www.sudzibas.lv AutoDNA Naudas izmešana

Autodna - Naudas izmešana

Nepērciet plaši izreklamēto www.autodna.lv atskaiti, tajā redzams viss, kas atrodams publiski un bez maksas. Pilnīgi nekāda informācija par auto vēsturi - nobraukums, īpašnieku skaits, maiņa utt. Tikai publiski redzamā informācija no auto sludinājumu lapas - Cena un sludinājumā norādītais nobraukums. Redzams arī aprīkojums, kuru arī var atrast interneta lapās bez maksas.

12.05.2020

P

T Turkey901 12.05.2020

Laimes spēle - dažam nekā, citam pilna buķete!

W waka 21.05.2020

Ko tas nozīmē? Varbūt tad arī naudu būtu godīgi prasīt tiem, kam ir kaut kas?

T Turkey901 22.05.2020

Dažam auto ir sists, ar fotogrāfijām, atlīdzības summām, utt.
Citam nav, tad arī nav ko diži pievienot, taču Jūs maksājiet par šo drošības sajūtu/ informāciju.

Es tev VĒLREIZ ATKĀRTOJU
JA TĀ INFORMĀCIJA IR TAD ARĪ PAR TO VAR PRASĪT TO NEJĒDZĪGO CENU, JA NAV, PAR KO TAD JĀMAKSĀ?

T Turkey901 22.05.2020

Par informāciju, ka auto ir "tīrs" - tas arī dārgi maksā un ir vērtīgi!

Draugs, tu esi analfabēts
Tātad, ja tajā atskaitē pa lielu naudu nav NEKĀ izņemot sludinājumu no eses un informāciju par To, kurā gadā dibināts BMW AG, tad PĒC KĀ, tu izsecināji cik tieši tad ir tīrs tas auto? KĀ?
Pastāsti mums ar autoru arī, varbūt problēmas nemaz nav

T Turkey901 22.05.2020

Nav informācijas par oficiāliem negadījumiem ar kasco, bildēm un atlīdzības summām, tātad, maksimums var būt sasists pret stabu, kas ir maz ticams.
Šajā gadījumā Tu esi analfabēts un Tev nepielec, ka, ja nav reģistrētu negadījumu, atlīdzības summu un fotogrāfiju pēc negadījuma, tad neko vairāk nevar tajā atskaitē ievietot, tātad - jo "plikāka" atskaite, jo labāk.

W waka 22.05.2020

Nu proootams, apkopēs auto arī auto ierodās tikai tad, kad kaut ko sasit
Tehniskās apskates iet tikai pēc norakstīšanas
Nemaz nerunājot par citiem resursiem - numuru salīdzināšanas, izsoles, vērtēšanas utt.

Runā, lūdzu, par to, par ko ir sajēga, citādi sāk izlikties, ka pats esi no tiem, kuri tirgo tukšu gaisu