Autodna - Krāpšana

Nepērciet atskaites! Samaksāsiet 10eur par neko. Vairāk informāciju atradīsiet CSDD vai https://clark.com/cars/free-vin-report/. Uz jautājumiem čatā neko neatbild.
Viņiem vēl nav kauna reklamēties un uzņemt video par auto detektīviem.
Krāpniecība!

03.05.2019

Atbilde no autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 03.05.2019

Sveicināti Cienījamais "Rekets",

Variet lūdzu precizēt ar kādu čata aģentu vēlējāties sazināties, lai mēs varētu pārbaudīt jūsu gadījumu.

Neabšaubāmi interneta vietnēs ir pieejama "vēstures atskaites" bezmaksas kā arī ar dažādiem rīkiem ir iespējams noskaidrot transportlīdzekļa aprīkojumu un citus faktorus. Tomēr vēlētos pievērst uzmanību, ka autoDNA sniegtie pakalpojumi sevī ietver kompleksu pakalpojumu klāstu, ne tikai nobraukuma un avāriju informāciju, bet arī:
- Zādzības pārbaudi.
- Ražotāja atsaukumus/defektus ar informāciju par problēmu un tās risinājumu
- Pilnu negadījumu pārbaudi Eiropā, Skandināvijā, ASV ar detalizētu grafisko attēlojumu un fotogrāfijām
- Reģistrācijas vēsturi,
- Izmantošanas vēsturi un īpašniekiem.
- Pilnu aprīkojumu sarakstu
- Informāciju par automašīnu sākot no eļļas tilpuma dzinējā, jaudu, trigus mērķauditoriju un beidzot ar izmešu klasi
Vairāk informācija par atskaitē pieejamo informāciju atrodama šeit: https://www.autodna.lv/automasinas-vesture

Runājot par atskaites cenu, mums nav atskaites par 10 EUR.
Atskaites cenas ir atkarīgas no pasūtītiem produktiem sākot no 5,40 līdz 50,90 euro par automašīnas pārbaudi.

Lūdzu neskaidrību gadījumā, ja nu čats "neatbild", izmantojiet tālruni +37160002886, kurš ir norādīts vietnē, kā arī atbildes uz biežākiem jautājumiem atrodamas šeit: www.support.autodna.lv

Sazinieties ar mums, lai mēs varētu atrisināt jūsu sūdzību.
Paldies,

R

A AutoDetektivs 03.05.2019

Labdien "Rekets" Diemžēl jūsu minētā lapa nesatur pilnīgi nekādu informāciju par automašīnas vēsturi :D
autoDNA un Carfax ir vadošie vēstures sniedzēji Eiropā nekāds CSDD nevar ar viņiem nav salīdzināms.
Tāpēc lūdzu pirms rakstiet sūdzības publiski veiciet kādu izpēti. Šaubos, ka esiet iegādājies kaut vienu no šo pakalpojumu sniedzēju produktiem.

R Rekets 10.05.2019

Esmu iegādājies 2 Jūsu atskaites ar pilnībā tukšu informāciju.
Auto Vēstures Atskaite autoDNA Izvēlētajam VIN numuram JTMBC31VX0D059867
Auto Vēstures Atskaite autoDNA Izvēlētajam VIN numuram WVGZZZ5NZBW042435
Šajās atskaitēs pat nav minēts no kuras valsts ievests dotais auto.
Jūsu Jānis no mājas lapas čata pat nevar atbildēt uz jautājumiem kādēļ tukša informācija.
Samaksas par atskaiti.
Nr. Produkts Gab. Neto cena Bruto cena
1 Atskaite autoDNA 1 8.18 EUR 9.90 EUR
Kopā: 8.18 EUR 9.90 EUR

Nr. Produkts Gab. Neto cena Bruto cena
1 Atskaite autoDNA 1 6.12 EUR 7.40 EUR
Kopā: 6.12 EUR 7.40 EUR

R Rekets 10.05.2019

Jā un CSDD ir vismaz kaut kāds auto nobraukums redzams (kaut vai nogrieztais), bet dotajās divās atskaitēs nav nekādas derīgas informācijas, ko es varētu gūt no Jūsu atskaitēm. Ne valsts no kuras ieradies auto, ne automašīnas nobraukums, izskatās ka šie auto pirms iebraukšanas LV ir bijuši INKOGNITO

R Rekets 10.05.2019

Vajadzības gadījumā varu Jums pārsūtīt iegādātās tukšās atskaites. Ja ir šaubas, ka neesmu neko iegādājies.

R Rihards Lozbergs 12.08.2019

Piekrītu. AutoDNA sniedz tikai to pašu info, kura CSDD ir pieejama bez maksas. Vienīgā atšķirība, autoDNA par to kasē 10eur.