www.sudzibas.lv AutoDNA Maldīga informācija

Autodna - Maldīga informācija

Pēdējā mēneša laikā, bieži sanācis iegādāties autodna piedāvāto pakalpojumu - auto vēsture, bildes, odometra rādījumi, utt. Atskaites, kuras maksā eur 5.40, eur 7.40, nav vērts vispār iegādāties, naudas izmešana vējā, nekādas noderīgas informācijas tur nav.
Pēdējā atskaite, kura maksāja eur 11.90 lika smagi vilties. Pirms atskaites iegādes un apmaksas veikšanas bija redzams, ka ir pieejama auto vēsture, kurā ir odometra vēsturiskie rādījumi, bildes, u. C. Informācija. Liels bija pārsteigums kad atverot šo atskaiti pēc vin numura, autodna pieejamajā atskaitē ir ievietotas cita auto bildes (auto bildes neatbilst manis pieprasītajam vin numuram) . Vēršoties pie autodna un prasot atpakaļ naudu par maldīgi sniegto pakalpojumu, man tika atteikts un atbildēts, ka vainīgs ir otrā auto īpašnieks, kurš norādījis svešu vin numuru savam auto, tāpēc bildes esot tajā atskaitē. Bet kāda gan man gar to daļa? Pērkot atskaiti es balstos uz iepriekš redzamo informāciju kuru man autodna piedāvās, nebūtu pieejamas bildes, es šo atskaiti neiegādātos, jo kā jau iepriekš minēju, lētās atskaites ir bezjēdzīgas, viņas nesatur nekādu noderīgu informāciju. Un ne man ir jāapstiprina, ka autodna atskaitē informācija ir pareiza vai nepareiza, es maksāju par pakalpojumu, kura informāciju, kā man likās, pārbauda "speciālisti".
Par cik autodna atsūtīja e-pastu, lai ierakstu atsauksmi par pakalpojumu, tad šo savu atsauksmi ievietoju arī viņu mājas lapā un novērtēju ar vienu atzīmi. Un kāds pārsteigums, atsauksme mājas lapā nav redzama. Paši sev spalvu glaudam? Vai kā? Un atsaukme veiksmīgi pievienojās no manas puses, jo autodna pēc atsauksmes pievienošanas man pateicās atsūtot e-pastu un piedāvājot 10% atlaidi nākamajam pirkumam (automāstisks piedāvājums pēc atsauksmes pievienošanas) . Autodna atsauksmēs ir iespēja atlasīt atsauksmes pēc vērtējumiem, neviena vērtējuma ar atzīmi 1.
Lieki piebilst, ka autodna pakalpojumus vairs neizmantošu. Sniedz maldīgu informāciju. Es maksāju naudu par pakalpojumu, kuru nesaņēmu pilnā apmērā un maldīgā informācija atskaitē liek apšaubīt visu pārējo pieejamo informāciju no šī "kantora". Kā arī, citiem neieteikšu vairs izmantot šos pakalpojumus. Prasīju tik elementāru lietu kā atgriezt naudu par maldīgo atskaiti.

06.07.2021

J