 ieraksti no pēdējā csdd apmeklējuma. Respektīvi, par visiem 13 mašīnas gadiem nav pilnīgi nekādas informācijas. Pielikumā bilde.

Dj DJM 01.08.2016
Komentāri 1 Auto dīleri

Autodna - Krāpšana

Krāpšana Šis meklētājs MALDINA pircējus. Jo sākotnēji parādās informācija par auto vēsturi, bet kad samaksā 7.90 EUR tur nekā derīga nav!!! JO NEKUR NAV RAKSTĪTS, KA VIŅIEM NAV DATUBĀZES NO VĀCIJAS!!! Līdz ar to šis pasākums ir bezjēdzīgs. Palīdzības dienests viņiem ir zem katras kritikas, jo reāli neatbild kāpēc tā! Bet mājas lapā ir tikai pozitīvās atsauksmes, jo tās pievieno pēc apstiprināšanas:) Tā ir krāpšana!!!! Pielikumā piemērs ko ieguvām par 7.90 EUR par info kas interesē visvairāk - Nobraukums!