AutoDNA

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

AutoDNA - Sūdzības un atsauksmes

Autodna - Juridiski pareiza krāpšana

Juridiski pareiza krāpšana Nevienam neiesaku tērēt naudu par šīm atskaitēm, jo es konkrētajā gadījumā neuzzināju pilnīgi neko, izņemot noskrējienu lv, ko es tā pat zinu. Arī viņu mājaslapā neredzēsiet nevienu negatīvu komentāru par viņu pakalpojumu, jo manējais neparādījās.

Auto DNA - Viltīgs bizness

Viltīgs bizness Nevienam neiesaku pasūtīt atskaites no AUTO DNA, esmu pasūtījis vairākas un pilnīgi pa velti, arhīva fotogrāfijas no ss.com, nobraukuma vēsture no csdd, pilnīgi bezjēdzīgi iztērēti 10.90. Piekam viltīgi uztaisīts.Bezmaksas atskaitē rakstīts - Transportlīdzekļu vēsture, pārbaudīts bojāto automašīnu datubāzēs, ierakstu skaits piem 9, rezultatā atskaitē dabūjam csdd datus ar nobraukuma vēsturi, un kad reģistrēts LV, un viss.To kas ar mašīnu bijis ārzemēs, vispār neko neredz. Šo visu var redzēt bezmaksas. Netērējat lieki naudu, tas ir apmāns.

Autodna - Slikts serviss, nepatiess

Slikts serviss, nepatiess Neiesaku viennozīmīgi, nav jēgas lieki maksāt 10 eiro un pārbaudīt auto vēsturi! Pārbaudīju gadu atpakaļ, viss tīrs, pēc gada -veiksmes pēc uzskrēju lapai https://sms.ltab.lv un uzzināju ka mans auto cieta avārijā uz 2 tūkstošiem eiro... protams jau nekur neliksies un puse auto jau labota...paldies autodna

Auto DNA - Krāpšana

Krāpšana Ievadot win numuru, piedāvā ierakstus no apkopju vēstures un citus interesantus ierakstus.samaksājot nepilnus 10e, atskaitē atnāk tā pati info ko var saņemt e-csdd bezmaksas. Ļoti daudz sūdzību no paziņām un daudzos auto forumos ar tieši tādu pat krāpšanas shēmu.

Autodna - Krāpšana

Krāpšana Заплатив 9,90 евро за проверку истории машины, которую присмотрел на по объявлению получил данные о пробеге и фотографии из этого же объявления. Классный развод! Проверяйте историю ТОЛЬКО у дилеров!

AtrisinātaAutodna - Krāpšana

Krāpšana Sveiki,noteikti neiesaku AUTODNA pakalpojumus,nosūtiju vin nr,cerībā uzzināt auto nobraukumu,man atsūtija kopētu info no csdd lapas,auto pieder man un esmu vienīgais īpašnieks Latvijā un zinu kas ar auto notiek,sūtiju pretenzijas ,nejēdzīgi reaģēja,kaut ko par mistisko nobraukumu domāju no pirksta izzīstu ha ha,prasiju atgriest naudu, nekādas reakcijas,ja reāla interese varat zvanīt 29228486 esmu reāls cilvēks .

Autodna - Negodīgs serviss, krāpšana

Negodīgs serviss, krāpšana Pilnīgi bezjēdzīgs serviss, par 9.90 dabūsiet zināt to pašu ko CSDD lapā par 1.21 Eur Es teiktu ka ķer uz muļķi. Sola ka būs pilnīga informācija no visādām datu bāzēm, arī ārzemēs, bet nav pat informācijas par satiksmes negadījumiem Latvijas teritorijā.

R RollsLV 15.09.2016
Komentāri 2 Pakalpojumi

Autodna - Обман, никакой полезной информации

Обман, никакой полезной информации Сегодня попробовал проверить свою машину, оплатил 7,90 и получил информацию со своей странице на сайте цсдд, развод на деньги полнейший, информации полезной НОЛЬ на палочке, ЛЮДИ, НЕ ВЕДИТЕСЬ НА ЭТО И НЕ ВЗДУМАЙТЕ ТРАТИТЬ НА ЭТО ДЕНЬГИ.

