www.sudzibas.lv AutoDNA Slikts serviss, nepatiess

Autodna - Slikts serviss, nepatiess

Neiesaku viennozīmīgi, nav jēgas lieki maksāt 10 eiro un pārbaudīt auto vēsturi! Pārbaudīju gadu atpakaļ, viss tīrs, pēc gada -veiksmes pēc uzskrēju lapai https://sms.ltab.lv un uzzināju ka mans auto cieta avārijā uz 2 tūkstošiem eiro... protams jau nekur neliksies un puse auto jau labota...paldies autodna

Atbilde no autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 12.03.2018

Cienījamais Klient!
Pateicamies par Jūsu viedokli.

Vēlētos nākt pretī un sniegtu mazliet detalizētāku informāciju par šiem negadījumu ierakstiem, jo no 2017.gada mums ir pieejamas ne tikai OCTA avārijas, bet arī visas avārijas no Eiropas ieskaitot Latviju ar detalizētu negadījuma aprakstu, fiksētiem odometra rādījumiem un zaudējumu apmēriem.

Kā jau minējāt, Jūs automašīnu pārbaudījāt pirms gada. Mēs atskaites datus atjaunojam ik pēc 2 nedēļām, lai nodrošinātu pilnu transportlīdzekļa vēstures atspoguļojumu.
Šo paziņojumu par jaunajiem datiem mēs nosūtījām arī uz Jūsu e-pastu.

Lūdzu sazinieties ar mums izmantojot "autoDNA LiveCHAT" funkciju vai e-pastu sadaļā www.support.autodna.lv
Mēs ar lielāko prieku palīdzēsim tikt skaidribā kāda veida bojājums tas ir bijis un kurš ir bijis vainīgs šajos negadījumos.

Nesaidrību gadījumā, droši sazinieties ar mums:

Patiesā Cieņā
autoDNA konsultants

Viente: www.autoDNA.lv
Palīdzība: www.support.autoDNA.lv
Infolīnija: +371 6000 2886

G Gatis Gatis 25.01.2018
Nekāda informācija un ziņas

Sūds pēdējais,nevis informācija! To visu,turklāt par velti,var iegūt guglē un csdd lapā! Nevar pateikt ne nobraukumu,ne avārijas,vispār neko būtisku!

A Austris Bože 04.07.2018
krāpšana

Samaksājot par pakalpojumu nesaņēmu pilnīgi nekādu info par auto, likumīgs krāpnieku kantoris.