www.sudzibas.lv AutoDNA Naudas izmešana

Autodna - Naudas izmešana

Lieka naudas tērēšana, 14,90€ par to, ko pats zini un kas ir publiski pieejams csdd un LTAB.
Auto 12 gadus nobraucis pa holandi un ne reizi nav uzrādījis odometru, pat pie 9 īpašnieku maiņas, tas nevar būt.
Auto DNA vienkārši sinhronizē informāciju no csdd un LTAB.. viegls peļņas avots.

19.11.2019

S Sikais Andris 20.09.2019
Nav pilna vesture!

Nav pilna vesture ! Tikai no pirmas registracijas latvija !
Pie oficiala dilera var redzet pilnigi visu ! Un bez maksas ! Mana gadijuma WV ! Tapec naw jegas seit meklet ko ! Ieej csdd lapa un redzesi tikpat daudz un bez maksas !

O Oleg345 27.09.2019
Krapšana

выкинутые 9,90 Евро, продали бесплатную информацию с CSDD. Развод о полной информации о машине! Ее у них нет! Собирают деньги на шару..

Ja Tu zini kāds ir bijis Holandē numurs tad ievadi to aplikācijā Finnik

N Noboby 20.11.2019

Tā pat ir bezmaksas, jo tā nav latviešu aplikācija

V vitols 20.11.2019

Es nesaprotu, kāpēc jums jāmeklē kaut kāda info, tak apskatot auto ir redzams vai viņš ir labs jeb ne.
He kāds izdomājis nopelnīt uz šito:)

N Noboby 20.11.2019

Ne visi ir profesionāli automehāniķi un labs auto ir tikai tāds kuram ir bijis labs īpašnieks un labs īpašnieks arī ir nodevis šāda veida info, jo tad arī auto var pārdod par augstāku cenu

Z zilais valis 20.11.2019

Sāksim ar to, ka labus auto nepārdod, bet brauc pats. Ja Tev šī ābeces patiesība šķiet apstrīdēšanas vērta, tad man nav vērts tālāk muti dzisināt.

K kerygo 20.11.2019

Man ar tas pats- samaksāju dārgu naudu, bet iekšā nebija info,kas man varētu noderēt.
Vesela čupa bezjēdzīgu lapiņu

A Anonimous7 21.11.2019

Ir vērts pirkt šo AUTODNA vēsturi , kad uzrāda , ka vēsturē ir BILDES, tad tik tiešām zini , ka tur viņa bija šķilta, bet odometrs ir tikai cipari , jāskatās reāls stāvoklis visam.