Autodna - Krāpšana

Krāpšana Nekāda ziņā neskaitiet šim krāpnieku kantorim naudu. Neuzkerieties uz šīm daudzsološajām reklāmām. Shovakar ari mans mērs bija pilns. Trešā mašīna, par kuru samaksaju naudu, 8 eur10 un 8. 50, pretīm saņemot praktiski neko, tikai automašīnas rūpnīcas komplektāciju, pirmas registacijas datus un vidējo degvielas patēriņu. Johaidī, es paņemu tehnisko pasi un šo pašu info nolasu no tās! ?Bļāviens dzeki, es saprotu visiem gribas pelnīt, bet ja jau tas jūsu poļu kantoris nav spejīgs nodrošināt...

Autodna - Bezjēdzīgs pakalpojums, naudas izmešana

Bezjēdzīgs pakalpojums, naudas izmešana Atskaite pa lielam nepasaka neko. Sākumā, lai ievilinātu pakalpojumā, parāda, ka ir 5 ieraksti par auto vēsturi, bet pa lielam tie ir reģistrācijas datums un 4 ieraksti no pēdējā csdd apmeklējuma. Respektīvi, par visiem 13 mašīnas gadiem nav pilnīgi nekādas informācijas. Pielikumā bilde.

D DJM 01.08.2016
Komentāri 1 Auto dīleri

Autodna - Krāpšana

Krāpšana Šis meklētājs MALDINA pircējus. Jo sākotnēji parādās informācija par auto vēsturi, bet kad samaksā 7.90 EUR tur nekā derīga nav!!! JO NEKUR NAV RAKSTĪTS, KA VIŅIEM NAV DATUBĀZES NO VĀCIJAS!!! Līdz ar to šis pasākums ir bezjēdzīgs. Palīdzības dienests viņiem ir zem katras kritikas, jo reāli neatbild kāpēc tā! Bet mājas lapā ir tikai pozitīvās atsauksmes, jo tās pievieno pēc apstiprināšanas:) Tā ir krāpšana!!!! Pielikumā piemērs ko ieguvām par 7.90 EUR par info kas interesē visvairāk - Nobraukums!

Autodna - Обман, плохой сервис

Обман, плохой сервис Соглашусь с предыдущим оратором:))) - http://www.sudzibas.lv/autodna/autodna-informacija-par-automasinu-pec-vin-koda-k... Заплатив за отчет, о машине не узнал ничего нового. Эта же информация доступна в CSDD - бесплатно! Что же касается пробега - в отчете AutoDNA указаны данные (Centrālais Transportlīdzekļu Reģistrs), как и в объявлении. Когда же обратился к дилеру, выяснилось, что пробег значительно отличается! Намного больше указанного!!! Вывод - обращайтесь напрямую к дилеру. Узнаете больше и о ремонте машины, и о пробеге! А самое главное - БЕСПЛАТНО!

AUTOdna Informācija par automašīnu pēc VIN koda - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Šī kompānija šobrīd aktīvi reklamē sevi un mājas lapā ievietotas pozitīvas atsauksmes, kuras, droši vien, paši rakstījuši, jo mana, kura bija negatīva, ievietota netika. Samaksāju par atskaiti, kur bija redzams, ka ir 2 ieraksti pie noderīgas informācijas, 8 transportlīdzekļa dati, 2 ražotāja informācijas, 13 ieraksti pie zādzību saraksta, bet saņēmu atskaiti, kurā nebija NEVIENA noderīga informācija, pat automašīnas vecums aprēķināts nepareizi. Pie odotra rādītāja vispār kaut kādi teorētiski...

Autodna - Slikts pakalpojums

Slikts pakalpojums Pasūtīju automašīnas atskaiti šajā uzņēmumā. Atskaite atnāca tukša, rakstīts tehniskas kļūmes. Pēc divām dienām uz e pastu atsūta vēstuli, ka nepareizs nr., bet numurs nevar būt nepareizs, ja reiz pārbaudot bezmaksas info bija pareizs. Neiesaku uzticēties šim uzņēmējam, samaksāju naudu par neko eur 7,40