www.sudzibas.lv AutoDNA Обман, плохой сервис

Autodna - Обман, плохой сервис

Соглашусь с предыдущим оратором:))) - http://www.sudzibas.lv/autodna/autodna-informacija-par-automasinu-pec-vin-koda-krapsana-slikts-serviss-c247280. Заплатив за отчет, о машине не узнал ничего нового. Эта же информация доступна в CSDD - бесплатно! Что же касается пробега - в отчете AutoDNA указаны данные (Centrālais Transportlīdzekļu Reģistrs), как и в объявлении. Когда же обратился к дилеру, выяснилось, что пробег значительно отличается! Намного больше указанного!!! Вывод - обращайтесь напрямую к дилеру. Узнаете больше и о ремонте машины, и о пробеге! А самое главное - БЕСПЛАТНО!

A autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 28.11.2016

Labdien,

Pateicamies par Jūsu sūdzību. Diemžēl mēs nevaram pārbaudīt Jūsu atskaiti, jo nēesiet ar mums sazinājies izmantojot [email protected]. CSDD vietnē ir pieejama tikai informācija par transportlīdzekļa nobraukumu. Bet autoDNA.lv pārbauda arī automašīnas izmantošanas vēsturi - zādzības, avārijas, izmantošanu (taxi,nomas,līzinga), tehnisko raksturojumu un aprīkojuma informāciju no ražotāja.
Vairāk informācija par atskaites iegādes procesu un tur pieejamo informāciju aicinām apmeklēt šo vietni: https://www.autodna.lv/buj tur ir norādīti visi nepieciešamie soļi, lai saņemtu informāciju, kas palīdzēs izvairīties no sliktas automašīnas iegādes.

Patiesā Cieņā
Klientu Atbalsts SIA AutoDetektīvs

S SanitaK. 30.11.2016
Krāpšana

Samaksājot nepilnus 10 eur ieguvu tik vien kā auto komplektāciju un Latvijā CSDD reģistrēto informāciju. Neuzrādīja ne nobraukumu, ne pat to kurās valstīs auto ir bijis reģistrēts - tikai ražotājvalsti. Jūtos apkrāpta.

H HarijsV 25.04.2018
Krāpšana

Blēžu kantoris. Atskaitē tika solīts odometra rādījums ārzemēs, septiņas fotogrāfijas. Uz to arī uzķēros. Saņēmu - spidometra rādījumu no CSDD bāzes, bildes no ss. Nekad neizmantojiet šo pakalpojumu.

R Rūdolfs Kalniņš 07.08.2018

Arī vairāk neizmantošu šī kantora pakalpojumus! Odometra nebija vispār nekāda samaksājot šos 7.4eur. Kā tas var būt!? Laikam atdzita pilnīga nullite un tad uztits līdz 200k!