AtrisinātaAutodna - Krāpšana

Sveiki,noteikti neiesaku AUTODNA pakalpojumus,nosūtiju vin nr,cerībā uzzināt auto nobraukumu,man atsūtija kopētu info no csdd lapas,auto pieder man un esmu vienīgais īpašnieks Latvijā un zinu kas ar auto notiek,sūtiju pretenzijas ,nejēdzīgi reaģēja,kaut ko par mistisko nobraukumu domāju no pirksta izzīstu ha ha,prasiju atgriest naudu, nekādas reakcijas,ja reāla interese varat zvanīt 29228486 esmu reāls cilvēks .

Sūdzība veiksmīgi atrisināta [email protected] 25.11.2016

sviests

A autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 28.11.2016

Labdien cien. lietotāj.

Pateicamies par Jūsu sūdzību.

Mēs pārbaudījām Jūsu iegādāto atskaiti un tās informācija atbilda pirms pārbaudē norādītai. Kā arī sniedzām Jums informāciju par Jūsu 2004. gada Volvo. Automašīnai ir tīra vēsture, bez negadījumiem, bez pārdošanas izsolēs kā arī nav izmantota kā taxi/nomas/līzinga. Kā arī diemžēl automašīnai ir bijusi tikai viena servisa apkope garantijas laikā pie 39536 km 2005.gadā.

Pirms atskaites iegādes mēs cenšamies parādīt visu pieejamo informācijas veidu, kas palīdz izvēlēties piemērotāko atskaites veidu. Jūsu gadījumā atskaite uzrādīja, ka auto ir tīrs.

Ja jums ir kādi ieteikumi, sūzdzības vai nepieciešama palīdzība, Lūdzu sazinieties ar mūsu klientu servisu darba dienās no 9-17. Tādā veidā mēs varēsim reaģēt is Jūsu problēmu daudz ātrāk.

Patiesā Cieņā
Atbalsts autoDNA.lv

G ganguuro 28.11.2017
Slikts serviss, neprecīza informācija

Ļoti kļūdaina lapa, ievadot vin nummurus uzrāda pavisam citas auto markas, sazinoties ar viņiem atbildes nav pilnīgi nekādas. Kamēr gaidi atbildi tevis noskatītais auto jau ir pārdots.Neatsaucīgs kantoris, nerekomendēju.!