Autodna - Krāpšana

Nekāda ziņā neskaitiet šim krāpnieku kantorim naudu. Neuzkerieties uz šīm daudzsološajām reklāmām. Shovakar ari mans mērs bija pilns. Trešā mašīna, par kuru samaksaju naudu, 8 eur10 un 8. 50, pretīm saņemot praktiski neko, tikai automašīnas rūpnīcas komplektāciju, pirmas registacijas datus un vidējo degvielas patēriņu. Johaidī, es paņemu tehnisko pasi un šo pašu info nolasu no tās! ?Bļāviens dzeki, es saprotu visiem gribas pelnīt, bet ja jau tas jūsu poļu kantoris nav spejīgs nodrošināt pilnvert'īgu servissu, katru reizi atskaitē uzrādot ka info nav pieejams, ne par no skrējienu, ne par negadījumiem, tad atgrieziet naudu. Saprastu tā būtu viena reize, ok pāzudusi infa, bet n tās reizes un es nēsu vienīgais kas saņēmis pilnīgi bezjedzīgas info lapas. . Es to saucu par krāpšanu..Kas gan cits tas ir??

Atbilde no autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 06.09.2016

Labdien,

Pateicamies par Jūsu komentāru, bet mēs vēlētos noskaidrot kādas automašīnas Jūs pārbaudījāt un kādēļ nesazinājāties ar mums izmantojot [email protected] ?

Mēs esam ieinteresēti palīdzēt katram lietotu auto pircējam. Tādēļ pirms atskaites iegādes tiek uzrādīta pieejamā informācija - kas parāda cik daudz un kāda informācija būs atskaitē. Neskaidrību gadījumā droši sazinieties ar mums zvanot vai rakstot.

Kā arī interesē kādas atskaites esiet iegādājies. Katrai atskaitei ir pieejama sava informācija un savi informācijas sniedzēji:

Pārbaudīsim iegādātās atskaites un atgriezīsim Jums samaksāto naudiņu.

Lūdzu sazinieties ar mums, lai atrisinātu šo radušos konfliktu.

Patiesā Cieņā,
[email protected] | autoDNA Europe

I

T tomzik 06.09.2016

Apbrīnojami, kādam gan ir jābūt , lai pirku tādu pakalpojumu? Auto jārēķina 20000km gadā minimālais un būs tev nobraukums. Ja tas ir no Vācijas vai taml, tad var būt visi 50000km gadā. Nē nu protams var jau sevi mierināt un ticēt, ka brauksi omīte uz tirgu pēc kartupelīšiem vai mūķene pēc ziemassvētku eglītēm.