www.sudzibas.lv AutoDNA Negodīgs serviss, krāpšana

Autodna - Negodīgs serviss, krāpšana

Pilnīgi bezjēdzīgs serviss, par 9.90 dabūsiet zināt to pašu ko CSDD lapā par 1.21 Eur
Es teiktu ka ķer uz muļķi. Sola ka būs pilnīga informācija no visādām datu bāzēm, arī ārzemēs, bet nav pat informācijas par satiksmes negadījumiem Latvijas teritorijā.

Atbilde no autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 16.09.2016

Labdien,

Pateicamies par Jūsu viedokli, tomēr pirms atskaites iegādes Jums tiek uzrādīts kāda veida pārbaudes tiek veiktas.
Transportlīdzeklis tiek pārbaudīts ne tikai Latvijā, bet gan arī visā Eiropā Skandināvijā un ASV.

Pirms atskaites iegādes Jums ir jāiepazīstās ar mūsu produktiem un to piedāvātām pārbaudēm:

Lietotājam ir jāievēro 3 nosacījumi:
- Obligāti jāievada korekts VIN numurs;
- Jāanalizē pieejamā informācija, kas tiek uzrādīta;
- Jāizvēlās sev piemērotākā atskaite.

Ievērojot šos 3 nosacījumus, Jūs noteikti būsiet apmierināts ar saņemto atskaiti.

Ja turpmāk rodās, kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums izmantojot saziņas formu: https://www.autodna.lv/kontakti , kas ļaus mums daudz ātrāk reaģēt un palīdzēt Jums auto pārbaudē.

Patiesā Cieņā
Atbalsts autoDNA.lv

R

R RollsLV 16.09.2016

Pirms apmaksas neva 100% saprotams ko uzzināšu. Es gribēju uzzināt visu informāciju par mašīnu no 1 reģistrācijas, kas ir notikusi Igaunijā.
Neuuzināju neko vairāk, kā man var pateikt CSDD.
Turklāt tas, ka nav nekādas informācijas par negadījumiem Latvijā, kuri ir bijuši 2, nerada nekādu pārliecību, ka AutoDNA tiešām piedāvā to ko sola.

Rolands

A autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 16.09.2016

Labdien,

Pateicos par Jūsu komentāru.

Mūsu primārā nodarbošanās nodrošina informāciju par transportlīdzekļiem no galvenajām Eiropas eksporta valstīm. Mēs sadarbojamies ar apdrošinātājiem, izsolēm, tehniskās apskates stacijām, novērtēšānas kompānijām un lokāliem dīleru centriem, kas sniedz mums informāciju pēc VIN numura.

Latvijas datubāzi esam pievienojuši tikai šogad, kas bija nepieciešama, lai sniegtu lietotu automašīnu pircējiem iespēju salīdzināt nobraukumu pirms un pēc reģistrācijas Latvijā. Šobrīd strādājam arī negadījumu pievienošanu, kas notikusi Latvijas teritorijā, šobrīd ir pievienoti 80% negadījumu attēli ar zaudējumu izmaksām. Tomēr šis nav primārais mūsu darbības lauks, jo Latvijā katru mēnesi tiek importētas automašīnas jau ar bojājumiem tādēļ cenšamies izsekot šos gadījumu avotus.

Lūdzu sazinieties ar mums izmantojot e-pastu, lai varam konkrēti izskatīt Jūsu gadījumu un nosūtīt papildus informāciju, kura vēl nav publiski pieejama.

Mums ir svarīgs katra klienta viedoklis, jo mēs augam kopā ar Jums, Mēs arī pēc iespējas ātrāk vēlamies nodrošināt pilnu informāciju par pilnīgi katru transportlīdzekli neskatoties, ka šis TRL nav apmeklējis nevienu apkopes staciju.

Veiksmīgu dienu vēlot.
Atbalsts autoDNA.lv