www.sudzibas.lv AutoDNA Viltīgs bizness

Auto DNA - Viltīgs bizness

Nevienam neiesaku pasūtīt atskaites no AUTO DNA, esmu pasūtījis vairākas un pilnīgi pa velti, arhīva fotogrāfijas no ss.com, nobraukuma vēsture no csdd, pilnīgi bezjēdzīgi iztērēti 10.90. Piekam viltīgi uztaisīts.Bezmaksas atskaitē rakstīts - Transportlīdzekļu vēsture, pārbaudīts bojāto automašīnu datubāzēs, ierakstu skaits piem 9, rezultatā atskaitē dabūjam csdd datus ar nobraukuma vēsturi, un kad reģistrēts LV, un viss.To kas ar mašīnu bijis ārzemēs, vispār neko neredz.
Šo visu var redzēt bezmaksas. Netērējat lieki naudu, tas ir apmāns.

Atbilde no autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 23.03.2018

Labdien! Cienījamais "Kristaps1234567".

Pateicamies, par Jūsu viedokli, tomēr mēs vēlētos uzzināt mazliet vairāk par automašīnām, kuras tiek minētas Jūsu sūdzībā.
Lūdzu noradiet VIN numuru vai e-pastu ar kuru tika iegādāta konkrētā auto vēstures atskaite. Vienmēr nākam pretī mūsu klientiem un pārbaudām automašīnas vēsturi arī pēc papildus parametriem (ārzemju dokumentiem, numuzīmēm u.c.).

Sazinieties, mēs pārbaudīsim Jūsu iegādāto atskaiti un salīdzināsim visu pieejamo informāciju ar pirms pārbaudē uzrādīto. Pirms atskaites iegādes Jums parāda pieejamo ierakstu skaitu. Pēc norādītās cenas tas izsklausās pēc BMW / VAG grupas automašīna bez negadījuma vēstures un koriģēta odometra rādījuma

Auto Vēstures Atskaitē pieejamā informācija ir uzrādīta šeit: https://www.autodna.lv/automasinas-vesture

CSDD nav pieejama vēstures atskaite. Kā arī nav detalizēta informācija par transportlīdzekli. Jūs tur pat nevariet redzēt autoamšīnas tirgus mērķauditoriju, kā arī neko par automašīnas izmantošānas vēsturi un pirmo reģistrāciju. Tikai fiksētos odometra rādījumus no Tehniskās apskates.

Savukārt Auto Vēstures atskaite sevī ietver:

• Detalizētu informāciju par negadījumiem,

• Arhīva dokumenti no izsolēm, Latvijā, Eiropā, ASV

• Pilnu automašīnas tehnisko raksturojumu , sākot no dzinēja kodiem, beidzot ar interjera krāsu un materiāliem

• Pilnu automašīnas aprīkojumu aprakstu ar papildaprīkojumu

• Zādzības vēsturi un pārbaudi tiešsaistē

• Automašīnas izmantošanas vēsture:

• Automašīnas nobraukuma vēsture ieskaitot garantijas periodu:

Ja vēlaties pārbaudīt automašīnu un atskaitē / pirms pārbaudē nav pieejams kāds no šiem ierakstiem. Droši sazinieties ar mūsu klientu konsultantiem, viņi Jums sniegs detalizētu informāciju par automašīnu.

Auto Vēstures Atskaite ir izviedota, lai kalpotu Jums kā pārskatāma, PDF, formātā sagatavota papildinformācija par automašīnu un tās izmantošanas vēsturi.

Gaidīsim Jūsu e-pastu, lai atrisinātu šo neskaidrību.
Kā arī vienmēr arī neskaidrību gadījumā sazinieties ar mums pa tiešo, tā mēs Jums varēsim palīdzēt daudz ātrāk.

Izdevušos dienu vēlot.
autoDNA komanda.

www.autoDNA.lv
BUJ:www.support.autodna.lv
Tel: +371 6000 2886

S Stuurmenis 04.04.2018

Ar šito viss izteikts...Lietošanas Noteikumi
Publicētā informācija autoDNA.lv transportlīdzekļu vēstures atskaitē ir tikai papildinformācija un vadlīnijas klientiem.
Iegūtā informācija autoDNA.lv vietnē var tikt mainīta bez iepriekšējā brīdinājuma. AutoDetektīvs SIA administrācija nedod nekādas
garantijas par satura precizitāti, pareizību, pilnīgumu, atbistību. Saturs autoDNA.lv atskaitēs var būt nepilnīgs vai pretrunīgs ar
patieso stāvokli.

Pats arī nopirku zem 10 euro informāciju,kura nebija nekā vērta ,pliks nobraukums un vairs nekā jēdzīga.
Pirms pirkšanas uzrādījās ka ir 195 ieraksti,nodomāju ,nu tik būs informācija,rezultātā,nekā ,ne par saimniekiem ,ne par autodetaļām ,ne kas ticis mainīts remontos .CSdd informācija ir krietni vairāk.Nauda vējā izmesta..