www.sudzibas.lv AutoDNA Обман, никакой полезной информации

Autodna - Обман, никакой полезной информации

Сегодня попробовал проверить свою машину, оплатил 7,90 и получил информацию со своей странице на сайте цсдд, развод на деньги полнейший, информации полезной НОЛЬ на палочке, ЛЮДИ, НЕ ВЕДИТЕСЬ НА ЭТО И НЕ ВЗДУМАЙТЕ ТРАТИТЬ НА ЭТО ДЕНЬГИ.

Atbilde no autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 16.09.2016

Labdien,

Pateicamies par Jūsu komentāru.

Diemžēl pirms atskaites iegādes Jūs neievērojāt 3. lietošanas nosacījumu, kurā ir jāizvēlās sev piemērotākā atskaite.

Mūsu pakalpojums sevī ietver vairākus produktus ar kuriem ir iespējams iepazīties šeit:

Iegādājoties lietota transportlīdzekļa pārbaudes atskaiti ir jāiepazīstās ar konkrētajam VIN numuram pieejamo informāciju - ierakstu skaitu.

Ierakstu skaits tiek uzrādīts, lai klients jau pirms atskaites iegādes zinātu kāda informācija būs pieejama atskaitē. Diemžēl katram transporlīdzeklim ir sava izmantošanas vēsture un informācijas sniedzēji. Tādēļ ir nepieciešama "Pirms Pārbaude", kurā precīzi tiek uzrādīta pieejamā informācija.

Ja Jums turpmāk rodās kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums izmnatojot kontaktu formu: https://www.autodna.lv/kontakti

Mēs noteikti Jums palīdzēsim, jo esam ieinteresēti atklāt pēc iespējas vairāk krāpšanas gadījumus lietotu automašīnu tirgū.

Patiesā Cieņā
Atbalsts autoDNA.lv

A Alexanderrrr 10.10.2016

Ievadot savas a/m vin kodu man piedavaja tikaj Autodnas atskaite un viss, piezimes par to ka visi ieraksti par nobraukumu bus saniemti no CSDD datu bazes nebija, par krapsanas ierakstiem ari viss ir loti interesanti - a/m no Italijas kur Jusu atskaite tiesi no saja valsti ieraksti nav piejami, tapec iesaku visiem ne teret ne savu laiku ne savu naudu, bezjedzigs pakalpojums un ka pareizi seit raksta - naudas izmesana

A Alexanderrrr 10.10.2016

Ja kam bus interesanti tad varu ielikt seit skrinus, tacu rakstit seit ka "pasi ir vainigi" nevajag, Jums tacu pasiem jaraksta ka maksajot naudu dabusiet informaciju no bezmaksas datu bazem...Galu gala loti zel lietotajus kuri maksa Jums....viss sitais stasts attiecas tiesi prieks Auto Vēstures Atskaite autoDNA, tikai siss pakalpojums man bija pieejams