www.sudzibas.lv AutoDNA Nauda vējā.

Autodna - Nauda vējā.

Nopērkot AUTOdna atskaiti pilnigi neko jaunu par vēlemo auto neuzzināju. Nobraukuma vēsture copy/paste no eCSDD vācijas vēsture vispār neuzrādās. Pat auto negadījumu vēsturi nav iepējams apskatīt, lai gan tādā ir, ko var apskatīties par brīvu LTAB mājaslapā.
Tad kāda jēga no šī servis? Labāk uzzvani dīlera centram un vini par brīvu pastāstīs daudz vairāk par automobīli nekā maksājot naudu AUTOdna krāpniekiem.
+manu negatīvo atsauksmi neviens nepublicēja mājaslapā. Interesanti.

02.02.2019

Atbilde no autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 03.05.2019

Labdien, Cienījamais "Mercedes benz"

Paldies par jūsu viedokli, vai jūs sazinājāties ar mūsu klientu servisu pirms un pēc atskaites iegādes?

Vai variet lūdzu publicēt šeit savu iegādāto atskaiti? Mēs vēlētos pārbaudīt kā izskatās atskaite, kurā nav informācija.

autoDNA Auto Vēstures Atskaitē: https://www.autodna.lv/atskaites-piemeri/auto-vestures-atskaite-autodna
Pieejami 14 dažādi auto vēstures pakalpojumi, kas tiek ietverti PDF atskaitē, lūdzu sazinieties ar mums ar savu atskaiti, lai mēs varam pārliecināties kāda informācija ir "iekopēta no csdd" un pierādījumus, ka automašīna ir no Vācijas.

Diemžēl ne visas "vācu" automašīnas nāk no Vācijas un par to var pārliecināties autoDNA Vēstures Atskaitē sadaļa informācija par transportlīdzekli.

Kār arī Atskaitē ir pieejama informācija par negadījumiem un to grafiskais attēlojums, ja nav pieejami arhīva dokumenti/fotogrāfijas. Tas palīdz identificēt automašīnas avārijā fiksētos zaudējumus. Lūdzu iepazīstieties ar atskaiti rūpīgāk.

Kā arī neskaidrību gadījumā, lūdzu sazinieties ar mūsu konksultantiem, kas ir pieejami 24/7

Ar Cieņu
autoDNA Klientu Serviss